redakcja | kontakt | prenumerata | reklama | Jestes niezalogowany  |  ZALOGUJ  

AKTUALNOSCI
ARTYKUŁY
BLOGI
ENCYKLOPEDIA
FORUM
GALERIA
KALENDARZ
KONKURSY
LINKI
RANKING
SYLWETKI
WYNIKI
ZDJĘCIA
Poznań, 04 pazdziernika 2018, 08:00, 716/178844Zygmunt Waśkowski
RODO, imprezy biegowe „od kuchni” i kluczowe czynniki sukcesu

LINK 1: STRONA INTERNETOWA KONFERENCJI
LINK 2: ARCHIWUM: POZNAń      

Już 24-25 października br. w Poznaniu odbędzie się szósta edycja ogólnopolskiej konferencji metodycznej poświęcona organizacji i zarządzaniu imprezami biegowymi. Liczba organizowanych biegów w Polsce przekracza grubo ponad 3 tysiące rocznie.

Zatem organizatorzy muszą starać się coraz bardziej, by przyciągnąć do siebie biegaczy, którzy mając ogromy wybór startów zachowują się tak jak nabywcy na każdym innym rynku branżowym, czyli decydują się na te biegi, które w największym stopniu zaspokajają ich potrzeby oraz oczekiwania.

Tematem przewodnim tegorocznego wydarzenia jest partnerstwo i sieci relacji na rynku sportu. Chyba nikogo nie trzeba przekonywać jak ważna jest dobra współpraca z wieloma partnerami na rynku imprez biegowych. Natomiast zasadniczym pytaniem jest jak to robić, jak nawiązywać kontakty, jak się komunikować, by strony się nawzajem rozumiały, gdzie szukać wsparcia, z kim budować długofalowe relacje?

Na te i wiele innych pytań będą starali się odpowiedzieć uczestnicy konferencji, którzy każdego roku licznie przyjeżdżają do Poznania.

Jednym z aktualnych, ważnych i zarazem trudnych tematów, który będzie prezentowany na konferencji jest przestrzeganie zasad RODO przez organizatorów biegów masowych. Uczestnicy panelu dyskusyjnego, eksperci w zakresie rynku sportu będą dyskutowali na temat tego, jakie są kluczowe czynniki sukcesu organizacji imprez biegowych.

Ponadto doświadczeni biegacze, uczestnicy imprez światowego formatu, opowiedzą o tym czego nie widzi amator, uczestnik mniejszych, masowych biegów, czyli jak przebiega organizacja i obsługa zawodników zapewniana przez międzynarodowe federacje sportowe.

Tych i wielu innych, ciekawych dla pasjonatów biegania zagadnień będzie można wysłuchać na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu, który kolejny raz będzie gospodarzem konferencji. Informacje na temat tego wydarzenia znajdują się na stronie www.konferencjabiegowa.pl

Zapraszamy do udziału.

Komentarze czytelników - brakskomentuj informację
Serwis internetowy EUROCALENDAR.INFO
post@eurocalendar.info, tel.kom.: 0512362174
Zalecana rozdzielczosc: 1024x768