redakcja | kontakt | prenumerata | reklama | Jestes niezalogowany  |  ZALOGUJ  

AKTUALNOSCI
ARTYKUŁY
BLOGI
ENCYKLOPEDIA
FORUM
GALERIA
KALENDARZ
KONKURSY
LINKI
RANKING
SYLWETKI
WYNIKI
ZDJĘCIA
Częstochowa, 26 stycznia 2018, 08:15, 1544/143836Rafał Gniła
Wielkie bieganie wokół Małego Giewontu

LINK 1: WIĘCEJ INFORMACJI W KALENDARZU
LINK 2: ELEKTRONICZNE ZGŁOSZENIA
LINK 3: MAPA UCZESTNIKÓW BIEGU
LINK 4: ARCHIWUM: CZęSTOCHOWA      

W Polsce mamy dużo pięknych biegów, dzięki nim mamy możliwość zwiedzania naszej Ojczyzny, poznajemy lepiej naszą kulturę oraz mamy możliwość skonfrontować naszą formę wśród innych biegaczy. Niestety wciąż brakuje w Polsce crossów które mogą pomóc przygotować się do sezonu wiosennego, wręcz można zaryzykować stwierdzenie że crossy nie są przez nas lubiane.

Lubimy biegać ulicę bo można łatwo sprawdzić jak szybko biegamy i pokusić się o nowy rekord ale crossy również mają wiele atutów.

OPŁATY STARTOWE: Cross wokół Małego Giewontu

 
30 pln

50 pln

50 pln

 
 
do 21 lutego
pakiet bez
koszulki

do 21 lutego
pakiet z
koszulką

po 21
lutym
 

Limit uczestników: brak
 
Opłata startowa dla uczestników w wieku 65 lat i starszych wynosi 15zł.

Wszyscy czołowi biegacze podkreślają że cross jest niezwykle ważnym elementem w treningu biegacza. Naturalnie kształtuje naszą siłę biegową, a w okresie zimowym stanowi ważny element w monotonnie bieganych kilometrach. Dla najlepszych zawodników zarówno z naszego kraju jak i z zagranicy, crossy są nieodłącznym atrybutem przygotowań do wiosennych startów.

Dlatego 24 lutego 2018 roku w Olsztynie koło Częstochowy odbędzie się po raz pierwszy malowniczy cross wokół góry Biakło popularnie zwanej Małym Giewontym. W Przepięknej sceneria jury krakowsko częstochowskiej rozegrany zostanie wymagający cross który w zamiarze organizatorów ma dobrze przygotować uczestników do zbliżających się wiosennych startów. Na trasie liczącej 8km odbywającej się na pętlach po 2km będziecie mogli sprawdzić swoje możliwości i aktualny stan waszej formy.

Podczas biegu przewidziano wiele atrakcji. Każdy uczestnik otrzyma piękny medal, posiłek regeneracyjny oraz będzie mógł za niewielką dopłatą otrzymać koszulkę techniczną. Wśród wszystkich uczestników rozlosowane zostaną min. Zabiegi wybielające zęby, karnety do spa, vouchery na jazdę próbną najnowszymi samochodami Forda oraz vouchery na bezpłatne przeglądy samochodów. Dla najlepszych przewidziano atrakcyjne nagrody finansowe.

Zapraszamy do Olsztyna koło CzęstochowyKomentarze czytelników - brakskomentuj informację
Serwis internetowy EUROCALENDAR.INFO
post@eurocalendar.info, tel.kom.: 0512362174
Zalecana rozdzielczosc: 1024x768