redakcja | kontakt | prenumerata | reklama | Jestes niezalogowany  |  ZALOGUJ  

AKTUALNOSCI
ARTYKUŁY
BLOGI
ENCYKLOPEDIA
FORUM
GALERIA
KALENDARZ
KONKURSY
LINKI
RANKING
SYLWETKI
WYNIKI
ZDJĘCIA
Warszawa, 21 lutego 2019, 06:00, 521/165881SportEvolution
Bieg na Szczyt RONDO1: Dereszowska i Smokowski na starcie! Co jeszcze czeka nas w sobotę 23 lutego?

LINK 1: STRONA INTERNETOWA BIEGU
LINK 2: ELEKTRONICZNE ZGŁOSZENIA
LINK 3: WIĘCEJ INFORMACJI W KALENDARZU
LINK 4: ZOBACZ WYNIKI 2018 - FINAŁ MEN
LINK 5: ZOBACZ WYNIKI 2018 - FINAŁ WOMEN
LINK 6: ZOBACZ WYNIKI 2018 - KWALIFIKACJE
LINK 7: ARCHIWUM: WARSZAWA      

Już w najbliższą sobotę, 23 lutego odbędzie się IX Bieg Na Szczyt RONDO 1 w Warszawie. Udział w sportowo-charytatywnym wydarzeniu potwierdzili m.in. Anna Dereszowska i Tomasz Smokowski. To będzie dzień pełen emocji w RONDO 1!

Karuzela ruszy dokładnie o godz. 15:00, gdy na klatkę schodową wbiegną pierwsi zawodnicy rywalizacji „Strażackie schody”. Ponad 50 strażackich par z całego kraju pokona 38 pięter warszawskiego biurowca w pełnym umundurowaniu bojowym, ważącym ponad 20 kg. To po prostu trzeba zobaczyć, aby docenić poziom wytrenowania i trud codziennej pracy tych ludzi.

Przede wszystkim – charytatywnie!

Bieg Na Szczyt RONDO 1 to w pierwszej kolejności wydarzenie charytatywne, którego beneficjentem są podopieczni SOS Wioski Dziecięcej w Kraśniku. W ciągu dotychczasowych 8 edycji zawodów, zebrano ponad 200 tysięcy złotych na sfinansowanie wyjazdów wakacyjnych dla dzieci. W tym roku, do Kraśnika trafi kolejne 25 tysięcy złotych!

Dzieci z SOS Wioski Dziecięcej w Kraśniku będą obecne na biegu, aby dopingować zawodników i samym przebiec kilka pięter. Co więcej, każdy uczestnik zawodów otrzyma pamiątkową koszulkę, która została zaprojektowana przez 13-letnią Wiktorię, podopieczną SOS Wioski Dziecięcej w Kraśniku.

Cegiełka od gwiazd

Co roku, w biegu biorą udział znane osoby ze świata mediów, kultury czy sportu. Nie inaczej będzie tym razem. 836 schodów RONDO 1 pokona – po raz drugi – aktorka, Anna Dereszowska, a swój debiut w imprezie planuje dziennikarz sportowy, Tomasz Smokowski. Każdy pokonany przez nich schodek to złotówka na rzecz Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce w Polsce.

Nie tylko na nogach...

W RONDO 1 ponownie zobaczymy też Krystiana Herbę. Wielokrotny rekordzista Guinnessa w skakaniu rowerem po schodach planuje poprawić swoje zeszłoroczne osiągnięcie i pokonać 38 pięter w czasie poniżej 18 minut. Nie próbujcie tego w domu!

Międzynarodowo i o punkty rankingowe

Każdy bieg musi mieć swoich zwycięzców. A chętnych do stania na podium nie brakuje. Do RONDO 1 zjadą specjaliści towerrunningu z 15 różnych krajów, którzy powalczą o cenne punkty do rankingu Towerrunning Tour 2019. Faworytami będą Polacy, na czele z trzykrotną zwyciężczynią i rekordzistką trasy, Anną Ficner oraz mistrzem świata i czterokrotnym triumfatorem imprezy, Piotrem Łobodzińskim. Aktualny wicelider światowego rankingu twierdzi, że jest „w gazie”. Czy ktoś zdoła pokrzyżować mu plany pod nieobecność głównego rywala, Christiana Riedla?

Odpowiedź poznamy w sobotę, 23 lutego, wieczorem. Więcej informacji, a także relacja online „na żywo” z IX Biegu Na Szczyt RONDO 1, na www.biegnaszczyt.pl

WIADOMOSCI POWIAZANE
 
  2019-01-29 - Krystian Herba: Doping w RONDO 1 był naj...
  2018-11-28 - BIEG NA SZCZYT RONDO 1: Wyścig po schoda...


Komentarze czytelników - 2podyskutuj o tym 
 

siepiet

Autor: siepiet, 2019-02-23, 10:42 napisał/-a:
LINK: http://siepiet

kiedyś startowałem w pierwszej edycji czy drugiej było szybko i po bólu,teraz patrzę w program zawodów ups..... impreza na którą ciężko się zapisać to raz ,dwa trzeba poświecic prawie cały dzień żeby wystartować,porażka jakaś.Celebrytów tylko tam potrzeba.Wymiksowuję sie i pobiegam sobie w bloku po schodach.

 

Fidelio

Autor: Fidelio, 2019-02-24, 22:57 napisał/-a:
Ja byłem rok temu. Nic spektakularnego. Biegi uliczne 1000 razy lepsze.

 
Serwis internetowy EUROCALENDAR.INFO
post@eurocalendar.info, tel.kom.: 0512362174
Zalecana rozdzielczosc: 1024x768