redakcja | kontakt | prenumerata | reklama | Jestes niezalogowany  |  ZALOGUJ  

AKTUALNOSCI
ARTYKUŁY
BLOGI
ENCYKLOPEDIA
FORUM
GALERIA
KALENDARZ
KONKURSY
LINKI
RANKING
SYLWETKI
WYNIKI
ZDJĘCIA
Poznań, 31 pazdziernika 2018, 12:40, 808/264653Organizator
Podejmij wyzwanie - ostatnie dni niższych cen na Survival Race 2019!

LINK 1: STRONA INTERNETOWA CYKLU
LINK 2: PROFIL CYKLU NA FB
LINK 3: PROFIL CYKLU NA INSTAGRAM
LINK 4: ARCHIWUM: POZNAń
LINK 5: ARCHIWUM: WROCłAW      

Wystartowały zapisy na szósty sezon widowiskowego biegu miejskiego z przeszkodami, który w przyszłym roku wróci do Poznania i Wrocławia. Zapisy w najniższych cenach trwają do najbliższej środy – 31 października!

Nie zwlekaj z zapisami!

Kąpiele błotne, pokonywanie zasieków, wspinaczka czy przeprawa przez 4-metrową rampę – to tylko część smaczków, jakie czyhają na trasie kolejnej edycji Survival Race. Dwudniowy festiwal sportowy rozpocznie się 1-2 czerwca 2019 biegiem w Poznaniu i zakończy wielkim finałem 21-22 września 2019 we Wrocławiu. Tylko do końca października pakiety startowe dostępne są w pierwszej, promocyjnej puli cenowej na www.survivalrace.pl

Podejmij wyzwanie!

Podzielasz pasję do sportu i mocnych wrażeń? Szukasz sposobów na podkręcenie adrenaliny? Potrzebujesz odskoczni od codzienności albo po prostu polujesz na niepowtarzalne formy rozrywki? Podczas miejskiego biegu Survival Race każdy znajdzie coś dla siebie!

Uczestnicy mają do wyboru trzy dystanse o różnym poziomie trudności: 3 km z 15 przeszkodami dla początkujących, którzy chcą zrobić pierwszy krok, 6 km z 30 przeszkodami dla bardziej wprawionych śmiałków, którzy chcą sprawdzić swoje możliwości oraz 12 km z 50 przeszkodami dla prawdziwych weteranów, którzy lubią ekstremalne wyzwania! Zawodowcy, którzy chcą powalczyć o podium i pobicie biegowych rekordów, mogą wystartować w pierwszej, kultowej fali LEGEND.

Dla każdego coś dobrego!

Swoich sił na survivalowej trasie można spróbować w pojedynkę, lub zebrać ekipę i stworzyć drużynę. Razem raźniej i taniej – każdy team od 5 osób w wzwyż może liczyć na zniżkę, a grupy powyżej 20 osób otrzymują dodatkowe niespodzianki! Udział w miejskim biegu z przeszkodami to także nietuzinkowy pomysł na integrację firmowego zespołu.

Ale Survival Race to nie tylko miejski bieg z przeszkodami – to dwudniowy festiwal sportowy ze strefami relaksu, foodtrackami i atrakcjami dla wszystkich! Uczestnicy i kibice będą mogli skorzystać z dodatkowych niespodzianek na terenie miasteczka, wyzwolić ducha walki na mini torze z przeszkodami czy odprężyć się w trakcie masaży.

Od małego na całego!

Organizatorzy wspierają szerzenie zdrowej, sportowej pasji od najmłodszych lat, dlatego z roku na rok coraz mocniej rozwijają formułę biegu dla dzieci. Na specjalnie zaprojektowanym torze będą mogły się wybawić zarówno maluchy od 3 roku życia, jak i nastolatki do lat 13. Długość dystansu oraz ilość i poziom trudności przeszkód do pokonania dostosowana jest do grupy wiekowej najmłodszych uczestników.

Udział w Survival Race KIDS to najlepsza forma aktywnej rozrywki i sposób na zainspirowanie dzieciaków, by złapały sportowego bakcyla!

Dołącz do bohaterów szóstej edycji!

Survival Race 2019 to nowe przeszkody, jeszcze więcej emocji i masa wydzielanych endorfin! Widzimy się w weekend 1-2 czerwca w Poznaniu na terenie Malty oraz 21-22 września we Wrocławiu na terenie Morskiego Oka. Nie zwlekaj z zakupem pakietu startowego - z każdym miesiącem cena wzrasta! Podejmij wyzwanie i zacznij walkę już teraz www.survivalrace.pl

Dołącz do facebookowych wydarzeń, by być na bieżąco z najświeższymi informacjami, konkursami i survivalowymi smaczkami nadciągającego sezonu:

POZNAŃ | 1-2 czerwca 2019 | TUTAJ | KIDS: TUTAJ

WROCŁAW | 21-22 września 2019 | TUTAJ | KIDS: TUTAJKomentarze czytelników - brakskomentuj informację
Serwis internetowy EUROCALENDAR.INFO
post@eurocalendar.info, tel.kom.: 0512362174
Zalecana rozdzielczosc: 1024x768