redakcja | kontakt | prenumerata | reklama | Jestes niezalogowany  |  ZALOGUJ  

AKTUALNOSCI
ARTYKUŁY
BLOGI
ENCYKLOPEDIA
FORUM
GALERIA
KALENDARZ
KONKURSY
LINKI
RANKING
SYLWETKI
WYNIKI
ZDJĘCIA
Szklarska Poręba, 02 lipca 2020, 09:44, 606/289226Organizator
Izerski Weekend Biegowy odwołany

LINK 1: STRONA INTERNETOWA FESTIWALU
LINK 2: WIĘCEJ INFORMACJI W KALENDARZU
LINK 3: PROFIL BIEGU NA FB
LINK 4: ARCHIWUM: SZKLARSKA PORęBA      

Drogie biegaczki i drodzy biegacze, uczestnicy Izerskiego Weekendu Biegowego 2020! Towarzystwo Sportowe Regle, główny organizator kultowego Izerskiego Weekendu Biegowego, w związku z obecną sytuacją z przykrością zawiadamia o odwołaniu tegorocznej edycji i przeniesieniu jej na 2021 r. Jak zawiadamiają organizatorzy, podjęcie tej decyzji było niezwykle trudne.

Przygotowania do tegorocznej edycji rozpoczęliśmy tuż po zakończeniu poprzedniej. Planowane było rozwinięcie i wzbogacenie jej o górski maraton i nordic walking. Rok 2020 miał być tym rokiem, w którym chcieliśmy stworzyć fenomenalny weekend dla biegaczy i ich rodzin.

Niestety, organizacja tak dużej imprezy, w której bierze udział ok. 1300 biegaczy i drugie tyle kibiców, wymaga od nas podjęcia niepopularnej decyzji. Na bieżąco obserwujemy komunikaty służb, śledzimy informacje w mediach i nie napawają nas one optymizmem. Ostatnie zalecenia rządu o powolnym łagodzeniu restrykcji, wzrost wykrytej ilości zachorowań nie pozwalają jednak na podjęcie pozytywnej decyzji, która może zaważyć na zdrowiu i życiu biegaczy, ich rodzin oraz wolontariuszy.

Każdy kolejny tydzień zbliża nas do normalności, ale na dzień dzisiejszy najważniejsze jest bezpieczeństwo. Chcielibyśmy podziękować wszystkim życzliwym nam ludziom, którzy wspierają nas w tym trudnym czasie. Dziękujemy za wyrozumiałość.

Mamy oczywiście propozycję dla uczestników Izerskiego Weekendu Biegowego, zarówno tych zapisanych na tegoroczną edycję, jak i tych, którzy w lipcu pojawią się w Szklarskiej Porębie. Jeżeli oficjalne komunikaty na to pozwolą, to chcemy zorganizować, drodzy biegacze, małą niespodziankę! Szczegóły znajdziecie na izerskiweekendbiegowy.pl i naszym facebooku

Pamiętajcie, bezpieczeństwo oraz poczucie komfortu uczestników naszego biegu oraz wolontariuszy jest rzeczą najważniejszą!

Współpracując z samorządem, konsultując się z naszymi partnerami i sponsorami, możemy już dziś zaprosić wszystkich biegaczy na wystrzałową edycję 2021

Towarzystwo Sportowe Regle Szklarska Poręba

WIADOMOSCI POWIAZANE
 
  2020-02-06 - Zapraszamy do Szklarskiej Poręby i w Gór...INFORMACJA POSIADA MULTI-FORUM
POROZMAWIAJ
Biegi / Biegi - maraton

Izerski Weekend Biegowy - Szklarska Poręba, 18-19....

1
2020-02-05
Biegi / Biegi - polmaraton

2019 - Izerski Weekend Biegowy

2
2019-06-11
Biegi / Biegi - polmaraton

2018 - Izerski Weekend Biegowy

3
2018-07-19
Serwis internetowy EUROCALENDAR.INFO
post@eurocalendar.info, tel.kom.: 0512362174
Zalecana rozdzielczosc: 1024x768