redakcja | kontakt | prenumerata | reklama | Jestes niezalogowany  |  ZALOGUJ  

AKTUALNOSCI
ARTYKUŁY
BLOGI
ENCYKLOPEDIA
FORUM
GALERIA
KALENDARZ
KONKURSY
LINKI
RANKING
SYLWETKI
WYNIKI
ZDJĘCIA
Warszawa, 02 stycznia 2019, 09:02, 569/161307SportEvolution
Bieg Dookoła Zoo: start zapisów dziś o godzinie 14:00!

LINK 1: STRONA INTERNETOWA BIEGU
LINK 2: ELEKTRONICZNE ZGŁOSZENIA
LINK 3: WIĘCEJ INFORMACJI W KALENDARZU
LINK 4: ARCHIWUM: WARSZAWA2 stycznia o godzinie 14:00 rozpoczną się zapisy na najweselszy bieg w Polsce: Bieg Dookoła ZOO. Zawody odbędą się w sobotę, 27 kwietnia 2019 roku na terenie i w okolicach Warszawskiego Ogrodu Zoologicznego. Limit miejsc wynosi 5 000 zawodników w biegach dla dorosłych oraz 500 osób w biegach dziecięcych. Zatem startujemy: czas na zwierzęcą radość z biegania!

- Kilka lat temu zapisy na Bieg Dookoła ZOO urosły do rangi legendy: miejsca wyprzedawały się w dosłownie kwadrans. Dlatego postanowiliśmy, że jeśli wrócimy do organizacji tej imprezy, na pewno zwiększymy limit dostępnych pakietów startowych - mówi dyrektor zawodów, Dariusz Pawelec z agencji Sport Evolution.

– Tak się też stało. Do dyspozycji uczestników w tym roku mamy aż 5 000 miejsc na obu dystansach oraz 500 miejsc w biegach dziecięcych.

Rejestracja zostanie uruchomiona punktualnie o godz. 14:00 w dn. 2 stycznia 2019 roku. Formularz do zapisów będzie dostępny na stronie SlotMarket.pl

OPŁATY STARTOWE: Bieg dookoła ZOO

 
100 pln

 
 
przez cały okres
trwania zapisów
 

Limit uczestników: 5000 (5+10 km)
 

Biegi najmłodszych zostały podzielone na swojsko brzmiące, zwierzęce nazwy kategorii wiekowych: bieg hipopotama, bieg żółwia, bieg krokodyla, bieg żyrafy i bieg strusia. Mogą wziąć w nich udział dzieci i młodzież w wieku od 3 do 15 lat. Opłata startowa wynosi 30 zł.

Dorośli będą mogli wybierać pomiędzy dwoma dystansami: 5km i 10km. W obu przypadkach pakiet startowy kosztuje 100 zł, zaś na mecie każdy uczestnik otrzyma okazały, pamiątkowy medal z motywem zwierzęcym. Pakiet będzie też zawierał oficjalną koszulkę biegu oraz bezpłatną wejściówkę do warszawskiego zoo.

Trasa biegu zostanie poprowadzona m.in. wewnątrz warszawskiego ogrodu zoologicznego, w tym także niedawno wyremontowaną główną aleją, natomiast meta zostanie zlokalizowana w Parku Praskim, gdzie na biegaczy i osoby towarzyszące będzie czekać mnóstwo atrakcji.

– Mamy nadzieję, że będzie to wesoła, kolorowa i bardzo rodzinna impreza, w której liczy się przede wszystkim przyjazna atmosfera i dobra zabawa, zaś sportowa rywalizacja w tym dniu zejdzie na dalszy plan. To ma być najweselszy bieg w Polsce – mówi dyrektor imprezy.

Wzorem lat ubiegłych, część opłaty startowej zostanie przeznaczona na wsparcie dla Fundacji Panda prowadzonej przez Warszawski Ogród Zoologiczny.

Więcej informacji na temat imprezy na stronie www.biegzoo.plKomentarze czytelników - brakskomentuj informacjęSerwis internetowy EUROCALENDAR.INFO
post@eurocalendar.info, tel.kom.: 0512362174
Zalecana rozdzielczosc: 1024x768