redakcja | kontakt | prenumerata | reklama | Jestes niezalogowany  |  ZALOGUJ  

AKTUALNOSCI
ARTYKUŁY
BLOGI
ENCYKLOPEDIA
FORUM
GALERIA
KALENDARZ
KONKURSY
LINKI
RANKING
SYLWETKI
WYNIKI
ZDJĘCIA
Warszawa, 14 lipca 2018, 12:34, 1267/133395Karolina Jagodzińska
II Królewski Festiwal Biegowy w Warszawskim Wilanowie

LINK 1: STRONA INTERNETOWA BIEGU
LINK 2: WIĘCEJ INFORMACJI W KALENDARZU
LINK 3: ZOBACZ WYNIKI Z ROKU 2017 - 10 KM
LINK 4: ZOBACZ WYNIKI Z ROKU 2017 - 5 KM
LINK 5: FANPAGE BIEGU
LINK 6: INSTAGRAM WYDARZENIA
LINK 7: ARCHIWUM: WARSZAWA      

Warszawa z nową trasą Półmaratonu! Dzielnica Wilanów wraz z Biegaj’MY z DEM’a zaprasza na II Królewski Festiwal Biegowy w Warszawskim Wilanowie, organizowany w ramach Dni Wilanowa 2018. Ruszyły zapisy na www.biegajmyzdema.pl

Już po raz drugi DEM’a Promotion Polska wraz Urzędem Dzielnicy Wilanów m.st. Warszawy oraz z Centrum Sportu Wilanów zrealizuje autorski projekt Agencji pt. Królewski Festiwal Biegowy w Warszawskim Wilanowie. W tym roku całkowitą nowością jest Półmaraton organizowany na trasie, w której drzemie ogromny potencjał do bicia życiowych rekordów. Impreza odbędzie się w niedzielę 9 września 2018 roku.

OPŁATY STARTOWE: Półmaraton

89 pln

99 pln

109 pln

120 pln


do 30
czerwca

do 31
lipca

do 3
września

w Biurze
Zawodów

Limit uczestników: 2500 (21km), 990 (10km), 990 (5km)
 
Opłaty startowe na innych dystansach niż półmaraton - patrz regulaminy biegów.

Biegacze decydujący się na pokonanie najdłuższego dystansu wspomnianego Festiwalu Biegowego, będą musieli przebiec dwa okrążenia po trasie w kształcie przypominającym literę “L”. Starty poszczególnych biegów (półmaraton, 10 km, 5 km) będą zlokalizowane na ul. Przyczółkowej. Meta będzie wspólna dla wszystkich dystansów, włącznie z biegami dla dzieci, zlokalizowana przy terenach zielonych Royal Wilanów.

Trasa jest przyjazna również dla mieszkańców i osób przejezdnych. Dzięki wykorzystaniu jednego pasa jezdni ulic: Przyczółkowej, Drewny, a także nowopowstałej ulicy Korbońskiego i ścieżki rowerowej, przejazd będzie możliwy zarówno z Warszawy do Konstancina (i na odwrót) kierując się w stronę Centrum czy Mokotowa, a także możliwe będzie szybkie połączenie z Ursynowem przez ulicę Gąsek. Miasteczko Wilanów będzie miało umożliwiony wjazd i wyjazd Aleją Rzeczypospolitej, a także przejazd przez Orszady.

Wszystkie atrakcje dla zawodników i kibiców dostępne będą na terenach zielonych Royal Wilanów oraz na plaży Wilanów, gdzie zorganizowane zostaną wieczorne koncerty gwiazd polskiej sceny muzycznej.

W miasteczku biegacza czekać będą strefy relaksu, strefy grilla z posiłkiem regeneracyjnym, a także strefy zabaw dla dzieci. Dostępne będą również stoiska Sponsorów i Partnerów wydarzenia, a także zaangażowanych w imprezę Wystawców.

532
794
2017
2018
 
+49%
Historia frekwencji OPEN

202
286
2017
2018
 
+42%
Historia frekwencji KOBIETY

Królewski Festiwal Biegowy w Warszawskim Wilanowie to idealna propozycja zarówno dla biegaczy indywidualnych, a także dla firm, w których zbudowane są drużyny biegaczy. Piknikowa i przyjazna atmosfera towarzysząca wydarzeniom Biegaj’MY z DEM’a sprzyja integracji zespołu. Obszerna foto i wideo relacja zapewni pamiątkę na wiele lat wraz z dużą dozą pozytywnych wspomnień.

Zeszłoroczna, pierwsza edycja wydarzenia zaledwie w dwa tygodnie przed startem imprezy zgromadziła blisko 900 zawodników, zarówno dorosłych, jak i dzieci. Podczas koncertów organizowanych w ramach Dni Wilanowa było obecnych ponad 6 tysięcy osób.

W tym roku Królewski Festiwal Biegowy Warszawa-Wilanów rusza z zapisami dużo wcześniej, w związku z czym nowa trasa Półmaratonu ma szansę na zainteresowanie wydarzeniem większe grupy biegaczy oraz kibiców. Na zawodników lubiących krótsze dystanse czekać będą biegi na 10 km i 5 km. Warto podkreślić, iż wszystkie trasy posiadać będą atest Polskiego Związku Lekkiej Atletyki. Część zawodników może zastanawiać się, jak wyglądają nagrody oraz pakiety startowe podczas imprez organizowanych w ramach cyklu Biegaj’MY z DEM’a.

Obserwując relacje zawodników tegorocznej, czerwcowej imprezy pod nazwą IV Festiwal Biegowy im. Piotra Nurowskiego w Konstancinie-Jeziornie, możemy być pewni, iż ilość i jakość nagród, a także zawartość pakietów startowych będzie obszerna.

Pasjonaci biegacza w tym roku otrzymali przedwczesny prezent na gwiazdkę. Warto spróbować nowego Półmaratonu w Warszawskim Wilanowie oraz samodzielnie poznać jakość organizacyjną ekipy Biegaj’MY z DEM’a. Niezależnie od Waszej decyzji, my już dzisiaj zapraszamy Was na tą imprezę. Wybierzcie dystans - 5 km, 10 km, półmaraton i na mecie cieszcie się super atmosferą. Wiemy jedno, półmaraton na 2-3 tygodnie przed maratonem w Warszawie, to idealny sprawdzian formy, a zaproponowana trasa wyraźnie temu sprzyja.

Do zobaczenia 9 września 2018 roku na II Królewskim Festiwalu Biegowym Warszawa-Wilanów, a takze 22 września 2018 roku na III Światowym Biegu na Kopiec Powstania Warszawskiego im. Jerzego Róży.

Rejestracja - TUTAJ

Fanpage - TUTAJ

Instagram - TUTAJ

WIADOMOSCI POWIAZANE
 
  2018-09-11 - Królewski Festiwal Biegowy w Wilanowie z...


Komentarze czytelników - 1podyskutuj o tym 
 

Admin

Autor: Admin, 2018-07-06, 13:15 napisał/-a:
To jest oficjalny wątek dyskusyjny imprezy.

 
Serwis internetowy EUROCALENDAR.INFO
post@eurocalendar.info, tel.kom.: 0512362174
Zalecana rozdzielczosc: 1024x768