redakcja | kontakt | prenumerata | reklama | Jestes niezalogowany  |  ZALOGUJ  

AKTUALNOSCI
ARTYKUŁY
BLOGI
ENCYKLOPEDIA
FORUM
GALERIA
KALENDARZ
KONKURSY
LINKI
RANKING
SYLWETKI
WYNIKI
ZDJĘCIA
Wrocław, 02 maja 2018, 20:55, 1017/203143Piotr Ślęzak
12 maja - Mistrzostwa Świata ŚlęzakTeam :-)

LINK 1: ARCHIWUM: WROCłAW      

#ŚlęzakTeam już dobrze zakorzenił się w polskim świecie biegów. Przyszedł czas na coś więcej, mały krok do przodu, który zmaterializuje się 12.05.2018 w Lesie Osobowickim o godzinie 11:00. Wszystkich Ślęzaków zapraszam na bieg na 10 kilometrów właśnie w wyżej wymienionym lesie.

Dodatkowo zapraszam wszystkich tych których może chcieliby dołaczyć do klubu, ale także tych którzy chcą pomóc Maćkowki? Dodatkowych pakietów dla osób które nie są w Teamie jest niewiele - ale spieszcie się bo szybko się rozejdą. Łączna ilość dla której planujemy bieg to 50 osób.

Cel

Cel naszych Mistrzostw to przede wszystkim pomoc innym :)! Chciałbym aby cała wielkość wpisowego – 40zł (po odjęciu koszulki i medalu, posłiku regeneracyjnego) została przekazana Maćkowi z Wrocławia. Każdy kto biega już dłużej zna Maćka. Co roku we Wrocławiu jego Tato Paweł organizuje bieg „Maciek Biega„! Zawsze podziwiam Pawła za jego determinację, siłę i pasję, którą ma w sobie. Ze swojej strony obiecuję również pomóc i przekażę już gwarantowaną kwotę pieniędzy na rzecz Maćka (do tego co zbierzemy podczas biegu)

Miejsce i termin

Las Osobowicki, 12.05.2018, start biegu 11:00. Biuro zawodów dość skromne zlokalizowane będzie na stadionie w Lesie Osobowickim. Zapraszamy od 9:30

Co będzie wchodzić w skład pakietu?

Koszulka na ramiączkach – techniczna, medal na mecie. W pakiecie znajdziesz także przysmaki od Primaviki, Sonko – Dbaj o siebie, BMW Team Długołęka, Cortland (zniżka na Apple Watch), każdy do pakietu dodajemy żel DashRade, jeszcze do biegu na pewno kogoś znajdziemy :). Z racji że jest to bieg chartytaywny nie przewiduje się nagród – będą na pewno fanfary i wyróżnienia dla zwycięzców ale nie planujemy żadnych nagród pieniężnych, pucharów itp, czysta rekreacja z ręcznym pomiarem, bez numerów startówych :) Można powiedzieć, że pełen survival.

Trasa będzie oznaczona szarfami aby się nie pogubić. Wybierzemy raczej znaną wszystkim biegaczom trasę City Trail.

Po biegu

Zorganizujemy ognisko, grila i zjemy pyszną kiełbaskę rozmawiając po biegu i biesiadując ze wszystkimi zebranymi biegaczami i kibicami.

Link dla osób które chcą się zapisać z zewnątrz znajdziesz tutaj, proszę także potwierdzić swój udział na biegacz.piotr@gmail.com

Osoby ze ŚlezakTeam mają osobny formularz zapisu, oraz otrzymają osobnego maila z danymi do wpłaty za bieg.

Zapraszam Was serdecznie do dobrej zabawy i dobrego biegania! Już teraz możesz biegać i możesz pomóc!

Komentarze czytelników - brakskomentuj informację
Serwis internetowy EUROCALENDAR.INFO
post@eurocalendar.info, tel.kom.: 0512362174
Zalecana rozdzielczosc: 1024x768