redakcja | kontakt | prenumerata | reklama | Jestes niezalogowany  |  ZALOGUJ  

AKTUALNOSCI
ARTYKUŁY
BLOGI
ENCYKLOPEDIA
FORUM
GALERIA
KALENDARZ
KONKURSY
LINKI
RANKING
SYLWETKI
WYNIKI
ZDJĘCIA
Wrocław, 24 maja 2019, 07:00, 1344/147758Organizator
14 lipca Wrocław stanie się stolicą Triathlonu!

LINK 1: STRONA INTERNETOWA TRIATHLONU
LINK 2: ELEKTRONICZNE ZGŁOSZENIA
LINK 3: WIĘCEJ INFORMACJI W KALENDARZU
LINK 4: MAPA UCZESTNIKÓW IMPREZY
LINK 5: ARCHIWUM: WROCłAW      

Zapisz się na Triathlon Wrocław i weź udział w jednej z największych imprez sportowych tego lata. Tym razem triathloniści sprawdzą się we Wrocławiu.

14 lipca w stolicy Dolnego Śląska po raz pierwszy odbędzie się Triathlon Wrocław, impreza w której udział weźmie zawodowa czołówka, jak i amatorzy tej dyscypliny. Wydarzeniu towarzyszy akcja charytatywna „MOC TO NIE PRZEMOC” wspierana przez znane osoby ze świata sportu, filmu i muzyki.

OPŁATY STARTOWE: Triathlon Wrocław 1/4 IM

199 pln

239 pln

289 pln

369 pln

399 pln


1-300
zgłoszenia

301-500
zgłoszenia

do 30
stycznia

do 30
kwietnia

do 30
czerwca

Limit uczestników: 1200 (1/4 IM) + 500 (1/8 IM)
 
Opłaty na dystansie 1/4 IM - patrz regulamin.

We Wrocławiu szykuje się jedna z największych imprez sportowych w regionie. Triathlon Wrocław - prestiżowe zawody, w których wystartuje ok. 1700 zawodników. Odbędą się one 14 lipca w stolicy Dolnego Śląska, a ich trasy prowadzić będą przez unikatowe zakątki miasta. Zawodników dopingować będzie można m.in. w rejonie: Ostrowa Tumskiego, Panoramy Racławickiej i Muzeum Narodowego. Część pływacka rozegrana zostanie w Odrze (przy bulwarze Dunikowskiego), którą w ramach projektu „Czysta Odra” sprawdzono pod względem bezpieczeństwa, na bieżąco oczyszczane są też jej nabrzeża.

- Nie ma żadnych przeszkód przed pływaniem w tym miejscu. Strefa jest bezpieczna, a dno czyste. To bardzo zadbane miejsce. Jest tu też wystarczająco dużo miejsca dla zawodników i przepięknej przestrzeni dla kibiców - Zygmunt Kryszczuk, nurek Zakładu Usług Podwodnych SONAR, który brał udział w mapowaniu dna rzeki.

Uczestnicy Triathlonu Wrocław rywalizować będą ze sobą na dwóch dystansach. 1/4 IM czyli: 950 m pływania, 45 km roweru, 10,5 km biegu. 1/8 IM czyli: 475 m pływania, 22,5 km roweru, 5,25 km biegu.

W lipcowych zawodach wezmą udział także sportowcy z zagranicy. Swój udział potwierdzili triathloniści m.in. z: Ukrainy, USA, Chin, Brazylii, Francji, Korei oraz Luksemburga. Honorowy Patronat nad Triathlonem Wrocław objęła Ambasada Ukrainy.

- Miło nam, że impreza już teraz cieszy się tak dużym zainteresowaniem. Zapewniamy, że zarówno zawodnicy, jaki i kibice będą mieli co wspominać. Zarówno pod kątem sportowym, jak i rozrywkowym. Dlatego już teraz zapraszamy wszystkich miłośników sportu, by przyszli kibicować, a przy okazji miło spędzili niedzielne popołudnie - mówi Tomasz Sakuta, główny organizator Triathlonu Wrocław.

Całemu wydarzeniu towarzyszyć będą liczne atrakcje dodatkowe oraz organizowana wspólnie z Fundacją Non Licet kampania charytatywna „MOC TO NIE PRZEMOC”, którą wspierają znani polscy sportowcy, aktorzy oraz muzycy. Zebrane dzięki niej pieniądze przeznaczone zostaną na wsparcie psychologiczne dzieci dotkniętych przemocą oraz na zorganizowanie dla nich zajęć integracyjno-sportowych.

Zapisz się już dziś! Zapisy na Triathlon Wrocław prowadzone są wyłącznie za pośrednictwem formularza na www.triathlonwroclaw.pl

Liczba miejsc jest ograniczona. O kolejności zapisów decyduje data uiszczenia opłaty startowej.

Organizatorami Triathlonu Wrocław są: Fundacja Pro Sport Pro Life, Platforma Sportów Wytrzymałościowych, które odpowiadają także za: Wrocławską Dychę, DASHRADE Run, Triathlon Mietków oraz Duathlon Świdnica.

Więcej informacji na www.triathlonwroclaw.pl

WIADOMOSCI POWIAZANE
 
  2019-06-12 - MOC TO NIE PRZEMOC - społeczna odsłona ...Komentarze czytelników - brakskomentuj informację
Serwis internetowy EUROCALENDAR.INFO
post@eurocalendar.info, tel.kom.: 0512362174
Zalecana rozdzielczosc: 1024x768