redakcja | kontakt | prenumerata | reklama | Jestes niezalogowany  |  ZALOGUJ  

AKTUALNOSCI
ARTYKUŁY
BLOGI
ENCYKLOPEDIA
FORUM
GALERIA
KALENDARZ
KONKURSY
LINKI
RANKING
SYLWETKI
WYNIKI
ZDJĘCIA
11 wrzesnia 2019, 08:00, 1383/179825Maciej Otawski
Polska Race Hau 2019: biegamy wirtualnie, pomagamy realnie dla psiaków z 16 schronisk

LINK 1: STRONA INTERNETOWA CYKLU      

Fundacja Pomagam Na Medal ponad dwa lata temu (21 maja 2017 roku) uruchomiła pierwszy wirtualny bieg w Polsce „Kosmiczna Piętnastka”.

Od tego czasu odbyło się wiele wydarzeń charytatywnych, do których dołączyły starty rowerowe Virtual Bike Polska i Virtual Swim Polska

Wirtualny start pozwala na to, że to Ty decydujesz o miejscu, godzinie i dniu startu w zawodach a dystans rejestrujesz zegarkiem z GPS lub dowolnym programem na telefonie. Podczas zakładania konta ważne jest aby prawidłowo podać adres do wysyłki medalu.

Virtual Run Polska to już ponad 5600 zarejestrowanych Biegaczy, którzy łączenie pokonali prawie 500 tys. km i zebrali na cele charytatywne 75 tys. zł.

Rok 2019 to wiele nowości, z których najciekawszą inicjatywą jest bieg dla psiaków z 16 polskich schronisk o nazwie „Biegamy wirtualnie dla psiaków z 16 schronisk”. Każde miasto wojewódzkie to wybór dwóch dystansów 5 lub 10 km, a medal nawiązuje kształtem do danego województwa. Osoby, które podejmą wyzwanie pokonania 16 biegów utworzą z medali mapę Polski. Dodatkowo otrzymają do wyboru koszulki biegowe lub wieszaki na medale, jak i upust w opłacie startowej, która jest w wysokości 35 zł.

Całe zawody wirtualne kończą się 31 października 2019 – do tego czasu można startować i zapisywać się. Oczywiście biegać można bez opłaty, którą najpóźniej należy dokonać do 5 listopada 2019 żeby otrzymać medal/medale.

A tak prezentuje się ilość Zawodników biorących udział w akcji z podziałem na województwa:


Kliknij aby powiększyć

Więcej informacji, jak i odpowiedzi na pytania / niejasności można uzyskać pod mailem kontakt@pomagamnamedal.com.pl

Wykaz wszystkich zapisów wraz z miastami znajdziecie na stronie virtualrun.com.pl oraz w pliku

Komentarze czytelników - brakskomentuj informację
Serwis internetowy EUROCALENDAR.INFO
post@eurocalendar.info, tel.kom.: 0512362174
Zalecana rozdzielczosc: 1024x768