redakcja | kontakt | prenumerata | reklama | Jestes niezalogowany  |  ZALOGUJ  

AKTUALNOSCI
ARTYKUŁY
BLOGI
ENCYKLOPEDIA
FORUM
GALERIA
KALENDARZ
KONKURSY
LINKI
RANKING
SYLWETKI
WYNIKI
ZDJĘCIA
Inowrocław, 02 lutego 2020, 18:50, 1406/215256Waldemar Kwiatkowski
Prezentacja Medali 5 Edycji Toyota Jaworski Four Colours Grand Prix Inowrocławia 2020

LINK 1: ELEKTRONICZNE ZGŁOSZENIA
LINK 2: PROFIL BIEGU NA FB
LINK 3: ARCHIWUM: INOWROCłAW      

Kliknij aby powiększyć

Przyszedł czas na oficjalną prezentację medali które otrzyma każdy biegacz uczestniczący w Naszym tegorocznym cyklu Toyota Jaworski Four Colours 2020.

Nasz cykl charakteryzuje się od pierwszej edycji tym iż wszystkie cztery medale są oddzielnymi nagrodami za każdy bieg ale również łączą się w pewną całość po przebiegnięciu wszystkich czterech biegów. I tak mieliśmy już herb Inowrocławia, wiewiórki łączące się z żołędzia, medal jako wieszak do pozostałych medali i medale które łączyły się w nazwę Four Colours.

Tak w skrócie wyglądały Nasze medale w poprzednich czterech edycjach. A co Was czeka w tym roku?? Już wyjaśniamy dokładnie jaki był Nasz zamysł przy projektowaniu medali tegorocznych.

- Po pierwsze każdy medal jest odrębnym medalem w kształcie trójkąta ze schowanym uchem na szarfę.

- Po drugie medale łączą się w tym roku ze sobą w kilku płaszczyznach, jeśli ktoś przebiegnie tylko dwa biegi to również może połączyć swoje medale w kwadrat który w środku stworzy cyfrę "5" a więc symbol piątej edycji cyklu. I tutaj nie ważne jakie biegi ze sobą połączymy zawsze dwa medale dadzą nam Piątkę.


Kliknij aby powiększyć

- Po trzecie medale z 4 biegów również łączą się ze sobą tworząc kwadrat z cyfrą 5 na awersie a na rewersie powstaje biegacz z naszego logo Four Colours.

No i myślicie już że to wcale nic takiego... otóż nie do końca ponieważ Nasze medale łączą się również w formę 3D przestrzenną........ i tworzą PIRAMIDĘ w środku której można schować wszystkie szarfy, a więc konfiguracje łączenia tegorocznych medali są wielorakie co jest niespotykane dotychczas u innych organizatorów biegów.


Kliknij aby powiększyć

Do tego aby medale ustawić 3D będzie dostępna specjalna podstawa która zostanie dołączona do ostatniego pakietu VIP i będzie również dostępna w sprzedaży.

Na koniec jeszcze jedna niespodzianka... dotychczas medale były koloru srebrnego a w tegorocznej edycji pierwszy raz medale będą koloru złotego a konkretnie koloru ANTYCZNEGO ZŁOTA co również nie jest przypadkowe a nawiązuje do Roku Olimpijskiego i tego iż w tym Roku odbędą się Igrzyska Olimpijskie. Mamy nadzieję że pomysł tegorocznych medali spodoba się Wam i będziecie chcieli je mieć w swojej kolekcji.


Kliknij aby powiększyćWIADOMOSCI POWIAZANE
 
  2020-07-23 - GREEN RUN: Biegi dla dzieci już w sobotę...
  2020-07-06 - Inowrocław: zmiany w Green Run...
  2020-03-20 - Inowrocław: zmiana terminu GREEN RUN 202...
  2019-12-30 - Zapraszamy na cykl Toyota Jaworski Four ...INFORMACJA POSIADA MULTI-FORUM
POROZMAWIAJ
Biegi / Biegi - GP

Red Run Four Colors Grand Prix

3
2018-05-31
Biegi / Biegi - GP

Orange Run Four Colors Grand Prix

2
2017-03-30
Biegi / Biegi - GP

Red Run Four Colors Grand Prix

2
2017-03-30
Biegi / Biegi - GP

Green Run Four Colors Grand Prix

10
2016-12-27
Serwis internetowy EUROCALENDAR.INFO
post@eurocalendar.info, tel.kom.: 0512362174
Zalecana rozdzielczosc: 1024x768