redakcja | kontakt | prenumerata | reklama | Jestes niezalogowany  |  ZALOGUJ  

AKTUALNOSCI
ARTYKUŁY
BLOGI
ENCYKLOPEDIA
FORUM
GALERIA
KALENDARZ
KONKURSY
LINKI
RANKING
SYLWETKI
WYNIKI
ZDJĘCIA
27 grudnia 2019, 10:33, 3373/463931
Admin
Michał
Walczewski
Dodawanie wyników biegów

LINK 1: INSTRUKCJA OBSŁUGI KALENDARZA      W dniu dzisiejszym umożliwiliśmy naszym czytelnikom samodzielne dodawanie plików z wynikami imprez biegowych. To pierwsza z cyklu zmian, które w najbliższym czasie pojawią się w zarządzaniu naszym kalendarzem biegowym.

Przez ostatnie kilka lat w naszym portalu nie pojawiały się nowe funkcje, jednak ze względu na pewne zmiany - o których będziemy mogli napisać już wkrótce - w najbliższych tygodniach będzie miało miejsce szereg zmian w obsłudze naszego kalendarza. Pierwszą z nich jest możliwość samodzielnego dodawania wyników biegów.

Do tej pory nasi zalogowani czytelnicy mogli dodawać imprezy do kalendarza wraz z plikami takimi jak regulaminy, plakaty, mapy tras, harmonogramy itd. W ten sam sposób można od dziś dodawać pliki z wynikami. Aby dodać wyniki należy wejść do kalendarza na ekran danego biegu, i skorzystać z nowego przycisku:

Następnym krokiem jest wypełnienie formularza dodatkowymi wymaganymi informacjami. Najważniejszą z nich jest opisanie zawartości dołączanego pliku: czy są to np. wyniki OPEN, klasyfikacji kobiet, drużynowe, biegów dzieci itd. W kolejnym polu podajemy jakie jest źródło wyników: np. nazwa firmy pomiarowej, imię i nazwisko lub po prostu "Organizator". Domyślnie są wpisane dane z konta osoby dodającej wyniki.

Zapisywany plik nie może być większy niż 10 MB. Sugerujemy, aby wyniki miały rozszerzenie .PDF dzięki czemu będą uniwersalne i łatwe do przeglądania. Po dodaniu pliku możemy zamieścić kolejny z następną klasyfikacją itd.

Po dodaniu pliki są od razu widoczne zarówno w kalendarzu jak i w dziale WYNIKI. Podlegają jednak moderowaniu redakcji, więc w przypadku ich niepoprawności pliki mogą zostać usunięte.

Aktualną instrukcję obsługi kalendarza znajdziecie TUTAJ

Komentarze czytelników - 3podyskutuj o tym 
 

kwolana

Autor: kwolana, 2020-01-02, 12:43 napisał/-a:
zmiany w obsłudze kalendarza... piekło zamarzło, szalejecie. a kiedy zmian doczeka się strona główna która wygląda jakby była pisana w kreatorze html w latach 90tych? jakaś szansa na responsywność? o forum nie wspomnę, brak zmian zabił je już dawno temu. strona zwyczajnie tonie, odwiedziny spadają, mobilnie nie da się tu nic zrobić ani przeczytać, więc czas na zmiany. 10 lat za późno :(

 

Admin

Autor: Admin, 2020-01-02, 13:43 napisał/-a:
Strona główna była pisana w kreatorze w latach 90-tych :-) Jak rozumiem wolałby Pan płacić za użytkowanie portalu jakiś abonament 100 pln miesięcznie na konto nowoczesnych technologii - wtedy możemy zrobić cud-miód :-)

 

aspirka

Autor: aspirka, 2020-01-02, 13:59 napisał/-a:
Zgadzam się, trzeba iść z duchem czasu, stronie potrzebny jest lifting, każda zmiana na lepsze jest mile widziana. Ja wierzę, że jeszcze nie jest za późno, bo wiem, że Ci, którzy kiedyś działali tu aktywnie i przerzucili się na FB, nadal tu zaglądają z nadzieją....

 
Serwis internetowy EUROCALENDAR.INFO
post@eurocalendar.info, tel.kom.: 0512362174
Zalecana rozdzielczosc: 1024x768