redakcja | kontakt | prenumerata | reklama | Jestes niezalogowany  |  ZALOGUJ  

AKTUALNOSCI
ARTYKUŁY
BLOGI
ENCYKLOPEDIA
FORUM
GALERIA
KALENDARZ
KONKURSY
LINKI
RANKING
SYLWETKI
WYNIKI
ZDJĘCIA
26 wrzesnia 2018, 16:17, 2089/175312
Admin
Michał
Walczewski
Grupa biegaczy z Polski nie wyleci na TCS New York City Marathon 2018
      Znana w naszym kraju z licznych wpadek wyjazdowych Marathon Travel po raz kolejny na ustach biegaczy. Poniżej publikujemy informację, jaką na swoim profilu opublikował RAZ EVENT - jedyny w Polsce autoryzowany Tour Operatorem TCS NYC Marathon. Według RAZ EVENT firma Marathon Travel oszukała kilkadziesiąt osób sprzedając nieistniejące pakiety startowe na maraton w Nowym Jorku.

Jak działa taki mechanizm oszustwa? Zwykle nieuprawniony "operator" sprzedaje pakiety na jakiś wielki zagraniczny maraton (w tym przypadku NYC Marathon 2018) biegaczom, a później próbuje bądź zakupić pakiety u organizatorów, bądź sprzedać klientów komuś innemu zatrzymując sobie "prowizję". Jeżeli się nie uda, to "wyjazd się odwoła".

To nie pierwsza tego typu sytuacja związana z Marathon Travel - głośno było jakiś czas temu np. o biegaczach lecących na maraton do Tokio, których podróż skończyła się już na lotnisku w Warszawie.... i na policji.

Komentarze czytelników - 1podyskutuj o tym 
 

Autor: Ryszard N, 2018-09-28, 13:29 napisał/-a:
Na portalu Festiwalu Biegowego w Krynicy, ukazał się obszerny materiał na ten temat. Na portalu maratonów, orędownicy, którzy w przeszłości „walili Rejtana”, w obronie firmy, siedzą cicho.
Mam nadzieję, że w ramach zwykłej przyzwoitości, odniosą się do sprawy,...

 
Serwis internetowy EUROCALENDAR.INFO
post@eurocalendar.info, tel.kom.: 0512362174
Zalecana rozdzielczosc: 1024x768