redakcja | kontakt | prenumerata | reklama | Jestes niezalogowany  |  ZALOGUJ  

AKTUALNOSCI
ARTYKUŁY
BLOGI
ENCYKLOPEDIA
FORUM
GALERIA
KALENDARZ
KONKURSY
LINKI
RANKING
SYLWETKI
WYNIKI
ZDJĘCIA
Warszawa, 02 stycznia 2019, 09:02, 657/161315SportEvolution
Bieg Dookoła Zoo: start zapisów dziś o godzinie 14:00!

LINK 1: STRONA INTERNETOWA BIEGU
LINK 2: ELEKTRONICZNE ZGŁOSZENIA
LINK 3: WIĘCEJ INFORMACJI W KALENDARZU
LINK 4: ARCHIWUM: WARSZAWA2 stycznia o godzinie 14:00 rozpoczną się zapisy na najweselszy bieg w Polsce: Bieg Dookoła ZOO. Zawody odbędą się w sobotę, 27 kwietnia 2019 roku na terenie i w okolicach Warszawskiego Ogrodu Zoologicznego. Limit miejsc wynosi 5 000 zawodników w biegach dla dorosłych oraz 500 osób w biegach dziecięcych. Zatem startujemy: czas na zwierzęcą radość z biegania!

- Kilka lat temu zapisy na Bieg Dookoła ZOO urosły do rangi legendy: miejsca wyprzedawały się w dosłownie kwadrans. Dlatego postanowiliśmy, że jeśli wrócimy do organizacji tej imprezy, na pewno zwiększymy limit dostępnych pakietów startowych - mówi dyrektor zawodów, Dariusz Pawelec z agencji Sport Evolution.

– Tak się też stało. Do dyspozycji uczestników w tym roku mamy aż 5 000 miejsc na obu dystansach oraz 500 miejsc w biegach dziecięcych.

Rejestracja zostanie uruchomiona punktualnie o godz. 14:00 w dn. 2 stycznia 2019 roku. Formularz do zapisów będzie dostępny na stronie SlotMarket.pl

OPŁATY STARTOWE: Bieg dookoła ZOO

 
100 pln

 
 
przez cały okres
trwania zapisów
 

Limit uczestników: 5000 (5+10 km)
 

Biegi najmłodszych zostały podzielone na swojsko brzmiące, zwierzęce nazwy kategorii wiekowych: bieg hipopotama, bieg żółwia, bieg krokodyla, bieg żyrafy i bieg strusia. Mogą wziąć w nich udział dzieci i młodzież w wieku od 3 do 15 lat. Opłata startowa wynosi 30 zł.

Dorośli będą mogli wybierać pomiędzy dwoma dystansami: 5km i 10km. W obu przypadkach pakiet startowy kosztuje 100 zł, zaś na mecie każdy uczestnik otrzyma okazały, pamiątkowy medal z motywem zwierzęcym. Pakiet będzie też zawierał oficjalną koszulkę biegu oraz bezpłatną wejściówkę do warszawskiego zoo.

Trasa biegu zostanie poprowadzona m.in. wewnątrz warszawskiego ogrodu zoologicznego, w tym także niedawno wyremontowaną główną aleją, natomiast meta zostanie zlokalizowana w Parku Praskim, gdzie na biegaczy i osoby towarzyszące będzie czekać mnóstwo atrakcji.

– Mamy nadzieję, że będzie to wesoła, kolorowa i bardzo rodzinna impreza, w której liczy się przede wszystkim przyjazna atmosfera i dobra zabawa, zaś sportowa rywalizacja w tym dniu zejdzie na dalszy plan. To ma być najweselszy bieg w Polsce – mówi dyrektor imprezy.

Wzorem lat ubiegłych, część opłaty startowej zostanie przeznaczona na wsparcie dla Fundacji Panda prowadzonej przez Warszawski Ogród Zoologiczny.

Więcej informacji na temat imprezy na stronie www.biegzoo.plWIADOMOSCI POWIAZANE
 
  2019-04-11 - Bieg Dookoła ZOO: w grupie siła i wyzwan...


Komentarze czytelników - brakskomentuj informacjęSerwis internetowy EUROCALENDAR.INFO
post@eurocalendar.info, tel.kom.: 0512362174
Zalecana rozdzielczosc: 1024x768