redakcja | kontakt | prenumerata | reklama | Jestes niezalogowany  |  ZALOGUJ  

AKTUALNOSCI
ARTYKUŁY
BLOGI
ENCYKLOPEDIA
FORUM
GALERIA
KALENDARZ
KONKURSY
LINKI
RANKING
SYLWETKI
WYNIKI
ZDJĘCIA
Łódź, 25 lipca 2018, 15:29, 1890/165913
easymove.com.p
Maciej
Otawski
Pobiegnij dla Dzieci w Łódź Elephant Race 2018

LINK 1: ARCHIWUM: ŁóDź      12 sierpnia w Parku im. Adama Mickiewicza (Park Julianowski) w Łodzi o godzinie 11:00 odbędzie się charytatywny bieg. Fundacja Pomagam Na Medal tym razem pomoże Dzieciom po tramie z łódzkiej Fundacji SŁONIE NA BALKONIE.

W biegu może wystartować każdy, dosłownie każdy :-) Do pokonania przygotowany jest dystans 3 lub 6 kilometrów. Organizatorzy mają również propozycję Rodzinną czyli specjalną trasę przygotowaną dla najmłodszych – jedno okrążenie wynosi 350 metrów a każdy startujący otrzyma wspaniały metalowy, kolorowy medal – nie ten sam co dorośli :-)

Osoby, które tego dnia nie będą mogły być w Łodzi mogą pobiec "wirtualnie" pomiędzy 6 a 19 sierpnia. Wirtualni biegacze dzień, miejsce i godzinę startu wybierają sami, a medal otrzymają pocztą.

Wpisowe to 35 zł - 45 zł a Dzieci 10 zł. Pozyskane pieniądze dofinansują terapię Dzieci po traumatycznych przejściach. Koszt rocznej terapii dziecka to 4990 zł. Organizatorzy liczą na to, że bieg sfinansuje pomoc dla dziecka takiego jak AntekTo pierwsza edycja biegu, ale mamy ogromną nadzieję, że spotkamy się w dużym gronie. Zapraszamy wszystkich do udziału w biegu, bo to jeden z tych cudownych przypadków, w którym pasja organizatorów pomaga dzieciom – mówi Joanna Paduszyńska założycielka Fundacji SŁONIE NA BALKONIE.

Zapisy na bieg 12 sierpnia i dodatkowe informacje o biegu:

- 3 km - TUTAJ

- 6 km TUTAJ

Osoby chętne do startu „wirtualnego” zapraszamy do zapisów:

- biegi: TUTAJ
- rajdy rowerowe: TUTAJ

lub na facebooku Fundacji SŁONIE NA BALKONIE - TUTAJ

Komentarze czytelników - brakskomentuj informację
Serwis internetowy EUROCALENDAR.INFO
post@eurocalendar.info, tel.kom.: 0512362174
Zalecana rozdzielczosc: 1024x768