redakcja | kontakt | prenumerata | reklama | Jestes niezalogowany  |  ZALOGUJ  

AKTUALNOSCI
ARTYKUŁY
BLOGI
ENCYKLOPEDIA
FORUM
GALERIA
KALENDARZ
KONKURSY
LINKI
RANKING
SYLWETKI
WYNIKI
ZDJĘCIA
Warszawa, 11 kwietnia 2019, 06:00, 640/195788Sport Evolution
Bieg Dookoła ZOO: w grupie siła i wyzwanie dla przebierańców

LINK 1: STRONA INTERNETOWA BIEGU
LINK 2: ELEKTRONICZNE ZGŁOSZENIA - 15 KM
LINK 3: WIĘCEJ INFORMACJI W KALENDARZU
LINK 4: ARCHIWUM: WARSZAWANajliczniejszy zespół, najszybsza drużyna czy największa wpłata na rzecz Fundacji PANDA? Ruszyło Wyzwanie Zespołowe dla uczestników Biegu Dookoła ZOO, którego głównym wyznacznikiem jest dobra zabawa w większym gronie. Ale to nie koniec atrakcji. Nagrodzeni przez sponsora, firmę Decathlon, zostaną także najbardziej kreatywni biegacze, którzy zaskoczą organizatorów swoimi strojami.

Nic tak nie motywuje do wysiłku fizycznego, jak grupa wspólnie ćwiczących osób. Doskonale wiedzą o tym biegacze, którzy chętnie zrzeszają się w lokalnych grupach biegowych, teamach czy klubach biegacza. Organizatorzy warszawskiego Biegu Dookoła ZOO właśnie do takich grup kierują swoją nową inicjatywę – Wyzwanie Zespołowe:

- Nagrodzimy zespoły najbardziej liczne, najszybsze oraz najbardziej hojne dla podopiecznych Fundacji PANDA – mówi Ewa Paciorek, rzecznik prasowy imprezy – Zgodnie z regulaminem akcji, do rywalizacji mogą przystąpić zarówno osoby już zarejestrowane, jak i te, które dopiero myślą o starcie w naszym biegu. W trakcie rejestracji należy jedynie zaznaczyć „Team Challenge" i wpisać nazwę zespołu w polu „Klub", A potem... oczywiście trenować. Najlepiej w grupie! – dodaje.

OPŁATY STARTOWE: Bieg dookoła ZOO

 
100 pln

 
 
przez cały okres
trwania zapisów
 

Limit uczestników: 5000 (5+10 km)
 

Na tym nie koniec atrakcji. Sponsor imprezy, firma Decathlon, nagrodzi bowiem zawodników w najbardziej kreatywnych i zaskakujących przebraniach. Do wygrania będą 3 Karty Podarunkowe Decathlon o wartości 100 PLN każda.

Bieg Dookoła ZOO odbędzie się 27 kwietnia. Zawodnicy mają do wyboru dystans 5km lub 10km, a znaczna cześć trasy prowadzi alejkami Warszawskiego Ogrodu Zoologicznego. Imprezie towarzyszą biegi dziecięce na kilku dystansach, które odbędą się w Parku Praskim. Rejestracja na biegi najmłodszych została już jednak zamknięta z powodu wyczerpania limitu miejsc.

W skład pakietu startowego Biegu Dookoła ZOO wchodzą: numer startowy z chipem do pomiaru czasu, pamiątkowy medal z motywem zwierzęcym, koszulka techniczna Kalenji oraz torba ekologiczna z grafiką biegu. Zawodnicy otrzymają też wodę Cisowianka i baton energetyczny Bakal Sport, kupon zniżkowy do Multikina oraz voucher na pływalnię DOSiR Praga Północ. Co więcej, każdy uczestnik imprezy za okazaniem numeru startowego będzie miał również możliwość bezpłatnego zwiedzania ZOO po zakończeniu zmagań sportowych.

Odbiór pakietów startowych będzie możliwy w dniach 23-26 kwietnia w wybranych sklepach Decathlon na terenie Warszawy: Decathlon Reduta, Decathlon Ostrobramska, Decathlon Bemowo oraz Decathlon Piaseczno. Zawodnicy spoza Warszawy będą mogli odebrać pakiety startowe w dniu zawodów.

Zapisy i więcej informacji o Biegu Dookoła ZOO na stronie www.biegzoo.pl oraz facebook.com/biegzooWIADOMOSCI POWIAZANE
 
  2019-01-02 - Bieg Dookoła Zoo: start zapisów dziś o g...


Komentarze czytelników - brakskomentuj informacjęSerwis internetowy EUROCALENDAR.INFO
post@eurocalendar.info, tel.kom.: 0512362174
Zalecana rozdzielczosc: 1024x768