Inowrocław, 04 pazdziernika 2016, 08:00, 1491/195600Waldemar Kwiatkowski

LINK 3: WYNIKI BIEGU - 10KM
LINK 4: WYNIKI BIEGU - 5KM
LINK 5: MAPA UCZESTNIKÓW BIEGU
LINK 6: ARCHIWUM: INOWROCłAW

W sobotę w Inowrocławiu odbyła się trzecia odsłona Four Colours Grand Prix Inowrocławia w biegach na 5 i 10 kilometrów. Orange Run zgromadził na starcie ponad 300 uczestników startujących na dwóch dystansach 5 i 10 km. Impreza pierwszy raz odbywała się w wieczornej porze i przebiegała prawie w całości w Parku Inowrocławskim - Solanki, które wieczorem są pięknie oświetlone. Stat i meta były na Stadionie i. Inowrocławskich Olimpijczyków na którym zgromadziła się duża grupa widzów dopingujących biegaczy.

O godzinie 18.00 Dyrektor i pomysłodawca Cyklu Pan Waldemar Kwiatkowski strzałem z pistoletu wystartował biegaczy do biegu zarówno na 5 jak i na 10 kilometrów. Biegacze na 5 kilometrów mieli do pokonania 1 pętlę natomiast zawodnicy biegnący na 10 kilometrów przy dopingu publiczności wybiegali na drugą pętlę biegu. Zawodnicy kończyli bieg na Pięknie oświetlonym stadionie.

Zwycięzcami biegu na 5 kilometrów zostali: W kategorii kobiet zwyciężyła Motylewska Marta z Płocka przed Moniką Gotówką z Inowrocławia oraz Iwoną Frontczak również z Inowrocławia. Wśród mężczyzn na 5 kilometrów zwyciężył Basiński Łukasz z Inowrocławia , drugi był Krzysztof Kałaska z Łysomic a trzeci Paweł Płotalski z Janikowa.

289
2016

W biegu na 10 kilometrów wśród kobiet wygrała Ania Nowakowska przed Aleksandrą Zielińską i Barbarą Zielińską, wszystkie Panie z Inowrocławia. W kategorii mężczyzn zwyciężył Bartłomiej Mechliński z Torunia przed Januszem Łazarskim z Grudziądza i Marianem Jurkiewiczem z Inowrocławia.

Trzeba powiedzieć że z biegu na bieg przybywa uczestników imprez w Inowrocławiu a sama impreza była bardzo chwalona wśród biegaczy.

Zachęcamy już do zapisów na 4 imprezę z Cyklu - OPENSERWIS RED RUN który odbędzie się 10 grudnia 2016 roku w Inowrocławiu.

2016-09-27 - Już tylko tydzień do trzeciej odsłony cy...