redakcja | kontakt | prenumerata | reklama | Jestes niezalogowany  |  ZALOGUJ  

AKTUALNOSCI
ARTYKUŁY
BLOGI
ENCYKLOPEDIA
FORUM
GALERIA
KALENDARZ
KONKURSY
LINKI
RANKING
SYLWETKI
WYNIKI
ZDJĘCIA
26 marca 2020, 08:00, 2029/342066Organizator
Zdobądź swój Everest i pokonaj COVID-19

LINK 1: PROFIL BIEGU NA FB
LINK 2: ELEKTRONICZNE ZGŁOSZENIA
LINK 3: WIĘCEJ INFORMACJI W KALENDARZU26 kwietnia o godzinie 12.00 czasu warszawskiego wystartuje jedyna impreza sportowa na świcie, która ma na celu pokazanie, że sport pokonuje bariery, a żadna epidemia nie zniszczy ludzkości.

Wydarzenie będzie polegało na pokonaniu indywidualnie lub rodzinnie 8848 m czyli wysokości najwyższej góry świata Mount Everestu biegnąc, spacerując, idąc z kijami, jadąc na rowerze, rolkach, nartach. W przypadku pokonywania dystansu poza swoim miejscem zamieszkania mają zastosowanie obowiązujące restrykcje związane z COVID-19, czyli nie wykonywanie próby w grupie, a indywidualnie.

Drugą formą udziału w wydarzeniu jest pokonanie dystansu w domu na bieżni stacjonarnej lub trenażerach, a także robiąc 8848 pompek, przysiadów, podskoków, podbić piłki nogą ręką, podbić piłki rakietą tenisową, do pingponga itd. Liczy się liczba powtórzeń przy zachowaniu zaleceń sanitarnych zachowując wszelkie standardy nie kontaktowania się podczas próby z innymi jej uczestnikami z wyłączeniem domowników.

Zgłaszać można się indywidualnie wybierając rodzaj konkurencji bądź rodzinnie.

OPŁATY STARTOWE: Zdobądź swój Everest i pokonaj COVID 19

 
50 pln

 
 
do 18
kwietnia
 

Limit uczestników: brak
 

Każdy z uczestników zgłoszony i dokonujący opłaty startowej otrzyma po zakończeniu próby przesłaną pocztą kurierską specjalnie wykonaną z tej okazji imienną statuetkę. W przypadku zgłoszenia rodzinnego statuetka będzie dla całej rodziny.

W trakcie wydarzenia będzie prowadzone transmisja live na profilu wydarzenia na FB. W jej trakcie uczestnicy będą przesyłali swoje relacje z pokonywania Everestu, zdjęcia, filmiki, zrzuty z aplikacji pokazujące pokonanie dystansu.

Dokonując zgłoszenia uczestnicy wydarzenia są zobowiązani podać prawdziwe swoje dane osobowe z podaniem adresu korespondencyjnego do wysłania statuetek. Adres jedynie do wglądu dla organizatora. Przy rejestracji można wybrać formę anonimową dla innych uczestników lub widoczną z danymi w postaci imienia, nazwiska, klubu i miejscowości.

Pozdrawiam,
Marcin Pacyno
Komentarze czytelników - 1podyskutuj o tym 
 

zbigniewwalo

Autor: zbigniewwalo1, 2020-03-26, 22:18 napisał/-a:
Zrobić ponad osiem tysięcy pompek lub przysiadów ,chyba pomysłodawcę głóka rozbolała,wskazany odział zakażny,osobiście zrobiłem 60 x30 skrętoskłony na brzuch zakład z instruktorem wf przez 3dni nie mogłem się schylać i chodzić.

 Serwis internetowy EUROCALENDAR.INFO
post@eurocalendar.info, tel.kom.: 0512362174
Zalecana rozdzielczosc: 1024x768