redakcja | kontakt | prenumerata | reklama | Jestes niezalogowany  |  ZALOGUJ  

AKTUALNOSCI
ARTYKUŁY
BLOGI
ENCYKLOPEDIA
FORUM
GALERIA
KALENDARZ
KONKURSY
LINKI
RANKING
SYLWETKI
WYNIKI
ZDJĘCIA
13 czerwca 2019, 09:02, 885/157456Maciej Otawski
Cała Polska Biega dla psiaków czyli Polska Race Hau 2019
      Polska Race Hau to cykliczne zawody biegowe, organizowane przez Fundację Pomagam Na Medal w miastach wojewódzkich całej Polski. Dochód z zawodów przekazany zostanie na wsparcie schronisk dla bezdomnych psiaków.

Inauguracyjny bieg odbył się 7 kwietnia na Stadionie Leśnym w Kielcach. Kolejne były Kraków (17 kwietnia ) na Zakrzówku, 19 maja Rzeszów i ostatni 2 czerwca w Parku Rury w Lublinie.

We wszystkich czterech lokalizacjach pogoda dopisała, a deszcz nie pomieszał planów naszych zawodników. W tym miejscu składamy serdeczne podziękowania dla wszystkich uczestników. Dziękujemy, że byliście z nami, dziękujemy za dobre słowo, za uśmiech i za pomoc w organizacji tej akcji. Bez Was nie dalibyśmy rady :-)

Dla tych, którzy nie omijają żadnego biegu dodatkowe słowa uznania i mamy nadzieję, że spotkamy się na wszystkich 16 biegach.

Tych niezdecydowanych zapraszamy, przyjdźcie i spróbujcie, a na pewno spotkamy się za rok. Zapraszamy także Wasze rodziny żeby przyszły pokibicować i spędzić wspólnie czas na świeżym powietrzu w otoczeniu pięknej przyrody.

Za Organizatorami dopiero albo już 1/4 wydarzenia. Kolejne miasta wojewódzkie na mapie biegów to:

Białystok
Olsztyn
Bydgoszcz
Gdańsk

Zawodnicy startujący 16 czerwca w Białymstoku mają do pokonania leśnymi ścieżkami Lasku Zwierzynieckiego do wyboru dystans 5 lub 10 km.

W Olsztynie stolicy Warmii i Mazur dla biegaczy przygotowana została trasa wokół Jeziora Długiego. W tym przypadku do wyboru będzie dystans 4 lub 8 km z przepięknym widokiem na jezioro.

W Bydgoszczy zwiedzimy Leśny Park Kultury i Wypoczynku "Myślęcinek" gdzie do pokonania wspaniałymi leśnymi drogami będzie dystans 3 lub 9 km.

W trójmieście z biegaczami widzieć będziemy się trzeci rok z rzędu. Tak jak w poprzednich edycjach biegamy w Parku Ronalda Reagana w Gdańsku nad "zatoką". Startujemy spod wybiegu dla psiaków celem pokonania 4,5 lub 9 km.

Oczywiście w wydarzeniu każdy może wziąć udział ze swoim czworonożnym przyjacielem, na którego na mecie czeka woda i posiłek :) Podobnie jak i dla właściciela :-)

Wszystkie informacje o zawodach dostępne są na stronie wydarzenia >>> Polska Race Hau <<< w tym także wszystkie trasy i dystanse >>> TRASAMI<<<

Dodatkowo od 23 czerwca do 31 października każdy ma możliwość startu "wirtualnego". Dzień, miejsce i godzinę startu wybieracie sami a medal wyślemy Wam pocztą :)

Zapisy na stronie virtualrun.com.pl

Jeśli bieganie nie jest dla Ciebie możesz wybrać inne dyscypliny:

- rajd rowerowy na dystansie 15 lub 45 km, zapisy na stronie virtualbike.com.pl

- pływanie na dystansie 250 lub 750 m, zapisy na stronie virtualswim.com.plWIADOMOSCI POWIAZANE
 
  2019-09-06 - Polska Race Hau 2019: biegamy jeszcze do...
  2019-04-18 - Polska Race Hau. To cykl 16 biegów, w 16...
  2019-02-18 - Kielce i Kraków RunHau 2019...
  2019-01-23 - Polska Race HAU 2019...


Komentarze czytelników - brakskomentuj informację
Serwis internetowy EUROCALENDAR.INFO
post@eurocalendar.info, tel.kom.: 0512362174
Zalecana rozdzielczosc: 1024x768