redakcja | kontakt | prenumerata | reklama | Jestes niezalogowany  |  ZALOGUJ  

AKTUALNOSCI
ARTYKUŁY
BLOGI
ENCYKLOPEDIA
FORUM
GALERIA
KALENDARZ
KONKURSY
LINKI
RANKING
SYLWETKI
WYNIKI
ZDJĘCIA
Afryka, 15 marca 2019, 07:54, 1174/146201Janusz Kalinowski
Ryszard Marczak zaprasza do... Kenii

LINK 1: WIĘCEJ O POLSKIEHIMALAJE
LINK 2: ARCHIWUM: ZAGRANICA - AFRYKALada moment rozpocznie się wiosna, a z nią sezon startowy 2019. Ale biegacze znani są z tego, że planują swoje starty i treningi na wiele miesięcy wprzód. Formę szlifuje się przez wiele, wiele lat więc warto pomyśleć już dziś o kolejnym sezonie 2020. W związku z tym tych którzy patrzą na swoje przygotowania w dłuższej perspektywie zapraszamy do wzięcia udziału w organizowanym przez PolskieHimalaje wyjeździe do Kenii na wspólne treningu i zwiedzanie.

Wyjątkowe zajęcia sprawnościowo-kondycyjne prowadzić będzie w styczniu w Kenii, nad wybrzeżem Oceanu Indyjskiego legendarny Ryszard Marczak. Nauczyciel wf, trener, olimpijczyk z Moskwy (1980), najlepszy Polak w historii nowojorskiego maratonu (czwarty w 1982 roku, piąty w 1981) zaprasza - wspólnie z Klubem Sportowym Polskie Himalaje - również osoby spoza świata sportu.

Letnie wczasy rekreacyjne w środku zimy z atrakcyjnym programem? Czemu nie! Plan treningowy zostanie dostosowany w miarę możliwości do potrzeb poszczególnych uczestników wyjazdu.

Nasi goście mieszkać będą w jednym z kameralnych hoteli (14 km od Mombasy) w tropikalnym ogrodzie z dwoma basenami, cenionych za smaczną kuchnię, przy szerokiej i długiej piaszczystej plaży, w pokojach dwuosobowych. Możliwe są dwie opcje wyżywienia w formie bufetu: śniadania, podwieczorek i kolacja lub śniadania, obiad, podwieczorek i kolacja.

Cenną zaletą miejsca pobytu jest kompleks łączący subtelny styl afrykański z prostą w formie architekturą oraz położenie hotelu, niedaleko pięknego Parku Hallera z licznymi afrykańskimi zwierzętami. Niektórym, jak np. żyrafom czy żółwiom, można legalnie podawać pożywienie, a przy innych (bawoły, gazele, hipopotamy, krokodyle) obserwować karmienie przez odpowiednie służby w towarzystwie wszędobylskich małp (głównie koczkodanów)

W planie jest również wizyta w niedalekiej wiosce, szkole oraz zapoznanie się z warunkami życia mieszkańców. Nie jest to oferta "palcem na wodzie" pisana. Wszystkie obiekty i możliwości realizacji programu zostały sprawdzone przez "wysłanników" Klubu Sportowego Polskie Himalaje w styczniu 2019 roku.

Więcej informacji po wysłaniu zgłoszenia na adres polskiehimalaje@tlen.pl

UWAGA! Na hasło "maratonypolskie.pl" specjalna cena w zależności od wybranej opcji sportowej lub wczasowej oraz żywieniowej, a także liczby uczestników, wynosi za 16 dni od 4900 zł do 5900 zł i jest ważna do końca marca 2019 bądź wypełnienia limitu. Pierwsza rata 1000 zł płatna przy zapisie, druga do końca listopada. Wyloty z Warszawy lub Katowic do Mombasy 4 stycznia 2020 roku, powroty 19 stycznia.

Zobacz filmiki o "naszych" zwierzątkach nakręcone podczas lustracji terenu w styczniu 2019 roku:

Komentarze czytelników - brakskomentuj informacjęSerwis internetowy EUROCALENDAR.INFO
post@eurocalendar.info, tel.kom.: 0512362174
Zalecana rozdzielczosc: 1024x768