redakcja | kontakt | prenumerata | reklama | Jestes niezalogowany  |  ZALOGUJ  

AKTUALNOSCI
ARTYKUŁY
BLOGI
ENCYKLOPEDIA
FORUM
GALERIA
KALENDARZ
KONKURSY
LINKI
RANKING
SYLWETKI
WYNIKI
ZDJĘCIA
Kłodzko, 17 czerwca 2017, 09:25, 499/126135Bolesław Kozłowicz
Wielka Sowa czeka. Czas na IV Półmaraton Sowiogórski

LINK 1: STRONA INTERNETOWA BIEGU
LINK 2: ELEKTRONICZNE ZGŁOSZENIA
LINK 3: WIĘCEJ INFORMACJI W KALENDARZU
LINK 4: MAPA UCZESTNIKÓW BIEGU
LINK 5: ARCHIWUM: KłODZKO      Cykl Runner"s World Super Bieg minął już półmetek rywalizacji w roku 2017, a po izerskim Interferie Run przyszedł czas na górskie bieganie w Górach Sowich. Półmaraton Sowiogórski w tym roku zaprasza w czerwcu i będzie jednym z elementów sportowego weekendu w Ludwikowicach Kłodzkich i gminie Nowa Ruda – dzień wcześniej Ludwikowice gościć będą kolejną w tym roku edycję Bike Maratonu – największego polskiego cyklu maratonów MTB.

Bazą zmagań kolarskich i oczywiście również biegowych będzie Centrum Rekreacji Harenda w Ludwikowicach Kłodzkich, skąd zawodnicy wyruszą na podbój Gór Sowich. Start IV Półmaratonu Sowiogórskiego i II Sowiogórskiej Dziesiątki zaplanowany jest na niedzielę, 18 czerwca, na godz. 11:00.

OPŁATY STARTOWE: IV Półmaraton Sowiogórski

 
50 pln

70 pln

 
 
przez cały okres zapisów

w Biurze
Zawodów
 

Limit uczestników: brak
 
Jeśli ktoś zadebiutuje w cyklu – zapłaci dodatkowe 10 PLN za numer, który posłuży już przez cały sezon, na pozostałych biegach tego cyklu.

Biuro zawodów czynne będzie w Harendzie już od godz. 8:00, a dzień wcześniej, w sobotę, organizatorzy otworzą je o 17:00, zaraz po zakończeniu Bike Maratonu. Jak zwykle przy biegach zaliczanych do RWSB, warto pamiętać o niższej opłacie startowej, która obowiązywać będzie jeszcze w sobotę 17 czerwca i wzrośnie dopiero w dniu startu. Do soboty za start zapłacimy 50 PLN, a w niedzielę 70 PLN. Jeśli mamy już numer startowy otrzymany na którymś z wcześniejszych biegów, to koniec opłat. Jeśli ktoś wystartuje pierwszy raz – zapłaci dodatkowe 10 PLN za numer, który będzie obowiązywał jeszcze na wszystkich tegorocznych biegach RWSB i chyba warto będzie na nie zajrzeć.

Głównym punktem biegowego programu w niedzielę będzie zapewne najwyższy szczyt Gór Sowich – Wielka Sowa, na którą wbiegną zawodnicy startujący w półmaratonie. A jako że biegi górskie wygrywa się głównie na zbiegach, czekać ich będzie jeszcze chwila prawdy na drodze w dół. Uczestnicy krótszego biegu za Lisimi Skałami wrócą przez Przełęcz Sokolą, ale po drodze do Harendy odbiją jeszcze w masyw Gontowej. Półmaraton zwiedzi wschodnie i zachodnie zbocza Wielkiej Sowy i na pewno zafunduje uczestnikom solidną porcję biegowej górskiej przygody.

148
205
274
229
2014
2015
2016
2017
 
+39%
+34%
-16%
Historia frekwencji OPEN

Cały czas można oczywiście dołączyć do zgłoszonych już zawodników. Zapisy trwają, a wszystkie szczegóły i informacje dostępne są na superbieg.pl Na mecie, jak zwykle, medal i dyplom dla każdego, klasyfikacje open i w kategoriach wiekowych oraz klasyfikacja drużynowa, w pakiecie kolejny biegowy upominek (w zależności od liczby startów w cyklu, np. worek na buty, skarpety biegowe, kubek, chusta – buff, opaski kompresyjne itd.), dla debiutantów koszulka, a dla wszystkich świetna biegowa impreza. Na mecie czeka również zawsze pasta party i pyszny makaron oraz bufet – meta, w którym można zaspokoić pragnienie i pierwszy głód. Na trasie oczywiście również rozstawione są punkty odżywcze z wodą i napojem izotonicznym. Góry Sowie czekają.

Nie zapominajcie – IV Półmaraton Sowiogórski i II Sowiogórska Dziesiątka już 18 czerwca!WIADOMOSCI POWIAZANE
 
  2017-06-20 - IV Półmaraton Sowiogórski – RWSB p...INFORMACJA POSIADA MULTI-FORUM
POROZMAWIAJ
Biegi górskie / Biegi - polmaraton

IV Półmaraton Sowiogórski - Ludwikowice Kłodzkie, ...

1
2017-01-25
Biegi górskie / Biegi - polmaraton

2016 - III Półmaraton Sowiogórski

1
2016-02-03
Biegi górskie / Biegi - polmaraton

2014 - I Półmaraton Sowiogórski

1
2014-09-11
Serwis internetowy EUROCALENDAR.INFO
post@eurocalendar.info, tel.kom.: 0512362174
Zalecana rozdzielczosc: 1024x768