redakcja | kontakt | prenumerata | reklama | Jestes niezalogowany  |  ZALOGUJ  

AKTUALNOSCI
ARTYKUŁY
BLOGI
ENCYKLOPEDIA
FORUM
GALERIA
KALENDARZ
KONKURSY
LINKI
RANKING
SYLWETKI
WYNIKI
ZDJĘCIA
16 pazdziernika 2017, 08:11, 1107/150682Przemysław Niemczuk
Książka: Jak zacząć biegać?

LINK 1: SKLEP TRENINGBIEGACZA.PL      Portal TreningBiegacza.pl w tym roku obchodzi 10 urodziny. Z tej okazji, w oparciu o najczęściej zadawane przez czytelników pytania – przygotowali książkę, która ma na celu pomóc osobom, chcącym zmienić swój styl życia i zacząć się ruszać. Książka dedykowana jest również i tym, którzy mają za sobą starty w biegach na 10 km i półmaratonie. Każdy powinien coś w niej znaleźć dla siebie.Co odróżnia tę książkę od typowej książki kupionej w sklepie?

Cech wspólnych z książkami jakie znajdziesz na sklepowych półkach popularnych księgarni, znalazłbym co najmniej kilka: zbliżony pułap cenowy oraz objętościowy, formuła książki.

A co odróżnia? Myślę, że podejście.

Typowa książka po przeczytaniu trafia na półkę, gdzie zbiera swoje gramy kurzu. Ta książka, oprócz tego, że można z nią pracować (ma wbudowany dzienniczek treningowy, który pomaga w ukończeniu planów treningowych zawartych w książce), dodatkowo daje korzyść, której nie znajdziesz nigdzie indziej. Co takiego?

Przejrzystość, czytelność i szczegółowa ekspozycja treści - nie zgubisz tego, co najważniejsze. Czyli wszystko to co powinieneś zapamiętać, ale też i dużo łatwiej będzie Ci powrócić do danego wątku w przypadku takiej potrzeby. Zadbali o to byś mógł korzystać z tej książki wyrywkowo - w zależności, jaką wiedzą (z którego działu), będziesz chciał się w danej chwili podeprzeć.

Dostęp do bazy wiedzy

Baza wiedzy to takie specjalne miejsce w ramach TreningBiegacza.pl, do którego dostęp dostajesz po zakupie książki. A dzięki niej...

Masz możliwość zadania pytania, jeśli któraś z kwestii omawianych w książce jest dla Ciebie niejasna. Całość została zaprojektowana w taki sposób, aby łatwo i przystępnie można było zadawać pytania dotyczące konkretnych rozdziałów, oraz wyszukiwać odpowiedzi udzielonych innym czytelnikom książki przy pełnym zachowaniu anonimowości pytającej osoby.

Uzyskujesz dostęp do plików tekstowych, o których mowa w książce: dzienniczka treningowego - jeśli nie chcesz notować w książce, planów treningowych i innych.

W książce na końcu każdego rozdziału podajemy link do artykułów uzupełniających dane zagadnienie. W materiałach dodatkowych bazy wiedzy, uzyskasz szybki dostęp do tych artykułów, bez potrzeby wpisywania linku za każdym razem, jak tylko będziesz chciał przeczytać któryś z artykułów uzupełniających.

Czy może Cię czymś jeszcze zaskoczyć?

Autorzy mają i specjalną niespodziankę.
Książka zakłada, że początkujący biegacz dzięki załączonym planom treningowym pokona 70 minut biegiem. Baza wiedzy da Ci jednak znacznie więcej. Co możesz zyskać?
Tylko w Bazie wiedzy znajdziesz czwartą część tego planu oraz:
• scenariusze rozgrzewki na podstawie ćwiczeń zawartych w książce - wspomogą nas doskonałej jakości grafiki, jakie przygotowaliśmy na potrzeby książki,
• scenariusze ćwiczeń siłowych,
• artykuły, które dostępne będą jedynie dla osób, które kupiły książkę.
A oto przykłady grafik użytych w książce:

Na koniec – specjalnie dla czytelników maratonypolskie.pl, którzy czy to dla siebie, czy dla kogoś z rodziny w prezencie zechcą zakupić książkę – mamy kod rabatowy uprawniający do 20% zniżki na cały asortyment sklepu – wystarczy podczas zakupów podać kod: MARATONYPOLSKIE – aby uzyskać wspomnianą zniżkę.

Sklep dostępny jest pod adresem: sklep.treningbiegacza.pl

Komentarze czytelników - brakskomentuj informację
Serwis internetowy EUROCALENDAR.INFO
post@eurocalendar.info, tel.kom.: 0512362174
Zalecana rozdzielczosc: 1024x768