redakcja | kontakt | prenumerata | reklama | Jestes niezalogowany  |  ZALOGUJ  

AKTUALNOSCI
ARTYKUŁY
BLOGI
ENCYKLOPEDIA
FORUM
GALERIA
KALENDARZ
KONKURSY
LINKI
RANKING
SYLWETKI
WYNIKI
ZDJĘCIA
Częstochowa, 07 marca 2018, 08:23, 2486/189679
Obóz sportowy z mistrzynią świata w maratonie Wandą Panfil

LINK 1: ARCHIWUM: CZęSTOCHOWA      

W tym roku weekend majowy zapowiada się wyjątkowo długo i atrakcyjnie. 1 maj wypada we wtorek więc poniedziałek dla większości z nas będzie wolny, później trzy dni majówki i w piątek znów warto zafundować sobie wolne. Mamy więc cały tydzień który można spędzić na sportowo.

Jeśli nie macie jeszcze planów na ten długi weekend majowy zapraszamy Was na urokliwy obóz sportowy z mistrzynią świata w maratonie Wandą Panfil oraz z wielokrotną mistrzynią Polski Dorotą Ustianowską.

Pani Wanda Panfil, tytuł mistrzyni świata wywalczyła w 1991 w Tokio, gdzie przebiegła maraton z czasem 2:29:53. Jest jedyną Polką, której ta sztuka się udała Zwyciężała w prestiżowych maratonach w Londynie, Nowym Jorku i Nagoi (wszystkie w 1990) oraz w Bostonie (1991). Dwukrotnie brała udział w igrzyskach olimpijskich, w Seulu (1988), jak i w Barcelonie (1992) zajęła 22. miejsce.

14-krotna mistrzyni Polski (3000 m, bieg przełajowy 3,5 km, bieg przełajowy 4 km, 5000 m, 20 km i maratonie) oraz 13-krotna wicemistrzyni. 9-krotna rekordzistka kraju (3000 m, 5000 m, 10 000 m). Dwukrotna zwyciężczyni Plebiscytu „Przeglądu Sportowego” na najlepszego sportowca roku oraz laureatka Złotych Kolców w latach 1990 i 1991.

Dorota Ustianowska była mistrzynią Polski juniorów i seniorów w przełajach, mistrzynią Europy Masters z Torunia z 2015 roku. Wielokrotnie stawała na podium największych biegów Europy i Polski.

Miejsce obozu to malownicze Biskupice położone w Górach Sokolich na jurze krakowsko częstochowskiej. Uczestnicy obozu będą zakwaterowani w pięknym ośrodku Biały Borek, gdzie oprócz biegania będą mogli korzystać z atrakcji tego gościnnego miejsca. W Biskupicach każdy znajdzie cos dla siebie: Trzy posiłki dziennie oparte na ekologicznych i zdrowych produktach, kontakt z naturą, treningi w zależności od stopnia zaawansowania (jeden lub dwa w ciągu dnia), indywidualne porady i konsultacje treningowe oraz rodzinną atmosferę, grill, a także możliwość nauki jazdy konnej.

Zapraszamy indywidualnie i rodzinnie. Wasze dzieciaki będą mogły nauczyć się jazdy konnej a Wy skorzystać z treningów na najwyższym poziomie. Gwarantujemy że trening z Wandą Panfil i Dorota Ustianowską przyniesie poprawę Waszej formy a nade wszystko dostarczy Wam niezwykłych wrażeń. Szlaki Gór Sokolich są tak piękne że jak raz odwiedzicie ten teren to zawsze będziecie chcieli tam wracać. Organizatorzy przewidzieli również dla chętnych zwiedzanie Jasnej Góry i muzeum monet Jana Pawła II. Limit miejsc jest ograniczony więc nie czekajcie na ostatnią chwilę i zapisujcie się czym prędzej.

Komentarze czytelników - brakskomentuj informację
Serwis internetowy EUROCALENDAR.INFO
post@eurocalendar.info, tel.kom.: 0512362174
Zalecana rozdzielczosc: 1024x768