redakcja | kontakt | prenumerata | reklama | Jestes niezalogowany  |  ZALOGUJ  

AKTUALNOSCI
ARTYKUŁY
BLOGI
ENCYKLOPEDIA
FORUM
GALERIA
KALENDARZ
KONKURSY
LINKI
RANKING
SYLWETKI
WYNIKI
ZDJĘCIA
25 stycznia 2019, 08:00, 1057/219648Tomasz Batko
Obiad z Mistrzem - wywiad z Alicją Jeromin
      

Alicja Jeromin - Polska lekkoatletka, sprinterka, multimedalistka igrzysk paraolimpijskich. Urodzona w Radomiu Alicja zaczynała swoją karierę od tenisa stołowego, okazało się jednak, że lekkoatletyka jest jej bliższa i postanowiła rozwijać się w tym kierunku.

Pierwszy medal olimpijski wywalczyła w 2004 w Atenach. W późniejszych latach dorzuciła jeszcze medale w Pekinie (2008), Londynie (2012) oraz Rio de Janeiro (2016). O Alicji można powiedzieć - Polski pewniak do medalu na każdych międzynarodowych zawodach.

Coś więcej o Alicji? Jak sobie radziła ze swoją niepełnosprawnością, o jej kontuzjach i poznaniu męża, tego i wiele więcej dowiecie się z wywiadu Obiad z Mistrzem.

Obiad z Mistrzem to cykl wywiadów z wybitnymi polskimi sportowcami także naszymi genialnymi paraolimpijczykami, o których istnieniu nie mamy czasem możliwości wiedzieć.

Często pomijani są przez telewizję i gazety, a za swoje treningi płacą z prywatnych oszczędności. Mimo tego realizują swoje plany i marzenia. Niejednokrotnie dzięki nim możemy na sportowych arenach usłyszeć Mazurek Dąbrowskiego.

Poznajcie ich :) !


Więcej wywiadów znajdziecie na kanale Obiad z Mistrzem

Komentarze czytelników - brakskomentuj informację
Serwis internetowy EUROCALENDAR.INFO
post@eurocalendar.info, tel.kom.: 0512362174
Zalecana rozdzielczosc: 1024x768