redakcja | kontakt | prenumerata | reklama | Jestes niezalogowany  |  ZALOGUJ  

AKTUALNOSCI
ARTYKUŁY
BLOGI
ENCYKLOPEDIA
FORUM
GALERIA
KALENDARZ
KONKURSY
LINKI
RANKING
SYLWETKI
WYNIKI
ZDJĘCIA
24 sierpnia 2019, 10:22, 905/132143
Admin
Michał
Walczewski
W poniedziałek ruszają zgłoszenia do 5. PKO Biegu Charytatywnego

LINK 1: STRONA INTERNETOWA BIEGU      

26 sierpnia o godzinie 10:00 ruszą zapisy na 5. PKO Bieg Charytatywny. Zawody odbędą się 14 września 2019 na stadionach w 12 miastach Polski. Bieg główny ruszy o godzinie 10:00 a o 12:00 wystartuje PKO Bieg Charytatywny Młodych.

W zamian za zaangażowanie uczestników, Fundacja PKO Banku Polskiego przekaże pieniądze na edukację dzieci z placówek opiekuńczo - wychowawczych w regionach, w których odbywa się bieg.

PKO Bieg Charytatywny to ogólnopolska inicjatywa, która pod hasłem "Pomagamy z każdym krokiem" od pięciu lat odbywa się na stadionach lekkoatletycznych w 12 miastach kraju. Startują w niej pięcioosobowe sztafety, które przez godzinę pokonują kolejne okrążenia stadionów.

Tegoroczna edycja odbędzie się w miastach:

- Białystok
- Bydgoszcz
- Koszalin
- Kraków
- Lidzbark Warmiński
- Lublin
- Łódź
- Poznań
- Ruda Śląska
- Słupsk
- Warszawa
- Wrocław

Zapisy ruszą w najbliższy poniedziałek o godzinie 10:00 na stronie www.pkobiegcharytatywny.pl

Numery startowe przydzielaną są po zaksięgowaniu opłaty startowej. Jej wysokość nie jest stała, ale kwota od drużyny nie może być niższa niż 50 pln. Oznacza to, że minimalny koszt startu jednego uczestnika wynosi tylko 10 złotych. W przypadku dzieci - nie mniej niż 5 złotych.Środki z opłat startowych jak co roku zostaną przekazane na cel biegu.

PKO Bank Polski angażuje się w wiele biegów w kraju, a każdemu towarzyszą organizowane przez bankową Fundacje akcje charytatywne "biegnę dla...", których celem jest pomoc dorosłym i dzieciom w ratowaniu zdrowia i życia. Od początku ich trwania, na ten cel Fundacja przekazała już ponad 5.8 mln złotych. W ciągu czterech edycji PKO Biegu Charytatywnego na rzecz podopiecznych placówek opiekuńczo - wychowawczych Fundacja PKO Banku Polskiego przekazała już prawie 3 mln złotych.

Wszyscy zawodnicy zapisani na 5. PKO Bieg Charytatywny otrzymają pakiet biegowy przygotowany wspólnie z partnerami imprezy: specjalną koszulkę z grafiką 5. PKO Biegu Charytatywnego wyprodukowaną przez 4F, wodę Staropolankę oraz zdrowy batonik firmy "Zmiany Zmiany". Uczestnicy biegu mogą przygotowywać si e do zawodów trenując na stadionach lekkoatletycznych BiegamBoLubię w całym kraju.

O Biegu Charytatywnym i programie "PKO Biegajmy razem" łączącym popularyzację zdrowego stylu życia z ideą dobroczynności można przeczytać także na stronach:

www.pkobiegcharytatywny.pl

www.bankomania.pkobp.pl/sport

facebook.com/PKOBankPolskiBiegajmyRazem

instagram.com/pkobiegajmyrazem

twitter.com/biegajmy_razem

Komentarze czytelników - brakskomentuj informację
Serwis internetowy EUROCALENDAR.INFO
post@eurocalendar.info, tel.kom.: 0512362174
Zalecana rozdzielczosc: 1024x768