redakcja | kontakt | prenumerata | reklama | Jestes niezalogowany  |  ZALOGUJ  

AKTUALNOSCI
ARTYKUŁY
BLOGI
ENCYKLOPEDIA
FORUM
GALERIA
KALENDARZ
KONKURSY
LINKI
RANKING
SYLWETKI
WYNIKI
ZDJĘCIA
Gdańsk, 23 wrzesnia 2018, 20:00, 884/139707
easymove.com.p
Maciej
Otawski
Trójmiasto Run Hau 2018 - czyli charytatywny bieg dla trójmiejskich schronisk

LINK 1: ARCHIWUM: GDAńSK      30 września o godzinie 11.00 w Parku im. Ronalda Reagana w Gdańsku odbędzie się kolejna już edycja biegu Fundacji Pomagam Na Medal, z którego dochód przeznaczony zostanie na pomoc psiakom ze schronisk w Gdyni, Sopocie, jak i z Dąbrówki.

Trasa biegu wiedzie wspaniałymi ścieżkami Parku im. Ronalda Reagana. Biegacze pokonają symbolicznie 4 km – oczywiście jest możliwość startu ze swoim psiakiem :-)

Każdy na mecie otrzyma wspaniały pamiątkowy metalowy medal:

Zapisy na bieg realny znajdziecie pod linkiem: Wśród uczestników biegu realnego rozlosujemy koszulki biegowe Virtual Run Polska i rowerowy Virtual Bike PolskaOczywiście nie zapomnieliśmy o rowerzystach, który na tych samych zasadach co wirtualni biegacze mogą pojechać swoim rowerowym ścigaczem na dystansie 12 km – zapisy znajdziecie pod linkiem:

Mamy także pamiątkowy medal dla amatorów dwóch kółek:

Wsparcie, które schroniska otrzymują ze środków budżetowych czy innych jest niewystarczające, dlatego zachęcamy wszystkich do przynoszenia karmy dla psiaków, a także koców i smyczy itp, którymi obdarujemy psy ze schronisk :-)

Jak zawsze osoby, które tego dnia nie mogą pojawić się w Gdańsku maja możliwość pobiec wirtualnie :-) Dokładny dzień, miejsce i godzinę startu wybierają sami, a ten sam medal co „biegacze realni” otrzymają od nas pocztą. Na ten rok przewidziany został jeszcze jeden bieg realny, czyli druga edycja II Bieg podziel się życiem 2018 dla Drużyny Szpiku.Dla wszystkich zainteresowanych następnymi biegami charytatywnymi, organizowanymi przez Fundację zapraszamy do zapoznania się pod adresem www.facebook.com/pomagamnamedal/events/

Dołączaj, startuj, udostępniaj zapraszaj znajomych :-)

Komentarze czytelników - brakskomentuj informację
Serwis internetowy EUROCALENDAR.INFO
post@eurocalendar.info, tel.kom.: 0512362174
Zalecana rozdzielczosc: 1024x768