redakcja | kontakt | prenumerata | reklama | Jestes niezalogowany  |  ZALOGUJ  

AKTUALNOSCI
ARTYKUŁY
BLOGI
ENCYKLOPEDIA
FORUM
GALERIA
KALENDARZ
KONKURSY
LINKI
RANKING
SYLWETKI
WYNIKI
ZDJĘCIA
17 kwietnia 2020, 11:50, 1625/544578Organizator
Wirtualny parkrun - 5 kilometrów bez wychodzenia z domu
      

W związku z pandemią i związanymi z nią obostrzeniami nasza aktywność i możliwość spędzania czasu na zewnątrz w sposób aktywny została ograniczona. I choć, zgodnie z zapowiedziami Ministra Zdrowia, wkrótce będziemy mogli udać się do parku, lasu czy też w inne miejsce, gdzie zazwyczaj biegamy, to udział w imprezach biegowych i innych wspólnych wydarzeniach sportowych zapewne jeszcze długo nie będzie możliwy.

Powstaje coraz więcej pomysłów na organizację wirtualnych imprez, poprzez które organizatorzy starają się podtrzymywać sportowego ducha i poczucie bycia częścią społeczności biegowej. Jedna z propozycji to wirtualna edycja parkrun Polska, która odbędzie się już jutro o 9.00

Do udziału zaproszeni są wszyscy bez względu na to, czy brali udział w parkrun, czy też nie. Wystarczy ulubione zdjęcie z biegu, truchtania, czy też marszu, które uczestnicy proszeni są dodać pod specjalnie utworzonym wydarzeniem facebooku w momencie, kiedy kończyliby pokonanie dystansu 5km.

W wirtualnej edycji parkrun można również uczestniczyć w charakterze pacemakera oraz wolontariusza mierzącego czas, ubezpieczającego trasę, czy też zamykającego stawkę.

Wirtualna edycja parkrun nie wymaga zapisów oraz nie ma ograniczonej liczby miejsc. Na chwilę obecną swój udział potwierdziło prawie 300 uczestniczek i uczestników.

Zapraszamy do wspólnej zabawy i pozostania w klimacie wspólnego biegania, truchtania lub maszerowania na wirtualnej trasie parkrun bez wychodzenia z domu.

#zostanwdomu

Komentarze czytelników - brakskomentuj informację
Serwis internetowy EUROCALENDAR.INFO
post@eurocalendar.info, tel.kom.: 0512362174
Zalecana rozdzielczosc: 1024x768