redakcja | kontakt | prenumerata | reklama | Jestes niezalogowany  |  ZALOGUJ  

AKTUALNOSCI
ARTYKUŁY
BLOGI
ENCYKLOPEDIA
FORUM
GALERIA
KALENDARZ
KONKURSY
LINKI
RANKING
SYLWETKI
WYNIKI
ZDJĘCIA
29 maja 2020, 08:27, 2667/279637Krzysztof Druszcz
Ruszyły Biegowe Ustawki !!

LINK 1: ZOBACZ WIĘCEJ NA FACEBOOK      

Wirtualne bieganie bez rywalizacji, bez choćby odrobiny adrenaliny?!?!... To już przeszłość! Zapraszamy na wirtualne pojedynki grup biegowych, czyli BIEGOWE USTAWKI!

Na czym polega BIEGOWA USTAWKA? Dowolna grupa biegaczy, i nie tylko, wyzywa inną grupę biegową na pojedynek, tzw. Ustawkę. Ustalają dystans i termin pojedynku i… pozostaje już tylko mobilizować zwolenników swoich drużyn do startu i do boju!

Kto może rywalizować? Każdy! Czy będą walczyć mieszkańcy Warszawy z mieszkańcami Wrocławia, czy Biegacze z Traitlonistami, czy sympatycy Samochodów z sympatykami Motorów, czy Legia Warszawa z Wisłą Kraków… Spełnimy każde wyzwanie! Nie ma żadnych granic w pojedynkach… Oczywiście dopuszczalny jest start zawodników sympatyzujących w ekipach.

Na pojedynek mamy jeden dzień, nie więcej i nie mniej. Chyba, że pojawią się pojedynki Ultramaratończyków, to oczywiście dostosujemy odpowiednio przedział czasowy. Każdy zawodnik rejestruje swój bieg urządzeniem do pomiaru czasu (zegarek, telefon, itp.), a po jego zakończeniu wprowadza swój czas wraz z plikiem graficznym potwierdzającym przebycie dystansu w określonym czasie na panelu konkretnej Ustawki Biegowej.

Wygrywa ta drużyna, której średni czas będzie lepszy! Średni czas drużyny to średni czas konkretnej liczby zawodników. Liczba ta wynosi 80% mniej licznej drużyny. Zawodnicy zwycięskiej drużyny otrzymają Złote Medale, a przegrani Srebrne Medale. Na każdym medalu będzie możliwość wygrawerowania swoich danych z uzyskanym czasem. Zawodnikom, którym medale nie są potrzebne do rywalizacji, również umożliwiamy (za mniejszą opłatą startową) pomaganie swojej ulubionej drużynie i start w Ustawce!

Przeczytaj pełny REGULAMIN

Aby zachęcić, zmotywować i uatrakcyjnić Biegową Ustawkę, w każdym ponad stuosobowym pojedynku będzie można wygrać ŁUP! warty co najmniej 100 zł! Pula ŁUP!-u będzie się zwiększać wraz z liczebnością Ustawki. ŁUP! będzie przekazany w formie bonu do Decathlonu. To nie wszystko! W związku z tym, że biegacze lubią pomagać, wesprzemy chore osoby do 21 roku życia - z każdego zakupionego pakietu startowego przekażemy 1 zł na Fundację Jakuba Błaszczykowskiego LUDZKI GEST.

Liczymy na Wasz udział!

Komentarze czytelników - 1podyskutuj o tym 
 

Guma1981

Autor: Guma1982, 2020-05-29, 16:53 napisał/-a:
A co z Arystokratycznymii Ustawkamii Jeden na Jeden Co z Indywidualizmem W tym miejscu pewno Taka Partia polityczna jak Unia Politykii Realnej ( Lub Konfederacja) mogła by się wypowiedzieć że to zabijanie Ducha Indywidualizmu Czylii Tworzenie tak zwanych Komun Grupowych A gdzie Samodzielność Biegowa Dawniej były Sekty typowo Ekonomiczne to Mi Wyglada na Tworzenie się Sekt Biegowych A jeżelii Mi Osobiście ktoś chec zarzucić Egocentryzm Czy tam Egoizm że niby nie biegam w jakiejkolwiek Grupie to piszę AZS Uniwersytet Rzeszowskii mógłbym też biegać w Grupie Łódź Kocha Sport (w skrócie ŁKS) Ale nie interesuje mnie Takii Cosmopolityzm Biegowy

 
Serwis internetowy EUROCALENDAR.INFO
post@eurocalendar.info, tel.kom.: 0512362174
Zalecana rozdzielczosc: 1024x768