redakcja | kontakt | prenumerata | reklama | Jestes niezalogowany  |  ZALOGUJ  

AKTUALNOSCI
ARTYKUŁY
BLOGI
ENCYKLOPEDIA
FORUM
GALERIA
KALENDARZ
KONKURSY
LINKI
RANKING
SYLWETKI
WYNIKI
ZDJĘCIA
Będzin, 08 sierpnia 2017, 10:25, 517/115180Sebastian Kwiecień
Biegi w Rogoźniku już we wrześniu - Maraton 7 Jezior i ROGOCROSS

LINK 1: STRONA INTERNETOWA BIEGU
LINK 2: WIĘCEJ INFORMACJI W KALENDARZU
LINK 3: ARCHIWUM: BęDZIN      Mało kto z biegaczy wie, że jest na Górnym Śląsku miejsce gdzie grupa zapalonych biegaczy organizuje od kilku lat dwa razy do roku kameralne biegi o charakterze przełajowo – crossowym.

Po bardzo pozytywnym odbiorze kilku wcześniejszych imprez postanowiliśmy iść o krok dalej i dlatego chcielibyśmy Państwa zaprosić 23 września 2017 na dwa całkiem nowe biegi: Maraton 7 Jezior i ROGOCROSS. Zamysł biegów jest bardzo prosty – unikamy asfaltu, biegi przebiegają przez piękne lasy w okolicach zalewów w Rogoźniku i w lasach Nadleśnictwa Świerklaniec.

OPŁATY STARTOWE: Maraton 7 Jezior / Rogocross

 
20 pln

 
 
przez cały okres zapisów do wszystkich biegów
 

Limit uczestników: brak
 

Każda trasa jest starannie ułożona przez doświadczonych biegaczy ultra więc można się spodziewać na trasie miłych akcentów takich jak mała górka, strumyczek do przeskoczenia, jakiś zbieg. Każdy z dwóch jesiennych biegów ma bardzo starannie przygotową trasę – tak by była ona bardzo urozmaicona, nietuzinkowa, nie za płaska, nie za pagórkowata. Każdy znajdzie coś dla siebie. Na dowód tego można zobaczyć fotorelcję przygotowaną z Maratonu 7 Jezior:

www.biegiwrogozniku.pl/fotorelacja-z-trasy/

Jak zawsze tego samego dnia w Rogoźniku będzie kilka innych wydarzeń. Dla najmłodszych biegi dla dzieci i młodzieży. Dla zawodników nordic walking – zawody na crosowej trasie 5,5 km wokół Zalewu Rogoźnik II. Dla chcących spróbować sił na trasie crosowej o umiarkowanej długości – wspomniany już ROGOCROSS na dystansie 11 km.

Dla najtwardszych – crossowy Maraton 7 Jezior. Jeśli dodać do tego fakt, że za jedyne 20 PLN wpisowego dostaniecie pakiet startowy, elektoniczny pomiar czasu, medal na mecie, upominki dla najlepszych, fachową obsługę, ognisko na macie i najważniejsze – legendarny już żurek od naszego kolegi z wąsami to nie może Was tam zabraknąć! Wszystkie niezbęde informację znajdzie na

www.biegiwrogozniku.pl

WIADOMOSCI POWIAZANE
 
  2017-09-12 - Maraton 7 Jezior - już tylko kilka dni...INFORMACJA POSIADA MULTI-FORUM
POROZMAWIAJ
Biegi / Biegi - maraton

Maraton 7 Jezior Rogocross - Rogoznik, 23.9.2017

5
2017-09-23
Serwis internetowy EUROCALENDAR.INFO
post@eurocalendar.info, tel.kom.: 0512362174
Zalecana rozdzielczosc: 1024x768