redakcja | kontakt | prenumerata | reklama | Jestes niezalogowany  |  ZALOGUJ  

AKTUALNOSCI
ARTYKUŁY
BLOGI
ENCYKLOPEDIA
FORUM
GALERIA
KALENDARZ
KONKURSY
LINKI
RANKING
SYLWETKI
WYNIKI
ZDJĘCIA
Tuchola, 29 sierpnia 2020, 08:00, 923/175720Organizator
Wirtualnie ze św. Hubertem po Borach Tucholskich

LINK 1: STRONA INTERNETOWA ORGANIZATORA
LINK 2: ELEKTRONICZNE ZGŁOSZENIA
LINK 3: WIĘCEJ INFORMACJI W KALENDARZU
LINK 4: ARCHIWUM: TUCHOLA      

Zwykło mówić się, że mamy dwie wiadomości: dobrą i złą. I chyba tak to jest w tym roku z większością biegów jakie znaleźć możemy w swoich kalendarzach biegowych. Nie inaczej jest w przypadku Biegu św. Huberta. Zła wiadomość to oczywiście taka, że pandemia nie pozwala nam spotkać się w Borach Tucholskich na starcie do XI już edycji tego myśliwsko – leśnego biegu, a druga, już dobra, że XI Bieg św. Huberta odbędzie się, ale w tej zyskującej coraz większą popularność formule e - biegu.

Przyzwyczailiśmy się już troszkę do biegania w zawodach bez rywalizacji łokieć w łokieć i licznego towarzystwa, mobilizującego się nawzajem na trasie do większego wysiłku. Brak typowego współzawodnictwa to oczywiście poważny uszczerbek, ale chyba bardziej dotkliwa jest utrata możliwości spotkania się z wieloma biegowymi Przyjaciółmi. No cóż, przy okazji trenujemy cierpliwość i sportową wytrwałość, której nieraz brakuje nam podczas zawodów.

OPŁATY STARTOWE: Wirtualny X Bieg Sw.Huberta

 
15 pln

25 pln

 
 
pakiet startowy
+ dyplom

pakiet startowy
+ dyplom
+ medal
 

Limit uczestników: brak
 

Kochani biegacze i wierni przyjaciele Biegu św. Huberta. Otwieramy panel zapisów na XI Bieg św. Huberta. Inna formuła, inne zasady, ale bieg ten sam. Ciągłość zostaje zachowana. I chociaż w tym roku nie odbędą się Mistrzostwa Polski Myśliwych i Leśników na 15 km. bieg zachowuje swoją „leśno-myśliwską tożsamość”. Byłoby zatem pięknie, gdyby tam, gdzie to możliwe, przebiec swoje 15 kilometrów w leśnej atmosferze.

Te samo dotyczy się zresztą zawodów XI Nordic Walking, które od początku towarzyszą Biegowi św. Huberta. Oczywiście wszystkie szczegóły znajdują się w zamieszczonym regulaminie. Mamy nadzieję, że spora grupa miłośników Tucholskiego Hubertusa znajdzie się na liście zawodów, który pod koniec października, miast w Borach Tucholskich odbędzie się w... całej Polsce.

[ferk] Serdecznie zapraszamy pozostając w nadziei, że już w przyszłym roku leśne zwierzęta zobaczą ponownie rzesze biegaczy przemierzających Bory Tucholskie.

Komentarze czytelników - brakskomentuj informację
Serwis internetowy EUROCALENDAR.INFO
post@eurocalendar.info, tel.kom.: 0512362174
Zalecana rozdzielczosc: 1024x768