redakcja | kontakt | prenumerata | reklama | Jestes niezalogowany  |  ZALOGUJ  

AKTUALNOSCI
ARTYKUŁY
BLOGI
ENCYKLOPEDIA
FORUM
GALERIA
KALENDARZ
KONKURSY
LINKI
RANKING
SYLWETKI
WYNIKI
ZDJĘCIA
Wrocław, 12 czerwca 2019, 08:41, 856/160053Organizator
MOC TO NIE PRZEMOC - społeczna odsłona Triathlonu Wrocław

LINK 1: STRONA INTERNETOWA TRIATHLONU
LINK 2: ELEKTRONICZNE ZGŁOSZENIA
LINK 3: WIĘCEJ INFORMACJI W KALENDARZU
LINK 4: MAPA UCZESTNIKÓW IMPREZY
LINK 5: ARCHIWUM: WROCłAW      

Ruszyła kampania MOC TO NIE PRZEMOC, będąca częścią Triathlonu Wrocław - jednej z największych imprez sportowych tego lata. Wspierają ją znane osoby ze świata sportu, muzyki i telewizji, m.in.: Kayah, Kabaret Hrabi, Marek Piekarczyk, DJ Wika, Joanna Zientarska, Andrzej Adamiak z zespołu Rezerwat, Mariusz Węgłowski, Mariola Bojarska-Ferenc i zespół Mr. Pollack. Dołącz i Ty!

Środki zebrane w ramach kampanii charytatywnej przeznaczone zostaną na organizację profesjonalnej pomocy psychologicznej oraz zajęć sportowych dla potrzebujących dzieci.

OPŁATY STARTOWE: Triathlon Wrocław 1/4 IM

199 pln

239 pln

289 pln

369 pln

399 pln


1-300
zgłoszenia

301-500
zgłoszenia

do 30
stycznia

do 30
kwietnia

do 30
czerwca

Limit uczestników: 1200 (1/4 IM) + 500 (1/8 IM)
 
Opłaty na dystansie 1/4 IM - patrz regulamin.

Łączymy siły w szczytnym celu! Triathlon Wrocław to jedna z największych imprez sportowych tego lata. Pierwszy raz w historii odbędzie się we Wrocławiu. Jest to duże wydarzenie medialne, które przyciągnie rzeszę uczestników i kibiców oraz sprawi, że temat przemocy przestanie być tematem tabu.

- Organizując akcję chcemy zwiększyć świadomość problemu i uzyskać wsparcie dla jak największej liczby potrzebujących. A także stworzyć nową jakość w sposobie mówienia o problemie w przestrzeni publicznej przy okazji wydarzenia sportowego. Triathloniści podpisują się pod akcją całym sercem! – mówi Tomasz Sakuta, główny organizator Triathlonu Wrocław.

Nie tylko sportowcy, którzy 14 lipca br. wezmą udział w Triathlonie, wspierają kampanię. Do akcji MOC TO NIE PRZEMOC przyłączyły się także osoby znane ze świata showbiznesu, telewizji i muzyki. Do wsparcia kampanii na zrzutka.pl zachęcają m.in. takie osoby jak: Kayah, Kabaret Hrabi, Marek Piekarczyk, DJ Wika, Joanna Zientarska, Andrzej Adamiak z zespołu Rezerwat, Mariusz Węgłowski, Mariola Bojarska-Ferenc i zespół Mr. Pollack.

Wspólnie możemy sprawić, że reagowanie na przemoc stanie się naturalnym odruchem!

- Wspólnie z Triathlonem Wrocław uruchomiliśmy zbiórkę pieniędzy na portalu zrzutka.pl, dzięki którym uda się objąć bezpłatną pomocą specjalistów pokrzywdzone dzieci z Dolnego Śląska. Całkowity dochód ze zbiórki będzie przekazany na nieodpłatne specjalistyczne wsparcie m.in. dla dzieci krzywdzonych. Jesteśmy niezwykle wdzięczni za zaangażowanie sportowców, jak i znanych osób w nasze działania! Zebrane pieniądze przyczynią się nie tylko do zwiększenia ilości porad i wsparcia psychologicznego dla dotkniętych przemocą w rodzinie dzieci, ale także zorganizowania dla nich przez Młodzieżową Akademię Triathlonu zajęć integrujących w sportowym duchu – mówi Agnieszka Świętczak z Fundacji NON LICET.

Nie trzeba być zawodowym sportowcem, żeby 14 lipca we Wrocławiu pokazać swoją moc! Każdy może przyłączyć się akcji charytatywnej i wesprzeć działania przeciwko przemocy. Wystarczy naprawdę niewiele! Dołącz do akcji charytatywnej na: https://zrzutka.pl/3wzrhm A na Triathlon Wrocław zapisz się wypełniając formularz na www.triathlonwroclaw.pl (liczba miejsc ograniczona!)

Więcej informacji na www.triathlonwroclaw.pl oraz www.nonlicet.plWIADOMOSCI POWIAZANE
 
  2019-05-24 - 14 lipca Wrocław stanie się stolicą Tria...Komentarze czytelników - brakskomentuj informację
Serwis internetowy EUROCALENDAR.INFO
post@eurocalendar.info, tel.kom.: 0512362174
Zalecana rozdzielczosc: 1024x768