redakcja | kontakt | prenumerata | reklama | Jestes niezalogowany  |  ZALOGUJ  

AKTUALNOSCI
ARTYKUŁY
BLOGI
ENCYKLOPEDIA
FORUM
GALERIA
KALENDARZ
KONKURSY
LINKI
RANKING
SYLWETKI
WYNIKI
ZDJĘCIA
15 czerwca 2017, 10:27, 913/99285RunCentre
Nawodniony znaczy silniejszy!

LINK 1: WIĘCEJ INFORMACJI NA STRONIE      Lato to jednocześnie sprzymierzeniec i wróg biegacza. Temperatura w końcu pozwala cieszyć się treningiem na świeżym powietrzu, jednak czasem aż za bardzo daje się we znaki... Jest to jeden z tych elementów, na które nie mamy wpływu, a które mogą zaszkodzić w toku przygotowań do zbudowania olimpijskiej formy. Ciepłe dni zwiększają zapotrzebowanie organizmu na płyny, a my wiemy, jak sobie z tym poradzić. Marka Compressport specjalnie na letni okres przygotowała swój własny soft flask. Jak lecieć, to tylko z gwarancją szwajcarskiej jakości i najlepszego wsparcia!

Sposób na lepszą wytrzymałość
Ergo flask to zupełna nowość w asortymencie firmy. Compressport dopasowuje się do wymagań zawodników, którym w szczególności zależy na odpowiednim nawodnieniu. Biegacz może wybrać jeden z trzech dostępnych modeli. W zależności od potrzeb możemy wybrać:

• Soft flask o pojemności 300 ml,
• Soft flask o pojemności 600 ml + krótka rurka (23 cm),
• Soft flask o pojemności 600 ml + długa rurka (59 cm).

Znasz mniej więcej swoje zapotrzebowanie na płyny? Wybierz więc optymalny produkt i spakuj ergo flask do swojego plecaka biegowego bądź kamizelki. Nowość szwajcarskiej marki ma tę zaletę, że zmieści się w kieszonki Twojego aktualnego wyposażenia, dlatego do tego, co już posiadasz, dokładasz tylko kolejny, mistrzowski element. Compressport, tworząc nowy produkt, pomyślał o środowisku. Soft flask jest „BPA FREE”, co oznacza, że w składzie nie znajduje się toksyczny plastik, biosfenol A mający niekorzystny wpływ na zdrowie zawodnika oraz samo otoczenie. Ponadto, materiał może być poddawany recyklingowi. Nie każdy bohater musi nosić pelerynę – dla środowiska będziesz nim Ty!

Chcąc dowiedzieć się więcej szczegółów na temat produktu, przejdź TUTAJ. Uchroń się przed letnim upałem i zaprowadź pokój pomiędzy Twoim organizmem i jego możliwościami a temperaturą otoczenia. Pamiętajmy, że im więcej treningów, tym lepsza forma, dlatego przy okazji zbliżających się wyzwań będziecie mogli sobie podziękować, że nie powstrzymała Was energia słońca.

Więcej sprzętu mogącego wesprzeć Cię w biegowej rywalizacji znajdziesz na compressport.pl/. Siła musi być po Twojej stronie!

WIADOMOSCI POWIAZANE
 
  2017-09-16 - Altra - nowa marka butów biegowych w Pol...
  2017-03-15 - Obudź się z zimowego snu z Compressport...


Komentarze czytelników - brakskomentuj informację
Serwis internetowy EUROCALENDAR.INFO
post@eurocalendar.info, tel.kom.: 0512362174
Zalecana rozdzielczosc: 1024x768