redakcja | kontakt | prenumerata | reklama | Jestes niezalogowany  |  ZALOGUJ  

AKTUALNOSCI
ARTYKUŁY
BLOGI
ENCYKLOPEDIA
FORUM
GALERIA
KALENDARZ
KONKURSY
LINKI
RANKING
SYLWETKI
WYNIKI
ZDJĘCIA
20 wrzesnia 2018, 23:32, 792/163267Survival Race
Zaczęli w Survival Race, teraz biegną razem przez życie :-)

LINK 1: STRONA INTERNETOWA BIEGU      

Survival Race łączy! Przed Wami historia Agnieszki i Staszka, którzy poznali się na starcie w wrocławskim wydarzeniu w 2015 roku. Wspólny bieg doprowadziły ich przed ołtarz i sesję zdjęciową na naszym torze z przeszkodami.

Dla Agnieszki i Staszka to miał być pierwszy start w biegu z przeszkodami. Los chciał, że choć wcześniej się nie znali, znaleźli się w jednej drużynie. - Na początku rozmawialiśmy tylko przez Facebooka, bo mieliśmy założoną grupę do kontaktu z osobami startującymi - wspomina Staszek. Najbardziej w pamięć podczas biegu zapadła im rampa, gdzie pomógł Agnieszce wspiąć się na jej szczyt i to właśnie na niej wykonano im pierwsze wspólne zdjęcie.

- Nasza grupa miała najgorszy z czasów, bo wszyscy zatrzymaliśmy się, aby wesprzeć jedną z koleżanek, która doznała kontuzji. Spodobała mi się postawa Agnieszki, która postanowiła pomóc i odwieść ją do domu. Odwiedziłem dziewczyny później i zaprosiłem Agnieszkę na kawę. Zgodziła się - dodaje Staszek, który w poprzednim roku napisał do nas w celu zorganizowania sesji ślubnej na naszym torze z przeszkodami.

Zdjęciami przed organizowanym we Wrocławiu w 2017 roku Survival Race chcieli odbyć sentymentalną podróż do czasów, kiedy się poznali. Oboje są aktywni fizycznie i uprawiają różne sporty, a bieg z przeszkodami zdecydowanie ich połączył. Przekonali się, że mogą liczyć na swoją pomoc i razem dobrze się bawią. Wkrótce Agnieszka i Staszek będą obchodzić pierwszą rocznicę ślubu - spędzą ją w czwórkę, razem ze swoim maluszkiem oraz psiakiem, którzy towarzyszyli im także podczas sesji.

Historia Agnieszki i Staszka jest dowodem na to, że sport i wspólna aktywność łączy ludzi w silne, bliskie relacje. Chcesz znaleźć swoją drugą połówkę? A może przydałby się w Twoim związku impuls, który scementuje Wasz związek? Start w biegu z przeszkodami i sprawdzenie się w przeróżnych warunkach na trasie będzie idealnym rozwiązaniem. :)

WIADOMOSCI POWIAZANE
 
  2018-09-18 - 5 powodów, dla których warto startować w...
  2018-09-04 - Gorące zakończenie lata - Survival Race ...
  2018-08-18 - Zostań legendą biegów przeszkodowych!...
  2018-08-11 - Niemożliwe nie istnieje! Wywiad z Grześk...
  2018-08-03 - Chcesz jeszcze lepiej odpocząć po wysiłk...
  2018-07-26 - Sportowe zakończenie wakacji - przyjdź n...Komentarze czytelników - brakskomentuj informację
Serwis internetowy EUROCALENDAR.INFO
post@eurocalendar.info, tel.kom.: 0512362174
Zalecana rozdzielczosc: 1024x768