redakcja | kontakt | prenumerata | reklama | Jestes niezalogowany  |  ZALOGUJ  

AKTUALNOSCI
ARTYKUŁY
BLOGI
ENCYKLOPEDIA
FORUM
GALERIA
KALENDARZ
KONKURSY
LINKI
RANKING
SYLWETKI
WYNIKI
ZDJĘCIA
05 czerwca 2020, 08:17, 2550/261102Organizator
Ostatni tydzień zapisów na 1. Biegowe Wirtualne Grand Prix Polski

LINK 1: ELEKTRONICZNE ZGŁOSZENIA
LINK 2: PROFIL CYKLU NA FB      

Sytuacja związana z koronawirusem szybko się zmienia. Zmieniają się też wytyczne związane z aktywnością na świeżym powietrzu. Dlatego i my musimy działać bardzo szybko. Mamy dla Was dobrą wiadomość. W związku z tym, że nie trzeba już na co dzień chodzić w maseczkach, zmieniliśmy zawartość naszego pakietu startowego.

Skoro i tak jest w nim komin, to twarz będziecie mieli czym zakryć. Jednak maseczkę zamieniliśmy na rękawki biegowe. Wyprodukowała ja dla Was firma Adrunaline.

Cały czas zachęcamy Was do zapisywania się na 1.Biegowe Wirtualne Grand Prix Polski. Zostało już na to niewiele czasu. Zapisy przyjmujemy do 11 czerwca TUTAJ

Przypominamy. Cykl Runners Against Covid składa się z trzech imprez biegowych i marszów nordic walking:

12-14 czerwca – bieg na 10 km, marsz na 5 km,
19-21 czerwca – bieg na 5 km, marsz na 5 km,
26-28 czerwca bieg na 10 km, marsz na 5 km.

Biegi należy rejestrować urządzeniem do pomiaru (zegarek, telefon) i po ukończonym starcie wpisać do panelu naszego operatora. Po weekendzie biegowym opublikujemy wyniki z wirtualnego ścigania. Po trzech biegach zbierzemy wyniki całego cyklu.

Biegacze będą rywalizowali w kategorii open, wiekowych oraz w klasyfikacji drużynowej. Możecie wybrać sobie trasę, umówić się ze znajomymi lub swoją drużyną i pobiec rekreacyjnie lub na wyścigi. Więcej szczegółów znajdziecie w regulaminie dołączonym do panelu rejestracyjnego.

Mimo że ścigamy się dla zabawy, organizatorzy zastrzegają sobie prawo sprawdzania wiarygodności wyników najszybszych zawodników. W tym celu mogą zażądać przesłania wykresu z zapisu tętna podczas wykonanego startu.

Jeśli zapiszecie się na cały cykl, otrzymacie trzy gadżety: medal, maseczkę i buff. Każdy z zapisanych na cykl zawodników to także jedna maseczka, którą organizator zakupi i przekaże Regionalnemu Szpitalowi Specjalistycznemu im. dr. Wł. Biegańskiego w Grudziądzu, który został przemianowany na szpital zakaźny. Im będzie nas więcej, tym pomoc bardziej okazała.

Wszystkie ciuchy przygotowane na Grand Prix wyprodukowała polska firma Adrunaline. Jeśli podobają się Wam nasze grafiki, możecie zakupić specjalnie przygotowaną na naszą imprezę koszulkę lub top. W specjalnej cenie 49 zł. Więcej informacji o imprezie publikujemy na FacebookKomentarze czytelników - brakskomentuj informację
Serwis internetowy EUROCALENDAR.INFO
post@eurocalendar.info, tel.kom.: 0512362174
Zalecana rozdzielczosc: 1024x768