redakcja | kontakt | prenumerata | reklama | Jestes niezalogowany  |  ZALOGUJ  

AKTUALNOSCI
ARTYKUŁY
BLOGI
ENCYKLOPEDIA
FORUM
GALERIA
KALENDARZ
KONKURSY
LINKI
RANKING
SYLWETKI
WYNIKI
ZDJĘCIA
20 grudnia 2019, 09:15, 1599/584879Opaski ICEStripe
Bransoletki ICEstripe - nowości

LINK 1: STRONA ICESTRIPE.PL      

Kliknij aby powiększyć

ICEstripe, producent bransoletek - nieśmiertelników przeznaczonych dla sportowców, wprowadził do oferty nową wersję swojego najpopularniejszego modelu, opaski SLIM.

ICEstripe to bransoletki ze stalowymi identyfikatorami, na których można umieścić swoje indywidualne dane: imię i nazwisko, miejsce zamieszkania, grupę krwi, informacje o chorobach i alergiach, a przede wszystkim numery telefonów ICE.


Kliknij aby powiększyć

Bransoletka ICEstripe SLIM to najpopularniejszy model polskiego producenta, który jest często wybierany przez sportowców ze względu na wygodę użytkowania. Silikonowa opaska SLIM jest bowiem niezwykle lekka i ma kompaktowe rozmiary, co jest istotne dla większości zapalonych biegaczy.

Nowa wersja o nazwie SLIM BLACK zyskała anodowaną na czarno stalową blaszkę, na której grawerowane są dane. To ciekawe urozmaicenie oferty, które przy ośmiu dostępnych kolorach opaski pozwala stworzyć różne ciekawe wersje kolorystyczne. Cena nowego modelu to 59 zł.


Kliknij aby powiększyć

Trzyliterowy skrót ICE, stosowany przez służby ratunkowe na całym świecie, oznacza "w nagłym wypadku" (In Case of Emergency) i informuje służby medyczne kogo z najbliższych należy powiadomić w razie takiej potrzeby. Dane na opaskach ICEstripe są grawerowane laserowo, dzięki czemu są niezwykle trwałe i odporne na ścieranie w wyniku codziennego użytkowania.

Silikonowe i materiałowe opaski polskiego producenta zadebiutowały na rynku w 2013 roku. Już w pierwszym roku działalności firmy opaski można było zauważyć na nadgarstkach wielu sportowców oraz osób aktywnie spędzających czas.


Kliknij aby powiększyć

Chociaż firma ICEstripe swoją ofertę kieruje głównie do ludzi aktywnych, to w praktyce jej produkty mogą okazać się pomocne każdemu, bez względu na wiek, wykonywany zawód czy też zainteresowania. Gdy wystąpi krytyczna sytuacja, służby ratunkowe będą mogły łatwo skontaktować się z naszymi bliskimi, a informacje medyczne ułatwią im działanie.


Kliknij aby powiększyć


Kliknij aby powiększyć


Kliknij aby powiększyć

Pełną ofertę opasek znajdziecie na stronie sklepu ICEstripe

WIADOMOSCI POWIAZANE
 
  2021-11-10 - Identyfikatory - nieśmiertelniki ICEstri...
  2018-11-27 - ICEstripe, producent bransoletek - nieśm...
  2018-08-13 - Nowe kolory bransoletek ICEstripe Slim...
  2018-05-12 - ICEstripe - specjalny kod rabatowy dla n...


Komentarze czytelników - 1podyskutuj o tym 
 

Henryk W.

Autor: Henryk W., 2019-12-21, 10:49 napisał/-a:
Dobra robota :)

 
Serwis internetowy EUROCALENDAR.INFO
post@eurocalendar.info, tel.kom.: 0512362174
Zalecana rozdzielczosc: 1024x768