redakcja | kontakt | prenumerata | reklama | Jestes niezalogowany  |  ZALOGUJ  

AKTUALNOSCI
ARTYKUŁY
BLOGI
ENCYKLOPEDIA
FORUM
GALERIA
KALENDARZ
KONKURSY
LINKI
RANKING
SYLWETKI
WYNIKI
ZDJĘCIA
Wrocław, 19 marca 2019, 09:26, 453/111610Organizator
DASHRADE Run - wiosna na sportowo dla całej rodziny!

LINK 1: STRONA INTERNETOWA BIEGU
LINK 2: ELEKTRONICZNE ZGŁOSZENIA
LINK 3: WIĘCEJ INFORMACJI W KALENDARZU
LINK 4: MAPA UCZESTNIKÓW BIEGU
LINK 5: ZOBACZ WYNIKI Z 2018 ROKU
LINK 6: ARCHIWUM: WROCłAW      

Bieg Mietkowski, czyli lubiany i popularny wśród dolnośląskich biegaczy, bieg wokół Jeziora Mietkowskiego, dzięki wsparciu Sponsora głównego przekształcił się w #DASHRADE Run. Zmianie uległa nie tylko nazwa, ale także trasy i dystanse. Jednak to co najlepsze – pozostaje niezmienne. Start i meta oraz miasteczko zawodów zlokalizowane będą na plaży przy Ośrodku Sportów Wodnych, a zawodnicy będą cieszyć się piękną i malowniczą trasą z widokiem na masyw Ślęży.

Impreza, która inauguruje sezon sportowy nad Jeziorem Mietkowskim, nabrała nowego wymiaru biegowego i stała się jeszcze lepsza. Zawodnicy mają do wyboru jeden z dwóch dystansów głównych: Dasz Radę PÓŁMARATON lub Dasz Radę 10 km. A przy tym sprawdzić mogą się nie tylko w klasyfikacji indywidualnej, ale także w drużynowej.

OPŁATY STARTOWE: Bieg DASZ RADĘ

60 pln

70 pln

50 pln

60 pln


1-400
zawodnicy
21km

pozostali
21km

1-300
zawodnicy
10km

pozostali
10km

Limit uczestników: 900 (21km) + 400 (10km)
 
Biegi juniorskie oraz zawartość pakietów - patrz regulamin.

Obie główne trasy będą posiadać atest PZLA - będą więc szybkie i idealne do bicia życiówek.

Ponadto na #DASHRADE Run znajdzie się również miejsce dla najmłodszych sportowców – to właśnie z myślą o nich zorganizowane będą Biegi Juniorskie oraz wiele innych atrakcji (w planach są m.in. animacje dla najmłodszych). Zabierajcie więc swoje pociechy i wspólnie świętujcie to rodzinne biegowe wydarzenie!

Prócz biegania i sportowej atmosfery, Organizatorzy chcą pochylić się nad problemem śmiecenia na zawodach – wyznaczając specjalnie strefy, w których śmieci będzie można wyrzucić. Idealnie wpisuje się to w termin imprezy, ponieważ 11 maja to międzynarodowy Dzień bez Śmiecenia. Na zawodach, takich jak te w Mietkowie, szczególnie wyraźnie można poczuć bliskość natury oraz w pełni korzystać z jej uroków. Nie śmiecąc chronimy środowisko i szanujemy naszą wspólną przestrzeń życiową – pamiętajmy o tym przez cały rok!

Jesteście gotowi na niesamowicie pozytywne biegowe emocje, wiatr, słońce i wodę? #DASHRADE Run to przede wszystkim świetna zabawa w niezwykle urokliwym miejscu! Musicie tam być!

Zapisy na imprezę znajdziecie TUTAJ
Komentarze czytelników - brakskomentuj informację
Serwis internetowy EUROCALENDAR.INFO
post@eurocalendar.info, tel.kom.: 0512362174
Zalecana rozdzielczosc: 1024x768