redakcja | kontakt | prenumerata | reklama | Jestes niezalogowany  |  ZALOGUJ  

AKTUALNOSCI
ARTYKUŁY
BLOGI
ENCYKLOPEDIA
FORUM
GALERIA
KALENDARZ
KONKURSY
LINKI
RANKING
SYLWETKI
WYNIKI
ZDJĘCIA
09 czerwca 2018, 09:34, 4514/159089
easymove.com.p
Maciej
Otawski
Miau Run: biegaj, gdzie chcesz, pomagaj i zdobywaj medale… dla kotów?
      Nie raz startowaliście w zawodach, których celem była pomoc najmłodszym podopiecznym, zmagającym się z różnymi chorobami. Biegi z psiakami i dla psiaków to chleb powszedni.

A tu na horyzoncie pojawiło się wydarzenie „Pobiegnij dla Ślepaczków”. Trasę 3 lub 7 km należy pokonać biegiem pomiędzy 11 a 24 czerwca br. Standardowo jak to w biegach „wirtualnych” dzień, miejsce, jak i godzinę startu wybierasz sam. Zysk przeznaczony zostanie na potrzeby podopiecznych Fundacji Pomocy Kotom Niewidomym ”Ja pacze sercem”.

Dla znudzonych truchtaniem jest też opcja rowerowa – 14 km startując w Virtual Bike Polska :-) Wszystkie starty wirtualne to symboliczny koszt 35 zł. W nagrodę za pokonane kilometry każdy zawodnik otrzyma pocztą kolorowy, pamiątkowy medal:

Więcej informacji znajdziesz w wydarzeniu na Facebooku

Pobiegnij dla Ślepaczków to dopiero początek. 23 czerwca br. rusza „I Miau Run 2018”. Trasę 6 km biegiem należy pokonać pomiędzy 24 czerwca a 7 lipca 2018. A to nie koniec niespodzianek. Organizator dodatkowo przygotował możliwość startu realnie. Zawody odbędą się 8 lipca br. w samym sercu MAZUR czyli w Parku Leśnym w Giżycku. Na biegaczy czekać będą następujące trasy:

- bieg 10 km - TUTAJ
- bieg 5 km - TUTAJ
- bieg rodzinny i nordic walking 2 km - TUTAJ
- a i trasa rowerowa - 10 km - TUTAJ

Współorganizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie BRAT KOT a zysk przeznaczony zostanie na ratowanie bezdomnych giżyckich kotów w "Programie Kociętnik".

Na „realnych” uczestników 8 lipca na mecie czekają słodycze, banany, woda, „kiełbasa party”, jak i wiele innych rzeczy :-)

Wzór medalu pojawi się niebawem, ale na bank będzie czadowy :-)

Dla wirtualnych linki do zapisów:

- bieg 6 km - TUTAJ
- rajd rowerowy 15 km - TUTAJ

A na koniec najlepsza informacja, z uwagi na fakt, że nasza fundacja coraz częściej jest zwalniana z opłat za zajęcie terenu na bieg udało nam się obniżyć cenę biegów realnych o 5 zł na 45 zł :-)

Fundacja Pomagam Na Medal tworzona jest przez aktywnych dla aktywnych. Dlatego niedawno naszą częścią stał się darmowy portal easymove.com.pl wspomagający, biegaczy i innych sportowców, w podróżach na zawody :-)Komentarze czytelników - brakskomentuj informację
Serwis internetowy EUROCALENDAR.INFO
post@eurocalendar.info, tel.kom.: 0512362174
Zalecana rozdzielczosc: 1024x768