redakcja | kontakt | prenumerata | reklama | Jestes niezalogowany  |  ZALOGUJ  

AKTUALNOSCI
ARTYKUŁY
BLOGI
ENCYKLOPEDIA
FORUM
GALERIA
KALENDARZ
KONKURSY
LINKI
RANKING
SYLWETKI
WYNIKI
ZDJĘCIA
Tuchola, 20 lipca 2017, 07:46, 750/135024Michał Rytlewski
Oficjalna koszulka II Śliwickiej Dyszki

LINK 1: STRONA INTERNETOWA BIEGU
LINK 2: ELEKTRONICZNE ZGŁOSZENIA
LINK 3: WIĘCEJ INFORMACJI W KALENDARZU
LINK 4: MAPA UCZESTNIKÓW BIEGU
LINK 5: ZOBACZ WYNIKI Z 2016 ROKU
LINK 6: ZOBACZ RANKING Z 2016 ROKU
LINK 7: ARCHIWUM: TUCHOLA      Kiedy po raz pierwszy pokazaliśmy ją na Facebooku, pojawiły się komentarze, że może to być najpiękniejsza koszulka biegowa w tym roku. Nie mamy nic przeciwko temu i zapraszamy do zapisów na II Śliwicką Dyszkę. Zostało tylko 200 miejsc. Mamy dla Was nagrody finansowe i rzeczowe. Będzie można wylosować między innymi rowery.

Koszulka techniczna została zaprojektowana specjalnie na ten bieg. Powstanie ich 600 i trafią one do wszystkich biegaczy i chodziarzy, którzy w sobotę 12 sierpnia o godz. 16.00 wystartują w II Śliwickiej Dyszce. Głównym sponsorem jest firma Wutkowski.

Pakiety
Jednak koszulki, to nie jedyne prezenty, które otrzymacie od nas w pakietach startowych. Będą też unikatowe medale, bony na wykonane na miejscu soki regeneracyjne czy na pomidorówkę. Zupę przygotuje znana w okolicy z pysznego jedzenia Restauracja „Pod Sosną”. W pakietach znajdziecie także prezenty od naszych sponsorów, na przykład 20-procentowe rabaty do Sklepu Biegowego. Uwaga. Pakiet startowy kosztuje jedynie 30 zł.

Nagrody
Dla najlepszych przygotowaliśmy też atrakcyjne nagrody. Za pierwsze miejsce wśród kobiet i mężczyzn w biegu jest 500 zł i weekendowy pobyt z pełnym wyżywieniem w sportowym ośrodku Cztery Korty w Okoninach Nadjeziornych, w samym sercu Borów Tucholskich. Za drugie i trzecie miejsca wręczymy odpowiednio 300 i 200 zł. Dla laureatów w kategoriach wiekowych mamy unikatowe, wykonane z bukowego drewna, statuetki oraz bony do Sklepu Biegowego. W tym roku nagrodzimy także najlepszą drużynę i najlepszych zawodników w nordic walking. Przygotowaliśmy też cenne nagrody dla uczestników biegu i kibiców. Wśród wszystkich, którzy odwiedzą Śliwice wylosujemy między innymi rowery.

OPŁATY STARTOWE: II Śliwicka Dyszka

 
30 pln

50 pln

 
 
do 10
sierpnia

w Biurze
Zawodów
 

Limit uczestników: 500 - bieg, 100 - Nordic Walking
 

Wolne miejsca
Warto zapisać się już teraz. Limit miejsc w naszym biegu to 500 biegaczy i 100 chodziarzy. W tej pierwszej grupie zostało już tylko 150 nieopłaconych miejsc. W drugiej jest ich jeszcze 50. Warto wziąć udział w imprezie, która w zeszłym roku zdobyła sześć laurów w plebiscycie Złoty Bieg Maratonów Polskich. Między innymi wygrała kategorię „Debiut Roku”, zajęła drugie miejsce wśród biegów na 10 km w Polsce i była najlepsza w województwie kujawsko-pomorskim. Oprócz zmagań sportowych przygotowaliśmy dla Was też dużo atrakcji. Między innymi wioskę zdrowia, gdzie będzie można za darmo się przebadać. Sprawdzić wydolność oddechową, skonsultować się z dietetyczką czy z psychologiem sportu.

Zapraszamy 12 sierpnia do serca Borów Tucholskich.

288
2016
 
Historia frekwencji OPEN

Zapisy: zapisy.domtel-sport.pl/ii-sliwicka-dyszka
Organizatorzy: biegajacesliwice.blogspot.com/; goksliwice.pl/

Sponsorzy:
Wutkowski (sponsor główny)
Tartak Wutkowski
Cztery Korty
Restauracja „Pod Sosną”
Sklep Biegowy
Centrum Medyczne „Gemini” w Chojnicach
Gmina Śliwice

Patroni medialni:
MaratonyPolskie.pl
Tygodnik TucholskiWIADOMOSCI POWIAZANE
 
  2017-07-10 - Weź udział w najlepszej imprezie biegowe...INFORMACJA POSIADA MULTI-FORUM
POROZMAWIAJ
Biegi / Biegi - 10 km

II Sliwicka Dyszka - Sliwice k.Tucholi, 12.8.2017

10
2017-08-16
Biegi / Biegi - 10 km

2016 - I Sliwicki Bieg

16
2016-08-27
Serwis internetowy EUROCALENDAR.INFO
post@eurocalendar.info, tel.kom.: 0512362174
Zalecana rozdzielczosc: 1024x768