redakcja | kontakt | prenumerata | reklama | Jestes niezalogowany  |  ZALOGUJ  

AKTUALNOSCI
ARTYKUŁY
BLOGI
ENCYKLOPEDIA
FORUM
GALERIA
KALENDARZ
KONKURSY
LINKI
RANKING
SYLWETKI
WYNIKI
ZDJĘCIA
13 sierpnia 2018, 11:50, 2886/185551ICEstripe.pl
Nowe kolory bransoletek ICEstripe Slim

LINK 1: STRONA INTERNETOWA SKLEPU      

ICEstripe, producent bransoletek - nieśmiertelników przeznaczonych dla sportowców, wprowadził do oferty dwa nowe kolory swojego najpopularniejszego modelu - opaski Slim.

ICEstripe to bransoletki ze stalowymi identyfikatorami, na których można umieścić swoje indywidualne dane: imię i nazwisko, miejsce zamieszkania, grupę krwi, informacje o chorobach i alergiach, a przede wszystkim numery telefonów ICE.

Ten trzyliterowy skrót, stosowany przez służby ratunkowe na całym świecie, oznacza "w nagłym wypadku" (In Case of Emergency) i informuje służby medyczne kogo z najbliższych należy powiadomić w razie takiej potrzeby. Dane na opaskach ICEstripe są grawerowane laserowo, dzięki czemu są niezwykle trwałe i odporne na ścieranie w wyniku codziennego użytkowania.

Bransoletka ICEstripe SLIM to najpopularniejszy model polskiego producenta, który jest często wybierany przez sportowców ze względu na wygodę użytkowania. Silikonowa opaska SLIM jest bowiem niezwykle lekka i ma kompaktowe rozmiary, co jest istotne dla większości zapalonych biegaczy.

W ostatnim miesiącu w ofercie polskiego producenta pojawiły się dwa nowe kolory tego modelu - "żarówiasty", limonkowy Fluo Lime oraz butelkowa zieleń o nazwie College Green. Intensywny kolor Fluo Lime będzie z pewnością świetnie współgrał z odzieżą i innymi akcesoriami sportowymi, które często występują w takim odcieniu. Z kolei College Green to stonowany, elegancki kolor, który świetnie sprawdzi się także podczas codziennego użytkowania.

W sumie w chwili obecnej dostępnych jest 6 kolorów tego modelu opaski, a w kolejnych miesiącach producent planuje dalsze poszerzenie oferty kolorystycznej tego modelu.

Do końca września w sklepie ICEstripe.pl obowiązuje promocja -15% na cały asortyment. By otrzymać rabat należy wpisać kod MARATONY w odpowiednie pole w trakcie składania zamówienia.

Silikonowe i materiałowe opaski polskiego producenta zadebiutowały na rynku w 2013 roku. Już w pierwszym roku działalności firmy opaski można było zauważyć na nadgarstkach wielu sportowców oraz osób aktywnie spędzających czas. Chociaż firma ICEstripe swoją ofertę kieruje głównie do ludzi aktywnych, to w praktyce jej produkty mogą okazać się pomocne każdemu, bez względu na wiek, wykonywany zawód czy też zainteresowania. Gdy wystąpi krytyczna sytuacja, służby ratunkowe będą mogły łatwo skontaktować się z naszymi bliskimi, a informacje medyczne ułatwią im działanie.WIADOMOSCI POWIAZANE
 
  2019-03-01 - Identyfikatory - nieśmiertelniki ICEstri...
  2018-11-27 - ICEstripe, producent bransoletek - nieśm...
  2018-05-12 - ICEstripe - specjalny kod rabatowy dla n...


Komentarze czytelników - brakskomentuj informację
Serwis internetowy EUROCALENDAR.INFO
post@eurocalendar.info, tel.kom.: 0512362174
Zalecana rozdzielczosc: 1024x768