redakcja | kontakt | prenumerata | reklama | Jestes niezalogowany  |  ZALOGUJ  

AKTUALNOSCI
ARTYKUŁY
BLOGI
ENCYKLOPEDIA
FORUM
GALERIA
KALENDARZ
KONKURSY
LINKI
RANKING
SYLWETKI
WYNIKI
ZDJĘCIA
Lubliniec, 14 stycznia 2019, 08:49, 871/190023Zbigniew Rosiński
Odliczamy godziny do startu zapisów 15 Biegu Katorżnika

LINK 1: STRONA INTERNETOWA BIEGU
LINK 2: ELEKTRONICZNE ZGŁOSZENIA
LINK 3: WIĘCEJ INFORMACJI W KALENDARZU
LINK 4: ARCHIWUM: LUBLINIEC      

Miłośnicy biegania w błocie, przeprawiania się przez bagna i brodzenia w wodzie zacznijcie odliczać godziny do startu zapisów 15 już Biegu Katorżnika. Ale zanim podejmiecie decyzję o zgłoszeniu zastanówcie się czy Katorżnik jest imprezą, która Was usatysfakcjonuje.

Zapisy ruszą jutro (wtorek, 15 stycznia) o godzinie 20:00 i potrwają tradycyjnie zaledwie kilka minut.

Czas pokonywania ok. 12 km trasy jest zbliżony do waszych wyników w maratonie. Nie tylko pot i łzy, ale naprawdę dużo ran, skręceń, zerwań, stłuczeń, hipotermii i zasłabnięć jest nieodłącznym elementem tych zawodów.

Pomimo przebywania w wodzie dręczyć będzie Was pragnienie, a w chwilach słabości nie otrzymacie pomocy. Do tego trzeba dodać drogą opłatę a pakiet skromny, podkowa szara, a koszulka podarta. Złe warunki logistyczne, trasa jest za długa i za ciężka, ale również za krótka i za łatwa. Niech Twoja decyzja o starcie będzie głęboko przemyślana. Chwila słabości na trasie może skutkować dyskwalifikacją, o którą będziesz miał pretensje.

1350 dorosłych i 190 dzieci taki jest limit przy zapisach. Rejestracja uczestników kultowej imprezy ruszy we wtorek 15 stycznia o godzinie 20. Potrwa... no właśnie ile potrwa? Na pewno nie pobijemy rekordów sprzed lat, 4 i 5 minut bo rejestracja jest utrudniona. Brak miejsca na wybraną godzinę powoduje powtórne wypełnianie formularza na innej (wcześniej wystarczał tylko wybór innej i powtórne kliknięcie wyślij)

Zmieniona będzie również trasa (jak co roku), a w zasadzie jej długość tak by rekordziści nie przebywali w bagnie krócej niż 2 godziny, a ostatni złamali 5. Osoby zakręcone na punkcie Katorżnika, czyli te co chcą wystartować po raz 10 lub więcej do czasu zapisów mogą zarezerwować sobie miejsce w wybranej godzinie przesyłając maila z danymi na kontakt@wkbmeta.pl

Przypominamy jeszcze raz że dla każdej z fali – w tym dzieci – przypisany jest oddzielny panel zgłoszeniowy, więc dobrze opracujcie strategię zapisu (wybranej godziny). Czyli przy braku miejsc trzeba będzie zmienić panel i od nowa się zarejestrować. Przed zapisami zapoznajcie się z regulaminem i dopiero wtedy zadawajcie pytania.

Przypominamy, że po wysłaniu zgłoszenia macie tydzień czasu na wniesienie opłaty lub nie, co jest równoznaczne z rezygnacją z biegu. Terminy opłat w tabeli dotyczą osób, które w innym czasie zostaną dopuszczone przez organizatora do startu lub w przypadku nie wyczerpania limitu, co teoretycznie jest możliwe.

Jak poprzednio starty o różnych porach różnić się będą pod względem cenowym. Proponujemy by przy wyborze godziny kierować się logistyką. Dla ludzi ze Śląska i sąsiednich województw proponujemy godziny popołudniowe. Można wtedy wstać nawet o godz. 9, zjeść śniadanie, przyjechać i wystartować. Poranne godziny zostawcie osobom, które przyjeżdżają tu z daleka i nocują.

Panele do zapisów znajdziecie TUTAJ

HARMONOGRAM

PIĄTEK

16:00 – 21:00 - Biuro Zawodów
15:00 – zbiórka do Ucieczki Zakładników

SOBOTA

Rano - Finisz Ucieczki Zakładników
07:30 – 15:00 - Biuro Zawodów
10:00 – Galernik Team
10:07 i 10:15 – Mikro Katorżnik
10:25 i 10:35 - Mini Katorżnik
10:45 - Mały Katorżnik oraz Bieg Babci i Dziadka
11:00 – Bieg Mężczyzn

11:30 – Bieg VIP i Dziennikarzy
12:00 – Bieg Kobiet
13:00 – Bieg Mężczyzn
14:00 – Bieg Mężczyzn
15:00 – Bieg Mężczyzn

15:05 – Dekoracja wszystkich drużyn Galernik Team Dekoracje indywidualne bezpośrednio po biegu

Komentarze czytelników - brakskomentuj informację
Serwis internetowy EUROCALENDAR.INFO
post@eurocalendar.info, tel.kom.: 0512362174
Zalecana rozdzielczosc: 1024x768