redakcja | kontakt | prenumerata | reklama | Jestes niezalogowany  |  ZALOGUJ  

AKTUALNOSCI
ARTYKUŁY
BLOGI
ENCYKLOPEDIA
FORUM
GALERIA
KALENDARZ
KONKURSY
LINKI
RANKING
SYLWETKI
WYNIKI
ZDJĘCIA
Gdynia, 03 listopada 2020, 11:45, 1331/257467Organizator
GRAND PRIX GDYNI: Ostatnia szansa na start w Wirtualnym Biegu Niepodległości

LINK 1: STRONA INTERNETOWA GP
LINK 2: ELEKTRONICZNE ZGŁOSZENIA
LINK 3: ARCHIWUM: GDYNIATo już naprawdę ostatni dzwonek dla wszystkich chętnych, by zapisać się i wystartować w Wirtualnym Biegu Niepodległości, organizowanym w ramach Grand Prix Gdyni. Pozostała już niewielka liczba pakietów, w ramach których każdy z uczestników otrzyma wyjątkową, okolicznościową koszulkę przygotowaną specjalnie na ten bieg oraz kolekcjonerski medal.

Wirtualny Bieg Niepodległości rozpoczyna się już 6 listopada i potrwa do środy 11 listopada. By wziąć w nim udział, trzeba się jednak spieszyć. Pozostały już ostatnie miejsca i atrakcyjne pakiety startowe przygotowane przez organizatorów. Termin rejestracji na Wirtualny Bieg Niepodległości upływa w najbliższy czwartek 5 listopada.

- Wirtualny Bieg Niepodległości to propozycja dla każdego. Do wyboru mamy dwa dystanse 5 i 10 km, ale nie zapominamy też o fanach Nordic Walking, którzy również mogą wystartować na krótszej trasie. Ze względu na aktualną sytuację epidemiczną, w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo biegaczy zachęcamy do udziału w rywalizacji wirtualnej, po trasie wybranej indywidualnie przez każdego uczestnika i w terminie między 6-11 listopada.

Wyjątkową atrakcją tego biegu jest specjalna koszulka, którą w pakiecie startowym otrzymuje każdy uczestnik rywalizacji
- mówi Michał Drelich, dyrektor Grand Prix Gdyni.

​Bieg wirtualny zakłada, że każdy może pobiec w dowolnym miejscu na świecie, a dzięki nowoczesnej platformie zostanie sklasyfikowany od razu po ukończeniu swojego biegu. Narzędzie współpracuje z najpopularniejszymi aplikacjami monitorującymi naszą aktywność fizyczną: Garmin, Polar, Suunto, Fitbit, Nike+, MapMyRun, Runkeeper, HealthMate, Rouvy, DecathlonCoach, TomTom, Movescount.

- Każdy uczestnik Grand Prix Gdyni, który zdecyduje się na udział w biegu wirtualnym, otrzyma od nas indywidualny kod aktywacyjny. Obsługa aplikacji jest bardzo prosta i intuicyjna. Co najważniejsze, biegacze nie będą musieli pamiętać, by przesłać wyniki, czy zrzuty ekranu ze swoich aplikacji treningowych – ich rezultaty zostaną do nas wysłane dzięki automatycznej synchronizacji danych - zapewnia Maciej Pawłowski, New Business Development Manager w Sport Evolution.

Oczywiście za wysiłek włożony w pokonanie wybranego dystansu w biegu wirtualnym, każdy zawodnik otrzyma specjalny, kolekcjonerski medal.

​Opłata za udział w Wirtualnym Biegu Niepodległości wynosi 50 złotych lub 45 złotych dla posiadaczy karty mieszkańca Gdyni. Starty w tegorocznych biegach Grand Prix Gdyni to także możliwość otrzymania punktów w programie lojalnościowym i zdobycia atrakcyjnych nagród rzeczowych. Więcej o programie lojalnościowym TUTAJ

Rejestracja do Biegu Niepodległości odbywa się przez portal SlotMarket.pl i trwa tylko do czwartku 5 listopada. Pozostało już bardzo mało pakietów startowych, dlatego należy się spieszyć z decyzją.

Więcej informacji na www.gpxgdynia.plWIADOMOSCI POWIAZANE
 
  2020-12-29 - Znamy zwycięzców cyklu Grand Prix Gdyni!...
  2020-11-17 - GRAND PRIX GDYNI: czas na ostatni akcent...
  2020-03-20 - Zmiana terminu Biegu Europejskiego w Gdy...
  2020-02-25 - GP Gdyni: ruszyły zapisy na Bieg Europej...


Komentarze czytelników - 2podyskutuj o tym 
 

kostekmar

Autor: kostekmar, 2020-11-08, 10:53 napisał/-a:
Niestety, ale nie od 06 listopada ponieważ platforma VRace by Sport Heroes ma challenge ustawiony na 11 listopada. Oznacza to, że tylko tego dnia wyniki będą brane do rankingu.

 

Henryk W.

Autor: Henryk W., 2020-11-13, 11:10 napisał/-a:
Są gdzieś wyniki?

 Serwis internetowy EUROCALENDAR.INFO
post@eurocalendar.info, tel.kom.: 0512362174
Zalecana rozdzielczosc: 1024x768