redakcja | kontakt | prenumerata | reklama | Jestes niezalogowany  |  ZALOGUJ  

AKTUALNOSCI
ARTYKUŁY
BLOGI
ENCYKLOPEDIA
FORUM
GALERIA
KALENDARZ
KONKURSY
LINKI
RANKING
SYLWETKI
WYNIKI
ZDJĘCIA
Lubliniec, 14 kwietnia 2018, 19:23, 1531/159772Zbigniew Rosiński
Nowe biegi Mety Lubliniec

LINK 1: ARCHIWUM: LUBLINIEC      

Drodzy pasjonaci lublinieckich biegów. Chcemy zaproponować Wam nowe formuły rywalizacji. Już nie w Lublińcu ale za to miejscach bardzo ciekawych geograficznie i historycznie. Zacznijmy od po raz pierwszy rozgrywanych Mistrzostw Polski Służb Mundurowych w Biathlonie Letnim. 26-27 maja biegamy (na nogach) i strzelamy w Kościelisku. U podnóży Czerwonych Wierchów 500m od wejścia do Doliny Kościeliskiej.

Warto pomyśleć o wyjeździe cała rodziną w Tatry, wszak po zawodach mamy Boże Ciało – specjalnie tak to dla Was wymyśliliśmy ;-)

REGULAMIN

Jesienią, a dokładnie 26-27 października zapraszamy na kolejne novum, Patrol Terytorialsa rozgrywany w Puszczy Białej. Baza w Broku (100 km od Warszawy). Jedno z najmniejszych miast w Polsce ale o bogatej historii podobnie jak i sama urokliwa Puszcza Biała, przez którą przebiegając natkniecie się na mogiły żołnierzy napoleońskich, powstańców styczniowych, żołnierzy I i II wojny światowej oraz żołnierzy wyklętych.

Gdy dodamy do tego trochę kurpiowskiego folkloru będziemy mieli wszystkie „smaki” naszego kraju. Startujemy w parach, poruszamy się według mapy, zaliczając niezbyt skomplikowane zadania. 80 km i 24 godzinny limit na pokonanie.

REGULAMIN

Przed tymi militarnymi zawodami zapraszamy na majówkę. Coś dla całych rodzin . 1 maja. Tę datę wbijajcie w kalendarz. W przepięknych plenerach Jury Krakowsko Częstochowskiej przygotowaliśmy dla Was 3 trasy. Pierwsza, 5 kilometrowa, to bieg rodzinny. Druga, 10 kilometrów, dla zapalonych biegaczy. I trzecia - ekstremalna - dla prawdziwych twardzieli. Dla tych, którym nawet maraton to mało. Przed nimi starcie z 50 kilometrami traktów, ścieżek i leśnych ostępów.

W bazie zlokalizowanej wokół fantastycznego zamku Bobolice, czekamy na Was z masą atrakcji. Kuchnia, gry i zabawy dla dzieci, możliwość podziwiania cudów motoryzacji, koncerty ale przede wszystkim trasa i bieg. Wyzwanie. Emocje. Rywalizacja. Musisz tam być jeżeli… chcecie zmierzyć się np. z Kamilem Durczokiem na ultra dystansie. Ale przebojem tego biegu będzie meta w „Bramie Laseckich”

WIECEJ INFORMACJI

Dla wielbicieli kameralnych spotkań „na polanie w lesie” mamy już po raz kolejny 19 maja spotkanie przy Leśniczówce obok obwodnicy. Zaczynamy o godz 9 od startu w Zielonym Maratonie i Półmaratonie Leśnym.

REGULAMIN

Szybcy i wytrwali mogą zdążyć i o godz 12 wystartować w Biegu Sylwana 10 km

ZAPISY

Zmęczeni będziemy koić ciało i dusze przy ognisku do wschodu księżyca ;-)

Jeszcze informacja dla tych co lubią wyzwania pokrewne Katorżnikowi. 23 czerwca w Kotlarni pod Gliwicami bratnia jednostka specjalna z Gliwic JWA, ściora Was na 21 km trasie po wyrobiskach kopalni piasku.

ZAPISY

Zapraszamy

Komentarze czytelników - 3podyskutuj o tym 
 

Prezes

Autor: Prezes, 2018-04-17, 10:00 napisał/-a:
Dwie informacje nie ujęte w opisie, które zapewne zainteresują potencjalnych uczestników.
Pierwsza dotycząca biatlonu. Chociaż MP są dla mundurowych to podobnie jak w Biegu o Nóż Komandosa w zawodach mogą wziąć udział cywile z tym, że będą sklasyfikowani PK. Dla większości będzie to zapewne pierwsza okazja by sprawdzić na własnej skórze jak to jest z tym strzelaniem u biatlonistów. Żeby nie było za bardzo źle strzelać będziemy do dużych krążków z postawy leżąc. Inaczej magazynki były by puste, a tarcze nadal patrzyły na nas swoimi czarnymi kołami.
Druga skierowana jest do maratończyków. Wielokrotnych maratończyków. Bardzo wielokrotnych. 19 maja, Zielony Maraton. Wszystkie osoby które mają na koncie ukończone 100 maratonów+, startują za darmo. Należy tylko w zgłoszeniu jako klub wpisać 100 MCP lub Klub 100 maratonów.

 

Prezes

Autor: Prezes, 2018-04-23, 21:59 napisał/-a:
LINK: http://www.zmierzymyczas.pl/zapisy/541/mistrzostwa

Nie każdy może poświecić dwa dni na zawody biatlonowe. Dla tych co nie mogą, a chcą spróbować jak "smakuje biatlon" wprowadziliśmy możliwość startu tylko w sprincie lub klasyku.

 

Prezes

Autor: Prezes, 2018-04-24, 22:36 napisał/-a:
LINK: https://silesion.pl/pobiegnijmy-razem-szlakiem-orl

Pod linkiem mapy i szczegóły biegów

 
Serwis internetowy EUROCALENDAR.INFO
post@eurocalendar.info, tel.kom.: 0512362174
Zalecana rozdzielczosc: 1024x768