Michał
Walczewski
ITRA - najnowsze podsumowanie

LINK 1: ODWIEDŹ STRONĘ ITRA.RUN

Od kilku lat środowisko biegaczy ultra fascynuje się systemem zdobywania punktów i porównywania startów ITRA. System został stworzony z myślą o umożliwieniu rywalizacji na różnych trasach przez biegaczy startujących w zawodach na całym świecie. Jądrem systemu od 2018 roku jest metoda porównywania osiągniętych wyników z uwzględnieniem nie tylko dystansu ale także warunków atmosferycznych panujących podczas zawodów, profilu trasy, poziomu uczestników itd.

Więcej o samym systemie przeczytać możecie choćby na łamach portalu napieraj.pl - TUTAJ

Aby pojawić się w zestawieniach ITRA nie trzeba nigdzie się zgłaszać - wystarczy po prostu wziąć udział w dowolnych biegach, które zgłosiły się do organizacji i zostały "wycenione" odpowiednią liczbą punktów. Kończąc dane zawody, w zależności od pokonanego dystansu otrzymujemy regulaminowe punkty.

Aby obejrzeć swoje "zdobycze" wystarczy wejść na stronę ITRA i wpisać swoje imię i nazwisko. Bardziej szczegółowe informacje uzyskamy po założeniu konta i zalogowaniu się.

Powyższe informacje przytaczamy ze względu na to, iż pojawiło się najnowsze podsumowanie statystyk ITRA. Jak "chwalą się" inicjatorzy - do tej pory zarejestrowanych zostało około 5 milionów indywidualnych startów blisko dwóch milionów biegaczy w ponad 25 tysiącach imprez ze 195 krajów.

Cały dokument obejrzeć możecie klikając powyższą grafikę. Polecamy!