redakcja | kontakt | prenumerata | reklama | Jestes niezalogowany  |  ZALOGUJ  

AKTUALNOSCI
ARTYKUŁY
BLOGI
ENCYKLOPEDIA
FORUM
GALERIA
KALENDARZ
KONKURSY
LINKI
RANKING
SYLWETKI
WYNIKI
ZDJĘCIA
Kartuzy k.Gdańska, 26 pazdziernika 2018, 09:00, 953/239987Organizator
Santa RUN Kartuzy - kolorowa fala tysiąca biegaczy w grudniu w Kartuzach!

LINK 1: STRONA INTERNETOWA BIEGU
LINK 2: WIĘCEJ INFORMACJI W KALENDARZU
LINK 3: ELEKTRONICZNE ZGŁOSZENIA
LINK 4: ZOBACZ WYNIKI Z 2017 ROKU
LINK 5: ZOBACZ RANKING Z 2017 ROKU
LINK 6: MAPA UCZESTNIKÓW BIEGU
LINK 7: ARCHIWUM: KARTUZY K.GDAńSKA      

Już za kilka tygodni, a dokładnie 16 grudnia w niedzielę, kolorowa fala zaleje Kartuzy! Mowa o fali biegaczy w najróżniejszych świątecznych i nie tylko strojach, którzy wystartują w kolejnej edycji biegu mikołajkowego Santa RUN Kartuzy.

W roku ubiegłym aż 794 miłośników biegania ukończyło 7 kilometrową trasę głównymi ulicami Stolicy Kaszub. Teraz czas na 1000 uczestników po raz pierwszy na Kaszubach – zapowiada Akademia Biegowa Kartuzy, główny Organizator.

OPŁATY STARTOWE: Santa RUN Kartuzy

 
39 pln

49 pln

55 pln

 
 
1-400
zawodnik

401-1000
zawodnik

1001-1500
zawodnik
 

Limit uczestników: 1500
 

Zgłoszenia do tej największej imprezy mikołajkowej na Pomorzu wystartują 3 listopada. Podczas tegorocznego mikołajkowego sportowego święta nie zabraknie także tradycyjnej rowerowej Parady "Mikołaje na rowerach", którą poprowadzi grupa Rowerowe Kaszuby. Wszystkie informacje dostępne na stronie wydarzenia www.santarunkartuzy.pl

- To najradośniejszy i najbardziej kolorowy bieg w tej części Polski. U nas można poczuć klimat przyjaznej świątecznej atmosfery. Będzie niesamowita sportowa zabawa! Czołówka będzie mogła liczyć także na atrakcyjne nagrody, jednak tego dnia rywalizacja elity będzie na nieco dalszym planie. Wyniki, owszem, zmierzymy najsolidniej jak się da za pomocą systemu chip i czasu netto, ale tego dnia najważniejsze będą spotkania przedświąteczne, celebrowanie biegowego mijającego sezonu.

Do Kartuz na Santa Run wszyscy głównie przyjeżdżają po to, by w gronie kolegów i koleżanek miło i aktywnie spędzić czas oraz odpocząć od świątecznego zgiełku jaki towarzyszy często Bożemu Narodzeniu – przekonują i zapraszają Organizatorzy.

Po raz kolejny Patronat Honorowy nad imprezą objął Burmistrz Kartuz Mieczysław Grzegorz Gołuński. Kartuski magistrat w dużej części wspiera zakup pięknych i unikatowych okolicznościowych medali biegu głównego, które tradycyjnie wręczone zostaną na mecie.

537
794
784
2016
2017
2018
 
+48%
-1%
Historia frekwencji OPEN

Nie tylko najszybsi otrzymają wspomniane nagrody, ale największa ich pula trafi do uczestników w losowaniu oraz za konkurs strojów świątecznych.

Z uwagi na duże zainteresowanie tegoroczne biuro zawodów zlokalizowane zostanie w hali sportowej Liceum Ogólnokształcącego nr 2. Popularna „Klasztorna” została w ten sposób znaczącym Partnerem wydarzenia. Start po raz kolejny z ul. Chmieleńskiej, a meta tym razem na ulicy Klasztornej. To zdecydowani poprawi komfort uczestników.

- Bardzo się cieszymy, że imprezy organizowane przez nas są tak cenione przez sportowców amatorów i profesjonalnych zawodników. Wszystko wskazuje na to, że tegoroczna edycja obfitować będzie w jeszcze większą frekwencję. Tego jesteśmy pewni i przygotowaliśmy aż 1500 pakietów startowych! Każdy będzie zawierał czapkę mikołaja, piękny medal, kupon na losowanie wielu atrakcyjnych nagród oraz posiłek. Dodatkowo dla wszystkich, którzy również w tym roku zdecydują się na start w stroju przygotowaliśmy nagrody niespodzianki, ale o tym już niedługo! Oczywiście nagrodzimy kreatywność biegaczy jeszcze większą niż w roku ubiegłym liczbą nagród oraz pamiątkowymi statuetkami – zachęca Akademia Biegowa Kartuzy.

Poza tym nagrodzone ostaną osoby finiszujące w strojach poza świątecznych. Nagród i pięknych metalowych medali nie zabraknie także w biegu Santa RUN Kids – dziecięcy odpowiedni biegu głównego. W 6 kategoriach wiekowych szansę startu będzie miało aż 300 dzieci. Warto więc być czujnym i nie czekać na ostatnią chwilę.

Poniżej najważniejsze informacje dotyczące rejestracji. Santa Run Kartuzy:

Limit uczestników: 1500 zawodników!
Termin zgłoszeń:
Start: 3.11.2018 r. godz. 12:00
Koniec: 9.12.2018 r. godzi. 24:00 lub do wyczerpania miejsc.

Santa Run Kids:

Limit uczestników: 300 dzieci
Termin zgłoszeń:
Start: 03.11.2018 r. godz. 12:00 – do wyczerpania miejsc.

W dniu biegu prawdopodobnie nie będzie możliwości zgłoszenia dziecka.

Formularze zgłoszeniowe dostępne TUTAJ

Serdecznie zapraszamy do mikołajkowej zabawy! Niech klorowa fala zaleje Kartuzy!WIADOMOSCI POWIAZANE
 
  2018-12-18 - Santa Run Kartuzy - 800 biegaczy w stoli...
  2018-12-14 - Gorąca i kolorowa niedziela zapowiada si...Komentarze czytelników - 1podyskutuj o tym 
 

Admin

Autor: Admin, 2018-10-25, 16:24 napisał/-a:
TO jest oficjalny wątek dyskusyjny biegu.

 
Serwis internetowy EUROCALENDAR.INFO
post@eurocalendar.info, tel.kom.: 0512362174
Zalecana rozdzielczosc: 1024x768