redakcja | kontakt | prenumerata | reklama | Jestes niezalogowany  |  ZALOGUJ  

AKTUALNOSCI
ARTYKUŁY
BLOGI
ENCYKLOPEDIA
FORUM
GALERIA
KALENDARZ
KONKURSY
LINKI
RANKING
SYLWETKI
WYNIKI
ZDJĘCIA
30 grudnia 2018, 09:07, 1437/176405
Admin
Michał
Walczewski
Styczniowy zapisowy zawrót głowy
      

Od kilku już lat styczeń to tradycyjna data uruchamiania elektronicznych zgłoszeń przez wielu organizatorów biegów w Polsce.

Styczeń zbiega się z noworocznymi postanowieniami wielu osób, w tym biegaczy. Jedni postanawiają wziąć w końcu udział w zawodach, na które od dawna mają ochotę, drudzy decydują się np. zdobyć koronę maratonów lub półmaratonów. Jeszcze inni pod wpływem impulsu lub sylwestrowych rozmów ze znajomymi postanawiają w ogóle zacząć biegać. A co jest lepszym dopingiem do regularnych treningów, niż zapisanie się na jakiś słynny bieg?

No właśnie. Słynny bieg. O ile na zwykłe, także popularne biegi zapisać się można często nawet w dniu biegu, o tyle pewna pula imprez jest tak rozchwytywana, że wystartować mogą tylko Ci, którzy pilnują daty zapisów. A te potrafią wyczerpać się w kilka dni od ich uruchomienia. Albo w kilka... minut.

Dlatego też, trochę dla przypomnienia, a trochę ku pomocy - prezentujemy Wam poniżej listę "gorących zapisów", które ruszą właśnie w styczniu. Poniższą wiedzę powinniście zabrać ze sobą na zabawę Sylwestrową :-)

- 7 PKO Nocny Wrocław Półmaraton - uruchomienie zapisów 1 stycznia 00:01. Limit uczestników: 14.000. Przewidywany czas sprzedaży pakietów: kilkadziesiąt godzin.

- 46 Dębno Maraton - uruchomienie zapisów 1 stycznia 15:00. Limit uczestników: 2500. Przewidywany czas sprzedaży pakietów - kilka godzin.

- 4 Dziesiątka Babicka - uruchomienie zapisów 7 stycznia. Limit uczestników: 700. Przewidywany czas sprzedaży pakietów: kilka dni.

- Bieg Katorżnika - uruchomienie zapisów 15 stycznia. Limit uczestników: ok. 1200. Przewidywany czas sprzedaży pakietów: kilka minut (!!)

Zapisy do których znanych biegów startują jeszcze w styczniu? Napiszcie w komentarzu pod tym wątkiem, a na pewno dodamy je do listy!

Komentarze czytelników - 2podyskutuj o tym 
 

Tatanka Yota

Autor: Tatanka Yotanka, 2018-12-30, 17:52 napisał/-a:
Co roku na niej (Maratony Polskie ) są , a nie pamiętają - Bieg Ulicą Piotrkowską

 

Fidelio

Autor: Fidelio, 2019-01-01, 18:04 napisał/-a:
Zapisy na Dębno znowu padły. Nie jest łatwo zdobyć Koronę, ale z przygotowaniem fizycznym nie ma to nic wspólnego...

 
Serwis internetowy EUROCALENDAR.INFO
post@eurocalendar.info, tel.kom.: 0512362174
Zalecana rozdzielczosc: 1024x768