redakcja | kontakt | prenumerata | reklama | Jestes niezalogowany  |  ZALOGUJ  

AKTUALNOSCI
ARTYKUŁY
BLOGI
ENCYKLOPEDIA
FORUM
GALERIA
KALENDARZ
KONKURSY
LINKI
RANKING
SYLWETKI
WYNIKI
ZDJĘCIA
  WIZYTÓWKA   GALERIA   PRZYJAC. [65]    BLOG   STARTY  KIBIC 
 
Pędziwiatr
Tym imprezom kibicowałeśSIŁA EMOCJI
Puchar Pędziwiatra (Białystok)11.10.2020
24. Cross Trzeźwości (Suchowola)20.9.2020
II Jubileuszowy Bieg 300-lecia Świętej Wody (Wasilków)20.9.2020
Bieg im. Marcina Gogola (Białystok)2.8.2020
Corona Wirtualnych Mistrzostw Polski (Białystok)26.4.2020
Corona Wirtualnych Mistrzostw Polski (Białystok)19.4.2020
Corona Wirtualnych Mistrzostw Polski (Białystok)12.4.2020
Corona Wirtualnych Mistrzostw Polski (Białystok)5.4.2020
36. Bieg Sylwestrowy (Białystok)29.12.2019
2. Biegnę dla Niepodległej (Białystok)11.11.2019
20. Jubileuszowy Bieg Godzinny (Białystok)27.10.2019
Charytatywna Mila (Łomża)20.10.2019
2. Grand Prix Cztery Pory Roku - 4/4 (Łapy)20.10.2019
1. Bieg im. Włodzimierza Puchalskiego (Tykocin)13.10.2019
11. Biegi Papieskie (Mońki)12.10.2019
9. Półmaraton Augustowski (Augustów)6.10.2019
II Extremalna Piątka (Romanówka k.Siemiatycz)5.10.2019
X Hajnowska Dwunastka (Hajnówka)5.10.2019
9. Top Auto Białystok Biega (Białystok)21.9.2019
5. Bieg Uliczny Przybij Piątkę (Kleosin)15.9.2019
2. PGE Ultramaraton Nadbużański (Mielnik)14.9.2019
12. Bieg Rolnika (Białogrądy k.Grajewa)14.9.2019
2. Bieg Hubertusa (Czarna Białostocka)8.9.2019
2. Supraski Maraton Leśny (Supraśl)7.9.2019
Biegowa Gra Miejska 2/2019 (Białystok)5.9.2019
8. Bieg dla Hospicjum Proroka Eliasza (Rybaki k.Narwi)31.8.2019
Predathlon - Turtul 2019 (Turtul k.Suwałk)31.8.2019
II Leśny Cross Łukta (Łukta)25.8.2019
Bieg 300-lecia Santktuarium (Święta Woda k.Białegostoku)25.8.2019
Front Wschodni (Białystok)24.8.2019
1. CzaHa (Suwałki)24.8.2019
Elemental Tri Series Białystok 2019 (Białystok)18.8.2019
7. Maraton Wigry (Suwałki)17.8.2019
5. Bieg Wśród Krasnych Pól (Krasnopol k. Suwałk)3.8.2019
10. Narwiański Triathlon Bagienny (Uhowo k.Łap)28.7.2019
4. Bieg Stefana Czarnieckiego (Tykocin)27.7.2019
Hero Run (Ogrodniczki)27.7.2019
4. Bieg Królewski (Kleszczele)27.7.2019
Bieg Przyjaciół Wigierskiego (Suwałki)21.7.2019
Bieg z okazji 250-rocznicy (Olmonty k.Białegostoku)13.7.2019
2. Grand Prix Cztery Pory Roku - 3/4 (Łapy)7.7.2019
iSwim iRun (Rajgród)6.7.2019
4. RESO Suwałki 10.5 (Suwałki)6.7.2019
6. Mielnicka Dycha (Mielnik)30.6.2019
29. LA Mistrzostwa Polski Masters (Białystok)29.6.2019
28. Półmaraton Mleczny (Korycin)29.6.2019
1. Dzika Rospuda Ultra Trial (Bakałarzewo k. Augustowa)29.6.2019
2. Biebrzański Bieg Łosia (Goniądz )29.6.2019
Pędzący Po Nocy - odcinek: #313 (Białystok)27.6.2019
Białystok Run Hau (Białystok)16.6.2019
2. Grand Prix Kierunek Ultra - 5/5 (Huta)10.6.2019
3. Sokoli Bieg (Sokółka)9.6.2019
5. Grand Prix Zwierzyńca - 4/4 (Białystok)9.6.2019
4. Bieg z Butelką Mleka (Piątnica k.Łomży)9.6.2019
Chęć na Pięć (Lublin)9.6.2019
iSwim iRun (Białystok)8.6.2019
5. Electrum Ekiden (Białystok)2.6.2019
7.PKO Półmaraton Solidarności (Lublin)1.6.2019
8. Siemiatycka Wieczorna Dycha (Siemiatycze)1.6.2019
Miss Run 2019 (Suwałki)26.5.2019
30. Maraton Juranda (Szczytno)26.5.2019
3. Półmaraton Kanału Augustowskiego (Płaska k.Augustowa)25.5.2019
7. Bieg Konopielki (Juchnowiec Dolny)25.5.2019
19. Półmaraton Hajnowski (Hajnówka)18.5.2019
UltraRoztocze (Susiec)17.5.2019
5. Grand Prix Zwierzyńca - 3/4 (Białystok)12.5.2019
2. Grand Prix Cztery Pory Roku - 2/4 (Łapy)12.5.2019
7. Maraton Lubelski (Lublin)12.5.2019
23. Cross Trzeźwości (Suchowola)12.5.2019
21. Uliczny Bieg Wilka (Grajewo)11.5.2019
7. PKO Białystok Półmaraton (Białystok)5.5.2019
3. Bieg Konstytucji (Jeroniki k. Choroszczy)4.5.2019
Maraton na Orientację Jaszczur (Borki k.Supraśla)4.5.2019
2. Grand Prix Kierunek Ultra - 4/5 (Huta)4.5.2019
4. Rydzewski Przełaj (Rydzewo)1.5.2019
5. Zambrowski Bieg Uliczny (Zambrów)1.5.2019
3. Półmaraton Doliną Rospudy (Bakałarzewo k.Suwałk)1.5.2019
5. Grand Prix Zwierzyńca - 2/4 (Białystok)28.4.2019
3. Podlaski Bieg Wielkanocny (Pogorzałki)28.4.2019
Leśne Przygody #2 (Białystok)27.4.2019
19. Uliczny Bieg (Łapy)27.4.2019
18. Wiosenne Biegi Uliczne (Mońki)14.4.2019
1. Otwarte Mistrzostwa Akademickie na 10km (Łomża)14.4.2019
1. Jesionowa Cross (Szelment k.Suwałk)14.4.2019
2. Kierunek Ultra-Hańcza (Turtul k.Suwałk)13.4.2019
Akademickie Mistrzostwa Polski w Biegach Przełajowych (Supraśl)13.4.2019
4. Biegowa Droga Krzyżowa (Białystok)13.4.2019
2. Grand Prix Kierunek Ultra - 3/5 (Huta)7.4.2019
Czwarta Dycha do Maratonu (Lublin)7.4.2019
12. Mistrzostwa Polski w Biegu 24-godzinnym (Supraśl)6.4.2019
14 PZU Półmaraton Warszawski (Warszawa)31.3.2019
1. Arkadia Run (Suwałki)24.3.2019
5. Grand Prix Zwierzyńca - 1/4 (Białystok)24.3.2019
Grand Prix Lublin CITY TRAIL (Lublin)23.3.2019
VII Cross Maraton Jana Kulbaczyńskiego (Połoski k.Kodnia)16.3.2019
2. Grand Prix Kierunek Ultra - 2/5 (Huta)10.3.2019
Grand Prix Olsztyn CITY TRAIL (Olsztyn)9.3.2019
Tropem Wilczym 2019 (Augustów)3.3.2019
Tropem Wilczym 2019 (Sejny)3.3.2019
Tropem Wilczym 2019 (Grajewo)3.3.2019
Tropem Wilczym 2019 (Wysokie Mazowieckie)3.3.2019
Tropem Wilczym 2019 (Perlejewo k.Siemiatycz)3.3.2019
Tropem Wilczym 2019 (Kolno)3.3.2019
Tropem Wilczym 2019 (Szczuczyn)3.3.2019
Tropem Wilczym 2019 (Piątnica Poduchowna)3.3.2019
Tropem Wilczym 2019 (Rajgród)3.3.2019
Tropem Wilczym 2019 (Białystok)3.3.2019
Tropem Wilczym 2019 (Wasilków)3.3.2019
Tropem Wilczym 2019 (Supraśl)3.3.2019
4. Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej (Supraśl)23.2.2019
2. Grand Prix Cztery Pory Roku - 1/4 (Łapy)17.2.2019
Zimowe Roztocze (Kawęczynek k.Zamościa)16.2.2019
XIV Narciarski Bieg Sasinów (Wysoka Wieś)16.2.2019
Grand Prix Lublin CITY TRAIL (Lublin)16.2.2019
Sztafeta Przełajowa Walentynkowy Leśny Cross (Łukta)10.2.2019
1. Bieg Pamięci Sybiru (Białystok)10.2.2019
Grand Prix Olsztyn CITY TRAIL (Olsztyn)9.2.2019
1. Nocny Patrol (Lipniak k.Suwałk)8.2.2019
2. Grand Prix Kierunek Ultra - 1/5 (Huta)3.2.2019
Stacja Pogodne Suwałki (Suwałki)3.2.2019
Trzecia Dycha do Maratonu (Lublin)2.2.2019
Nocna Draka (Olsztyn)26.1.2019
2. Nocny Bieg Powstańca (Płaska k.Augustowa)19.1.2019
3. Białostocki Bieg WOŚP (Białystok)13.1.2019
3. Suwalski Bieg WOŚP (Suwałki)13.1.2019
Grand Prix Lublin CITY TRAIL (Lublin)12.1.2019
Grand Prix Olsztyn CITY TRAIL (Olsztyn)5.1.2019
Ełcka Zmarzlina (Ełk)4.1.2019
4. Noworoczny Bieg Tura (Bielsk Podlaski)1.1.2019
Noworoczna Piątka (Styrzyniec k.Białej Podlaskiej)1.1.2019
35. Bieg Sylwestrowy (Białystok)30.12.2018
13. Koleżeński Bieg Sylwestrowy (Grajewo)29.12.2018
Zimowa Piątka- Cztery Pory Roku (Olsztyn)16.12.2018
Leśne Run Warmia (Ruś)15.12.2018
Puchar Grand Prix Zwierzyńca 2018 (Białystok)2.12.2018
2. Powiatowy Bieg Niepodległości (Sokółka)16.11.2018
Biegnę dla Niepodległej (Białystok)11.11.2018
Bieg Niepodległości (Ełk)11.11.2018
Suwałki dla Niepodległej (Suwałki)11.11.2018
18. Bieg Niepodległości (Białystok)10.11.2018
4. Bieg Niepodległości (Choroszcz)3.11.2018
Bieg w Pniewie (Pniewo k.Łomży)28.10.2018
Bieg Jesienny (Łapy)28.10.2018
19. Bieg Godzinny (Białystok)21.10.2018
Bieg Papieski (Ełk)18.10.2018
11. Półmaraton Ełcki (Ełk)14.10.2018
4. Ekstremalna Przeprawa (Sokółka)14.10.2018
10. Biegi Papieskie (Mońki)13.10.2018
8. Budimex Półmaraton Augustowski (Augustów)7.10.2018
Bieg o Puchar Prezesa Stowarzyszenia Rannych (Dąbrowa Białostocka)7.10.2018
Sztafeta 100 km na 100-lecie (Białystok)6.10.2018
9. Hajnowska Dwunastka (Hajnówka)6.10.2018
3. Podlaski Duathlon GSzR (Czarna Białostocka)29.9.2018
Żubrze Ścieżki (Supraśl)29.9.2018
Maraton Pamięci Obławy Augustowskiej (Jazy k.Augustowa)29.9.2018
5. Leśny Półmaraton (Giełczyn)23.9.2018
8. Top Auto Białystok Biega (Białystok)22.9.2018
Supraski Maraton Leśny (Supraśl)16.9.2018
21. Bieg Uliczny (Hajnówka)15.9.2018
11. Bieg Rolnika (Sojczyn Borowy k.Grajewa)15.9.2018
4. PKO Bieg Charytatywny (Łomża)15.9.2018
16. Zażynek (Hajnówka)15.9.2018
Ultramaraton Nadbużański (Mielnik)15.9.2018
Bieg Hubertusa (Czarna Białostocka)9.9.2018
7. Bieg dla Hospicjum Proroka Eliasza (Rybaki k.Narwi)8.9.2018
Hero Run (Białystok)2.9.2018
4. Półmaraton Bielski (Bielsk Podlaski)2.9.2018
2. Jednaczewska Dycha (Jednaczewo k.Łomży)26.8.2018
Cross Triathlon Siemiatycze (Siemiatycze)26.8.2018
6. Maraton Wigry (Suwałki)25.8.2018
Garmin Iron Triathlon Augustów (Augustów)25.8.2018
6. Bieg Rodzinny (Hajnówka)25.8.2018
10k Run Series Białystok (Białystok)19.8.2018
Elemental Tri Series (Białystok)19.8.2018
VIII Bieg Tygrysa (Orzysz)18.8.2018
3. Bieg Królewski (Kleszczele)11.8.2018
III Ultra Mazury (Stare Jabłonki k.Ostródy)11.8.2018
4. Bieg Wśród Krasnych Pól (Krasnopol k. Suwałk)4.8.2018
5. Triathlon MOSiR Łomża (Łomża)29.7.2018
9. Narwiański Triathlon Bagienny (Uhowo k.Łap)29.7.2018
Bieg Młodego Policjanta (Białystok)29.7.2018
SwimRun - 7 jezior (Bakałarzewo)28.7.2018
3. Bieg Stefana Czarnieckiego (Tykocin)28.7.2018
Bieg Letni (Łapy)22.7.2018
3. Bieg Przyjaciół Wigierskiego Parku Narodowego (Krzywe k.Suwałk)15.7.2018
Hero Run (Szelment k.Suwałk)14.7.2018
2. Wakacyjny Bieg w Pniewie (Pniewo k.Łomży)14.7.2018
4. Bieg Uliczny (Kleosin)30.6.2018
DRUT (Bakałarzewo)30.6.2018
Biebrzański Bieg Łosia (Goniądz)24.6.2018
5. Mielnicka Dycha (Mielnik)24.6.2018
27. Półmaraton Mleczny w Korycinie (Korycin)23.6.2018
Pędzący Po Nocy - odcinek: #260 (Białystok)21.6.2018
2. Sokoli Bieg (Sokółka)17.6.2018
2. Ultra Tarpan (Pólko k.Supraśla)16.6.2018
3. Bieg z Butelką Mleka (Piątnica k.Łomży)10.6.2018
Grand Prix Kierunek Ultra 2018 5/5 (Folwark Hutta)10.6.2018
VII Ostródzki Półmaraton św. Jerzego (Ostróda)10.6.2018
iSwim iRun Mistrzostwa Dojlid (Białystok)9.6.2018
4. Electrum Ekiden (Białystok)9.6.2018
My Biegamy, Biegaj z Nami (Zabłudów k.Białegostoku)3.6.2018
4. Grand Prix Zwierzyńca - 4/4 (Białystok)3.6.2018
3. Reso Suwałki 10,5 (Suwałki)2.6.2018
7. Siemiatycka Wieczorna Dycha (Siemiatycze )2.6.2018
22. Cross Trzeźwości (Suchowola )27.5.2018
6. Bieg Konopielki (Juchnowiec Dolny )26.5.2018
2. Półmaraton Kanału Augustowskiego (Płaska k.Augustowa)26.5.2018
VI Olecka Trzynastka (Olecko)19.5.2018
18. Półmaraton Hajnowski (Hajnówka)19.5.2018
3 Bieg im. ks. Stanisława Suchowolca (Białystok)19.5.2018
XXLII Bieg Zwycięstwa (Gołdap)13.5.2018
6. PKO Białystok Półmaraton (Białystok)13.5.2018
29 Maraton Juranda (Szczytno)13.5.2018
20. Międzynarodowy Uliczny Bieg Wilka (Grajewo)12.5.2018
4. Grand Prix Zwierzyńca - 3/4 (Białystok)6.5.2018
Grand Prix Kierunek Ultra 2018 4/5 (Folwark Hutta)6.5.2018
2. Bieg Konstytucji (Jeroniki k. Choroszczy)5.5.2018
3. Dąbrowski Ćwierćmaraton (Dąbrowa Białostocka)3.5.2018
4. Bieg o Puchar Proboszcza (Białystok)3.5.2018
2. Półmaraton Doliną Rospudy (Filipów k.Suwałki)1.5.2018
4. Zambrowskie Biegi Uliczne (Zambrów)1.5.2018
3. Rydzewski Przełaj (Rydzewo k.Łomży)1.5.2018
18. Bieg Uliczny im. Waldemara Kikolskiego (Łapy)28.4.2018
Otwarte Mistrzostwa Łomży Amatorów (Łomża)28.4.2018
6. ORLEN Warsaw Marathon (Warszawa)22.4.2018
17. Wiosenne Biegi Uliczne (Mońki)22.4.2018
4. Grand Prix Zwierzyńca - 2/4 (Białystok)22.4.2018
Bieg Wiosenny (Łapy)22.4.2018
Grand Prix Kierunek Ultra 2018 3/5 (Folwark Hutta)15.4.2018
8. Łomża Półmaraton (Łomża)15.4.2018
Puchar Maratonu Warszawskiego - Urodziny Janosika (Warszawa)14.4.2018
Powiatowy Bieg Charytatywny (Igryły k. Sokółki)8.4.2018
2. Podlaski Bieg Wielkanocny (Pogorzałki)8.4.2018
Kierunek Ultra-Hańcza (Turtul k.Suwałk)7.4.2018
4. Grand Prix Zwierzyńca - 1/4 (Białystok)25.3.2018
13. PZU Półmaraton Warszawski (Warszawa)25.3.2018
3. Biegowa Droga Krzyżowa (Białystok)24.3.2018
Miss Run 2018 (Suwałki)18.3.2018
Otwarty Test Coopera Nadaktywnych (Białystok)18.3.2018
5. Bieg po Miód w Giełczynie (Giełczyn)11.3.2018
Grand Prix Kierunek Ultra 2018 2/5 (Folwark Hutta)11.3.2018
Tropem Wilczym 2018 (Szczuczyn)4.3.2018
Tropem Wilczym 2018 (Sejny)4.3.2018
Tropem Wilczym 2018 (Supraśl)4.3.2018
Tropem Wilczym 2018 (Białystok)4.3.2018
Tropem Wilczym 2018 (Wasilków)4.3.2018
Tropem Wilczym 2018 (Kobylanka)4.3.2018
Tropem Wilczym 2018 (Augustów)4.3.2018
Tropem Wilczym 2018 (Rajgród)4.3.2018
Tropem Wilczym 2018 (Grajewo)4.3.2018
Tropem Wilczym 2018 (Kolno)4.3.2018
Tropem Wilczym 2018 (Piątnica)4.3.2018
Tropem Wilczym 2018 (Wysokie Mazowieckie)4.3.2018
Tropem Wilczym 2018 (Siemiatycze)4.3.2018
3. Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej (Supraśl)24.2.2018
4. Bieg Zimowy w Łomży (Łomża)11.2.2018
Bieg Zimowy (Łapy)4.2.2018
Grand Prix Kierunek Ultra 2018 1/5 (Folwark Hutta)4.2.2018
Nocny Bieg Powstańca (Płaska k. Augustowa)27.1.2018
Bieg WOŚP (Białystok)14.1.2018
2. Bieg WOŚP (Suwałki)14.1.2018
Zimowa Mila (Suwałki)7.1.2018
Ełcka Zmarzlina (Ełk)5.1.2018
3. Noworoczny Bieg Tura (Bielsk Podlaski)1.1.2018
34. Bieg Sylwestrowy (Białystok)30.12.2017
12. Bieg Sylwestrowy (Grajewo)27.12.2017
V Półmaraton Mikołajkowy w Mikołajkach (Mikołajki)10.12.2017
Bieg Mikołajkowy (Olsztyn)9.12.2017
Ultra T.A.R.P.A.N. (Ogrodniczki k. Supraśla)9.12.2017
Cross dla Dawida (Święta Woda k. Wasilkowa)3.12.2017
Puchar Grand Prix Zwierzyńca 2017 (Białystok)3.12.2017
Bieg Andrzejkowy (Olsztyn)25.11.2017
Grand Prix Olsztyn CITY TRAIL (Olsztyn)25.11.2017
3. Bieg Niepodległości (Choroszcz)12.11.2017
29. Bieg Niepodległości (Warszawa)11.11.2017
17. Bieg Niepodległości (Białystok)11.11.2017
Powiatowy Bieg Niepodległości (Sokółka)10.11.2017
Grand Prix Bindugi 12/12 (Łapy)5.11.2017
Bieg Niepodległości (Wólka Orłowska k.Nidzicy)4.11.2017
MTZ BHP Bieg Gregoroviusa z Bankiem Spółdzielczym w Nidzicy (Nidzica)28.10.2017
Grand Prix Olsztyn CITY TRAIL (Olsztyn)28.10.2017
Bieg Białej Wstążki (Białystok)21.10.2017
18. Bieg Godzinny (Białystok)15.10.2017
X Półmaraton Ełcki (Ełk)15.10.2017
MarszoBIEG z psami (Białystok)15.10.2017
18. PKO Poznań Maraton (Poznań)15.10.2017
9. Biegi Papieskie (Mońki)14.10.2017
XVI Grand Prix Elbląga w Biegach Przełajowych (Elbląg)8.10.2017
Kamienna Góra Cross z Nadleśnictwem Kudypy (Jonkowo k.Olsztyna)7.10.2017
8. Hajnowska Dwunastka (Hajnówka)7.10.2017
Hero Run (Białystok)1.10.2017
Grand Prix Bindugi 11/12 (Łapy)1.10.2017
III Bieg Przełajowy Uzdowo na 5 (Uzdowo k.Działdowa)30.9.2017
4. Półmaraton Łomża-Giełczyn (Giełczyn)24.9.2017
39. PZU Maraton Warszawski (Warszawa)24.9.2017
Test Coopera (Suwałki)23.9.2017
2. Podlaski Duathlon GSzR (Czarna Białostocka)23.9.2017
7. Top Auto Białystok Biega (Białystok)17.9.2017
Bieg św. Stanisława Kostki (Szczytno)17.9.2017
II Ukiel Olsztyn Półmaraton (Olsztyn)17.9.2017
10. Bieg Rolnika (Danówek k.Grajewa)16.9.2017
3. PKO Bieg Charytatywny (Białystok)16.9.2017
15. Zażynek (Puszcza Augustowska)16.9.2017
21. Bieg Uliczny (Hajnówka)16.9.2017
7. Budimex Półmaraton Augustowski (Augustów)10.9.2017
6. Półmaraton Dwóch Mostów (Płock)10.9.2017
Bieg Leśnika (Wielbark)10.9.2017
6. Bieg dla Hospicjum (Rybaki k.Narwi)9.9.2017
Predathlon - Turtul 2017 (Turtul k.Suwałk)9.9.2017
Puchar Polski Nordic Walking (Hajnówka)9.9.2017
27. Półmaraton Phillipsa (Piła)3.9.2017
II Braniewski Bieg Hozjusza (Braniewo)3.9.2017
3. Ekstremalna Przeprawa (Sokółka)3.9.2017
Grand Prix Bindugi 10/12 (Łapy)3.9.2017
4. BMW Półmaraton Praski (Warszawa)2.9.2017
Podlaska Dycha (Jednaczewo k.Łomży)27.8.2017
VIII Bieg Siedleckiego Jacka (Siedlce)27.8.2017
Cross Triathlon Siemiatycki (Siemiatycze)26.8.2017
Elemental Tri Series Białystok (Białystok)20.8.2017
7. Lubawska Dycha (Lubawa)20.8.2017
Bieg uliczny 5-10-15 km (Ełk)20.8.2017
Bieg Tygrysa (Orzysz)19.8.2017
Hero Run (Ogrodniczki k.Białegostoku)19.8.2017
5. Maraton Wigry (Suwałki)19.8.2017
4. Łomżyński Triathlon (Łomża)13.8.2017
Grand Prix Bindugi 9/12 (Łapy)6.8.2017
3. Bieg Wśród Krasnych Pól (Krasnopol k. Suwałk)6.8.2017
2. Bieg Królewski (Kleszczele k.Bielska Podlakiego)5.8.2017
Grajewo pamięta o Powstaniu Warszawskim (Grajewo)1.8.2017
2. Bieg Stefana Czarnieckiego (Tykocin)30.7.2017
8. Narwiański Triathlon Bagienny (Łapy)30.7.2017
Bieg Łukta (Łukta)23.7.2017
93. Mistrzostwa Polski w Lekkoatletyce (Białystok)21.7.2017
Hero Run (Szelment k.Suwałk)15.7.2017
1. Wakacyjny Bieg w Pniewie (Pniewo k.Łomży)15.7.2017
3. Przybij Piątkę w Kleosinie (Kleosin)8.7.2017
Grand Prix Bindugi 8/12 (Łapy)2.7.2017
Eurostyl Bieg Rybno (Rybno k.Lidzbaru Welskiego)2.7.2017
4. Mielnicka Dycha (Mielnik)1.7.2017
3. Triathlon Sokólski (Sokółka)25.6.2017
26. Susz Triathlon (Susz)24.6.2017
Pędzący Po Nocy - odcinek: #208 (Białystok)22.6.2017
3. Grand Prix Zwierzyńca - 4/4 (Białystok)18.6.2017
2. Festiwal biegów RESO SUWAŁKI (Suwałki)17.6.2017
5. PKO Nocny Wrocław Półmaraton (Wrocław)17.6.2017
Elemental Tri Series Augustów (Augustów)11.6.2017
3. Electrum Ekiden (Białystok)11.6.2017
2. Piatnica Półmaraton POMAGAMY (Piątnica)11.6.2017
Cross Festiwal nad Pilicą (Nowe Miasto nad Pilicą)10.6.2017
Grand Prix Bindugi 7/12 (Łapy)4.6.2017
Triathlon 1/8 IM Korycin (Korycin)4.6.2017
26. Półmaraton Mleczny (Korycin)4.6.2017
6. Siemiatycka Wieczorna Dycha (Siemiatycze)3.6.2017
VI Maraton Mazury (Gałkowo)3.6.2017
21. Cross Trzeźwości (Suchowola)28.5.2017
Bison Run (Białystok)28.5.2017
5. Bieg Konopielki (Juchnowiec Dolny)27.5.2017
1. Bieg Retmana (Płaska k.Augustowa)27.5.2017
IV Puchar Wyspy Giżyckiej (Giżycko)27.5.2017
1. Sokoli Bieg (Sokółka)21.5.2017
8. Białostocki Bieg Masowy (Białystok)20.5.2017
17. Półmaraton Hajnowski (Hajnówka)20.5.2017
Elemental Tri Series Olsztyn (Olsztyn)14.5.2017
5. PKO Białystok Półmaraton (Białystok)14.5.2017
V Olecka Trzynastka (Olecko)13.5.2017
IV Bieg Pamięci Żołnierzy Grupy Kampinos AK (Leszno)13.5.2017
19. Międzynarodowy Uliczny Bieg Wilka (Grajewo)13.5.2017
2. Bieg Pamięci ks. Stanisława Suchowolca (Białystok)7.5.2017
Grand Prix Bindugi 6/12 (Łapy)7.5.2017
5. Maraton Lubelski (Lublin)7.5.2017
7. Łomża Półmaraton (Łomża)7.5.2017
28 Maraton Juranda (reaktywacja) (Szczytno)7.5.2017
IX Ogólnopolski Bieg uliczny między zamkami (Ciechanów)6.5.2017
1. Bieg z Okazji Święta Konstytucji 3-go Maja (Jeroniki k.Białegostoku)6.5.2017
3. Grand Prix Zwierzyńca - 3/4 (Białystok)6.5.2017
1. Bieg Konstytucji (Choroszcz)5.5.2017
Biegu Konstytucji 3 Maja (Radom)3.5.2017
2. Dąbrowski Ćwierćmaraton (Dąbrowa Białostocka)3.5.2017
XIII Półmaraton Węgorza (Węgorzewo)2.5.2017
3. Zambrowskie Biegi Uliczne (Zambrów)1.5.2017
1. Półmaraton Doliną Rospudy (Bakałarzewo k.Suwałk)1.5.2017
2. Rydzewski Przełaj - Bieg Dla Trzeźwości (Rydzewo k. Łomży)1.5.2017
17. Bieg Uliczny im. Waldemara Kikolskiego (Łapy)29.4.2017
5. ORLEN Warsaw Marathon (Warszawa)23.4.2017
16. Wiosenne Biegi Uliczne (Mońki k.Białegostoku)23.4.2017
1. Podlaski Bieg Wielkanocny (Pogorzałki k.Białegostoku)23.4.2017
DOZ Maraton Łódź 2017 (Łódź)23.4.2017
3. Gdańsk Maraton (Gdańsk)9.4.2017
Bieg SGH (Warszawa)9.4.2017
BiegamBoLubie LASY Wiosna (Zimne Doły k.Piaseczna)9.4.2017
Cykl Biegi o Góre Wodzów (Warszawa)8.4.2017
2. Biegowa Droga Krzyżowa (Białystok)8.4.2017
3. Grand Prix Zwierzyńca - 2/4 (Białystok)8.4.2017
II Dziesiatka Babicka (Stare Babice)8.4.2017
Grand Prix Bindugi 5/12 (Łapy)2.4.2017
44. Maraton Dębno (Dębno)2.4.2017
Półmaraton Leśny NaŻarcie (Legionowo)1.4.2017
10. PKO Poznań Półmaraton (Poznań)26.3.2017
12. PZU Półmaraton Warszawski (Warszawa)26.3.2017
Bieg Po Pierwsze Zdrowie (Wasilków )25.3.2017
XIV Krakowski Półmaraton Marzanny (Kraków)19.3.2017
Cykl Biegi o Góre Wodzów (Warszawa)19.3.2017
3. Grand Prix Zwierzyńca - 1/4 (Białystok)18.3.2017
4. Bieg po Miód (Giełczyn)12.3.2017
XXXI Międzynarodowy Bieg Zaślubin (Kołobrzeg)12.3.2017
Bieg Na Szczyt Rondo 1 (Warszawa)11.3.2017
Grand Prix Bindugi 4/12 (Łapy)5.3.2017
X Bieg Kazików (Radom)5.3.2017
IX EKO Bieg ku Rogatemu Ranczu (Skała Kmity)5.3.2017
37 Półmaraton Wiązowski (Wiązowna)5.3.2017
CrossAnt (Marcinkowice k.Wrocławia)26.2.2017
Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych (Starogard Gdański)26.2.2017
Tropem Wilczym 2017 (Augustów)26.2.2017
Tropem Wilczym 2017 (Wasilków)26.2.2017
Tropem Wilczym 2017 (Grajewo)26.2.2017
Tropem Wilczym 2017 (Grabowo k.Kolna)26.2.2017
Tropem Wilczym 2017 (Rajgród)26.2.2017
Łubianka Grand Prix Cross 2017 (Zamek Bierzgłowski)26.2.2017
Tropem Wilczym 2017 (Supraśl)26.2.2017
2. Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej (Supraśl)25.2.2017
II Grand Prix Biskupca (Biskupiec)19.2.2017
XII Bieg Wedla (Warszawa)18.2.2017
Grand Prix Olsztyn CITY TRAIL (Olsztyn)18.2.2017
3. Bieg Zimowy (Łomża)12.2.2017
Grand Prix Warszawa CITY TRAIL (Warszawa)5.2.2017
Grand Prix Bindugi 3/12 (Łapy)5.2.2017
XII Narciarski Bieg Sasinów (Wysoka Wieś)4.2.2017
Challenge Powstańczy (Waliły k.Białegostoku)21.1.2017
11. Bieg Policz Się z Cukrzycą (Warszawa)15.1.2017
Grand Prix Bindugi 2/12 (Łapy)8.1.2017
2. Noworoczny Bieg Tura (Bielsk Podlaski)1.1.2017
33. Bieg Sylwestrowy (Białystok)31.12.2016
11. Bieg Sylwestrowy (Grajewo)27.12.2016
V Sylwestrowy Bieg z Termami Mszczonów (Mszczonów)18.12.2016
XXXII Biegi Przełajowe o Puchar Prezydenta Maista Legionowo (Legionowo)10.12.2016
Grand Prix Bindugi 1/12 (Łapy)4.12.2016
IV Półmaraton Mikołajkowy w Mikołajkach (Mikołajki)4.12.2016
Grand Prix Lublin CITY TRAIL (Lublin)3.12.2016
Bieg Mikołajkowy w Lesie Kabackim (Warszawa)3.12.2016
II Bieg Uliczny o Puchar Wójta Gminy Siemiątkowo (Siemiątkowo)26.11.2016
Grand Prix Olsztyn CITY TRAIL (Olsztyn)26.11.2016
17. Bieg Godzinny (Białystok)20.11.2016
2. Bieg Niepodległości (Choroszcz)12.11.2016
Jesienne Święto Biegów (Ogonki k.Węgorzewa)12.11.2016
II Działdowskie Biegi Niepodległości (Działdowo)12.11.2016
XXIV Bieg Niepodległości (Góra Kalwaria)12.11.2016
4. Siemiatycka Jedenastogodzinna Sztafeta Niepodległości (Siemiatycze)11.11.2016
V Dobromiejski Bieg Niepodległości (Dobre Miasto)11.11.2016
28. Bieg Niepodległości (Warszawa)11.11.2016
Bieg Niepodległości (Elbląg)11.11.2016
1 Poznański Bieg Niepodległości (Poznań)11.11.2016
16. Bieg Niepodległości (Białystok)11.11.2016
VI Bieg Otwocki (Otwock)6.11.2016
IV Leśny Cross Niepodległości Biegam Bo Lubię Lasy (Sedranki)5.11.2016
Grand Prix Lublin CITY TRAIL (Lublin)5.11.2016
VI Bieg Pamięci (Warszawa)5.11.2016
Bieg Ostatniej Szansy (Wólka Orłowska k.Nidzicy)5.11.2016
Bieg Wszystkich Świętych (Białystok)29.10.2016
Grand Prix Olsztyn CITY TRAIL (Olsztyn)29.10.2016
3 Bieg o Gorącą Dynię (Zwoleń)29.10.2016
VIII Adamowska Dziesiątka (Adamów)23.10.2016
I Ukiel Olsztyn Półmaraton (Olsztyn)23.10.2016
II Bieg o Puchar Starosty Mławskiego (Mława)23.10.2016
XXXVI Bieg Soczewka z BOP (Soczewka)22.10.2016
VI Szamotuły SAMSUNG Półmaraton (Szamotuły)16.10.2016
MTZ BHP Bieg Gregorioviusa z Bankkiem Spółdzielczym w Nidzicy (Nidzica)16.10.2016
XIV Bieg Pułaskiego (Warka)16.10.2016
9. Półmaraton Ełcki (Ełk)16.10.2016
2. Biegam Bo Lubię Lasy (Rybniki k.Białegostoku)15.10.2016
V Maraton Kampinoski (Dziekanów Leśny)15.10.2016
Grand Prix Warszawy 2016 - bieg 8 (Warszawa)15.10.2016
XXI Bieg Niepodległości (Skrwilno)15.10.2016
Grand Prix Warszawa CITY TRAIL (Warszawa)9.10.2016
XV Grand Prix Elbląga w Biegach Przełajowych (Elbląg)9.10.2016
17. PKO Poznań Maraton (Poznań)9.10.2016
III Bieg Biegam Bo Lubie Lasy (Lubartów)9.10.2016
XVII Bieg Sobiborski (Włodawa)9.10.2016
4. PKO Maraton Rzeszowski (Rzeszów)9.10.2016
Insurance&Reinsurance Run powered by ForPro (Warszawa)9.10.2016
8. Bieg Papieskie (Mońki)8.10.2016
Grand Prix Lublin CITY TRAIL (Lublin)8.10.2016
Korona Ziemi Przasnyskiej (Przasnysz)2.10.2016
II Dycha Strażacka (Skuły k.Mszczonowa)2.10.2016
Biegnij Warszawo (Warszawa)2.10.2016
10tka po Ziemi Biłgorajskiej (Biłgoraj)2.10.2016
Pierwsza Dycha do Maratonu (Lublin)2.10.2016
Grand Prix Olsztyn CITY TRAIL (Olsztyn)1.10.2016
7. Hajnowska Dwunastka (Hajnówka)1.10.2016
IV Energetyczna Dycha (Kozienice)1.10.2016
3. Bieg Łomża-Giełczyn (Łomża)25.9.2016
Bison Run (Białystok)25.9.2016
38. PZU Maraton Warszawski (Warszawa)25.9.2016
V Lidzbarski Bieg Przełajowy (Lidzbark Warmiński)24.9.2016
Runmageddon Rekrut (Giżycko)24.9.2016
Sztafeta na Legii (Warszawa)23.9.2016
IV Iłżecki Półmaraton (Iłża)18.9.2016
III Bieg Czterech Generałów (Twierdza Modlin k.Nowego Dworu Maz.)18.9.2016
XV Grand Prix Elbląga w Biegach Przełajowych (Elbląg)18.9.2016
Bursztynowy bieg po Puszczy Białej (Pułtusk)18.9.2016
6. Top Auto Białystok Biega (Białystok)18.9.2016
2. Ekstremalna Przeprawa (Sokółka)18.9.2016
Bieg Pamięci - Włochy 44 (Warszawa)18.9.2016
VII Elbląski Półmaraton - Bażant 2016 (Elbląg)18.9.2016
Bieg po lesie (Warszawa)18.9.2016
II Bieg po zdrowie (Piszczac k.Białej Podlaskiej)18.9.2016
IV Duathlon Maków Mazowiecki (Maków Mazowiecki)18.9.2016
Szybko po Woli - bieg 5 (zakończenie cyklu) (Warszawa)18.9.2016
Bieg Mateuszowy 10 km (Pułtusk)17.9.2016
III Zielona mia (Konopaty k.Żuromina)17.9.2016
3 Jesienne Grand Prix Mińska Mazowieckiego w Biegach Przełajowych (Mińsk Mazowiecki)17.9.2016
Bieg Mateuszowy 5 km (Pułtusk)17.9.2016
V Półmaraton Tomaszowski (Tomaszów Lubelski)17.9.2016
Grand Prix Warszawy 2016 - bieg 6 (Warszawa)17.9.2016
2. PKO Bieg Charytatywny (Warszawa)17.9.2016
2. PKO Bieg Charytatywny (Łomża)17.9.2016
2. PKO Bieg Charytatywny (Lidzbark Warmiński)17.9.2016
XXIV Cross Gołdapski (Gołdap)17.9.2016
20. Bieg Uliczny o Puchar Burmistrza Miasta Hajnówka (Hajnówka)17.9.2016
Zażynek (Czarna Białostocka)17.9.2016
9. Bieg Rolnika (Białaszewo k.Grajewa)17.9.2016
Bieg wokół najdłuższego rynku w Europie (Pułtusk)16.9.2016
Bieg nocny śladami historii Pułtuska (Pułtusk)16.9.2016
III Półmaraton Lubartowski Bez granic (Lubartów)11.9.2016
XI Otwocki Integracyjny Bieg Uliczny (Otwock)11.9.2016
III Bieg Skaryszewska 9 (Warszawa)11.9.2016
3 Ćwierćmaraton Logmaster (Radzymin)11.9.2016
6 Tarczyn Półmaraton (Tarczyn)11.9.2016
Bieg 3P (Przystań)11.9.2016
6. Budimex Półmaraton Augustowski (Augustów)11.9.2016
Bieg Leśnika (Wielbark)11.9.2016
IX Bieg Rotmistrza Pileckiego (Warszawa)11.9.2016
VOLVO Triathlon Series (Ełk)11.9.2016
5. Półmaraton Dwóch Mostów (Płock)11.9.2016
IV Letni Festiwal Biegów Wrota Wolności (Kobylany)11.9.2016
The Color Run (Warszawa)10.9.2016
Bieg Wisły (Warszawa)10.9.2016
Bieg Husarii (Warszawa - Wilanów)10.9.2016
Frog Race VIII (Żabieniec)10.9.2016
Kętrzyńskie biegi z Philips (Kętrzyn)10.9.2016
Podlaski Duathlon GSzR (Czarna Białostocka)10.9.2016
Finał Pucharu Polski w Nordic Walking (Hajnówka)10.9.2016
Biegusiem do Maryi (Ryki-Wola Gułowska)8.9.2016
Monte Kazura - Bieg V (Warszawa)6.9.2016
III Dębliński Bieg Integracyjny (Dęblin)4.9.2016
3. Półmaraton Bielski (Bielsk Podlaski)4.9.2016
26. Półmaraton Phillipsa (Piła)4.9.2016
Predathlon (Udziejek k.Suwałk)3.9.2016
Jednaczewska Dycha (Jednaczewo k.Łomży)28.8.2016
3. BMW Półmaraton Praski (Warszawa)28.8.2016
VOLVO Triathlon Series (Mrągowo)28.8.2016
Hero Run (Białystok)27.8.2016
Mini Triathlon Siemiatycki (Siemiatycze)27.8.2016
Elemental Triathlon Series Białystok (Białystok)21.8.2016
2. Ultramaraton Magurski (Krempna)20.8.2016
Pogoń za Bobrem (Suwałki)20.8.2016
4. Maraton Wigry (Suwałki)20.8.2016
Samotny bieg dla Marty (Białystok)16.8.2016
Charytatywna Jedenastka (Rybaki)13.8.2016
XII Bieg Katorżnika (Lubliniec - Kokotek)13.8.2016
2. Bieg Wśród Krasnych Pól (Krasnopol k.Suwałk)7.8.2016
Królewski Bieg Uliczny (Kleszczele)6.8.2016
Jaszczur - Graniczna Woda (Rudawka k.Augustowa)5.8.2016
Pamiętamy o Powstaniu (Grajewo)1.8.2016
7. Narwiański Triathlon Bagienny (Uhowo k.Białegostoku)31.7.2016
Przybij Piątkę w Kleosinie 2016 (Kleosin)24.7.2016
3. Bieg Przyjaciół Wigierskiego Parku Narodowego (Krzywe k.Suwałk)17.7.2016
3. Nocny Bieg z Latarkami (Giełczyn)16.7.2016
Garmin Iron Triathlon (Elbląg)16.7.2016
VOLVO Triathlon Series (Nieporęt)10.7.2016
Bieg Biebrzański (Goniądz)9.7.2016
Pędzący Po Nocy - odcinek: #158 (Białystok)7.7.2016
XXXVI Ciechanowska Piętnastka (Ciechanów)2.7.2016
Susz Triathlon (Susz)26.6.2016
I Półmaraton w Piatnicy (Piątnica k.Łomży)26.6.2016
Ciechanowski Półmaraton (Ciechanów)25.6.2016
3. Mielnicka Dycha (Mielnik)25.6.2016
Grand Prix Zwierzyńca 2016 - 5/5 (Białystok)19.6.2016
2. Triathlon Sokólski (Sokółka)19.6.2016
Men Expert Survival Race (Warszawa)19.6.2016
4. PKO Nocny Wrocław Półmaraton (Wrocław)18.6.2016
2. Electrum Ekiden (Białystok)12.6.2016
5150 Warsaw Triathlon (Warszawa)12.6.2016
Elemental Triathlon Series Augustów (Augustów)12.6.2016
Słoneczny Bieg (Radom)5.6.2016
XXV Półmaraton Mleczny (Korycin)5.6.2016
11 Bieg Filipidesa (Pasłęk)4.6.2016
5. Siemiatycka Wieczorna Dycha (Siemiatycze)4.6.2016
Ultramaraton Rykowisko (Łąck)4.6.2016
III Bieg do Źródeł (Gdańsk)4.6.2016
4. Mityng Wschodzący Białystok (Białystok)1.6.2016
I Bieg Stefana Czarnieckiego (Tykocin)29.5.2016
Festiwal biegów RESO SUWAŁKI 10,5 (Suwałki)28.5.2016
14. Bieg Ulicą Piotrkowską Rossmann Run (Łódź)28.5.2016
Jantarowy Przełaj (Jantar k.Stegny)28.5.2016
4. Bieg Konopielki (Juchnowiec Dolny)28.5.2016
7. Białostocki Bieg Masowy (Białystok)22.5.2016
20. Cross Trzeźwości (Suchowola)22.5.2016
Garmin Iron Triathlon Piaseczno (Piaseczno)22.5.2016
PKO Bydgoski Festiwal Biegowy (Bydgoszcz)22.5.2016
Runner’s World Super Bieg 2016 (Zdzieszowice)22.5.2016
Sky Tower Run (Wrocław)21.5.2016
II Bieg Wadowicki (Wadowice)21.5.2016
16. Półmaraton Hajnowski (Hajnówka)21.5.2016
City Run (Białystok)15.5.2016
15. PZU Cracovia Maraton (Kraków)15.5.2016
2. PZU Gdańsk Maraton (Gdańsk)15.5.2016
4. PKO Białystok Półmaraton (Białystok)15.5.2016
17. Długodystansowy Rajd na Orientację DyMnO 2016 (Nowogród k.Łomży)14.5.2016
Bieg Śniadaniowy (Białystok)14.5.2016
Nordea LCJRun - NOCny bieg po lotnisku (Łódź)14.5.2016
IV Olecka Trzynastka (Olecko)14.5.2016
Test Coopera 2016 (Białystok)14.5.2016
Bieg Pilicy (Białobrzegi k.Radomia)8.5.2016
XXXII Bieg Zwycięstwa (Bojanowo)8.5.2016
II Bieg Instalatora (Bydgoszcz)8.5.2016
1. Bieg Pamięci ks. Stanisława Suchowolca (Białystok)7.5.2016
18. Uliczny Bieg Wilka (Grajewo)7.5.2016
XII Ekiden - Maraton Sztafet (Warszawa)7.5.2016
I Dąbrowski Ćwierćmaraton (Dąbrowa Białostocka)3.5.2016
26 Bieg Konstytucji 3 Maja (Warszawa)3.5.2016
Łubianka Grand Prix Cross (Łubianka)3.5.2016
27. Mityng z Okazji Uchwalenia Konstytucji 3-go Maja (Białystok)3.5.2016
Rydzewski Przełaj (Rydzewo k.Łomży)1.5.2016
Grand Prix Zwierzyńca 2016 - 4/5 (Białystok)1.5.2016
2. Zambrowski Bieg Uliczny (Zambrów)1.5.2016
Bydgoszcz na start (Bydgoszcz)1.5.2016
RUN TORUŃ - Zwiedzaj ze Zdrowiem! 2016 (Toruń)30.4.2016
16. Bieg Uliczny im. Waldemara Kikolskiego (Łapy)30.4.2016
ORLEN Warsaw Marathon (Warszawa)24.4.2016
15. Wiosenne Biegi Uliczne (Mońki k.Białegostoku)24.4.2016
IV Półmaraton po Puszczy Niepołomickiej (Niepołomice)24.4.2016
8. Cieszyński FORTUNA Bieg (Cieszyn)24.4.2016
Bieg Mietkowski – Półmaraton (Wrocław)23.4.2016
9. PKO Poznań Półmaraton (Poznań)17.4.2016
VII Bieg Raszyński (Raszyn)17.4.2016
DOZ Maraton Łódzki z PZU (Łódź)17.4.2016
6. Łomżyński Półmaraton o Puchar Prezydenta (Łomża)17.4.2016
4. Bieg Pamięci (Kraków)16.4.2016
2. Bieg Szlakiem Powstania Styczniowego (Kopna Góra k.Supraśla)16.4.2016
VI Pielgrzymka Maratońska (Bytów)10.4.2016
9. PKO Półmaraton Rzeszowski (Rzeszów)10.4.2016
IX Półmaraton Dąbrowski ArcelorMittal Poland (Dąbrowa Górnicza)10.4.2016
8. Bieg Częstochowski (Częstochowa)9.4.2016
Grand Prix Zwierzyńca 2016 - 3/5 (Białystok)9.4.2016
43 Maraton Dębno (Dębno)3.4.2016
11. PZU Półmaraton Warszawski (Warszawa)3.4.2016
III Ostrowski ICE MAT Półmaraton (Ostrów Wielkopolski)3.4.2016
3. Harpagańska Dycha (Sosnowiec)3.4.2016
VI Pabianicki Półmaraton (Pabianice)3.4.2016
IV Bieg do Pustego Grobu (Nowa Sól)28.3.2016
XIII Krakowski Półmaraton Marzanny (Kraków)20.3.2016
XXX Międzynarodowy Bieg Zaślubin (Kołobrzeg)20.3.2016
XVII Półmaraton Dookoła Jeziora Żywieckiego (Żywiec)20.3.2016
Grand Prix Warszawa CITY TRAIL (Warszawa)20.3.2016
PZU Gdynia Półmaraton (Gdynia)20.3.2016
Grand Prix Zwierzyńca 2016 - 2/5 (Białystok)19.3.2016
12 Bieg Lotto Maniacka Dziesiątka (Poznań)19.3.2016
9. PANAS Półmaraton Ślężański (Sobótka)19.3.2016
XIII Zimowe Biegi Górskie Falenica 2016 (Warszawa)19.3.2016
I Białostocka Biegowa Droga Krzyżowa (Białystok)19.3.2016
Bieg Wiosenny (Chorzów)13.3.2016
3. Wiosenny Bieg po Miód (Giełczyn)13.3.2016
Grand Prix Olsztyn CITY TRAIL (Olsztyn)12.3.2016
12 Godzinny Podziemny Bieg Sztafetowy (Bochnia)11.3.2016
IX Bieg Kazików (Radom)6.3.2016
Wrocławska Dycha (Wrocław)6.3.2016
Bieg Tropem Wilczym (Wasilków)28.2.2016
Bieg Tropem Wilczym (Augustów)28.2.2016
Bieg Tropem Wilczym (Kolno)28.2.2016
Bieg Tropem Wilczym (Supraśl)28.2.2016
Bieg Tropem Wilczym (Suwałki)28.2.2016
Bieg Tropem Wilczym (Grabowo)28.2.2016
XXXVI Półmaraton Wiązowski (Wiązowna)28.2.2016
XIII Zimowe Biegi Górskie Falenica 2016 (Warszawa)27.2.2016
Grand Prix Warszawa CITY TRAIL (Warszawa)21.2.2016
Grand Prix Zwierzyńca 2016 - 1/5 (Białystok)20.2.2016
XIII Zimowe Biegi Górskie Falenica 2016 (Warszawa)20.2.2016
2. Bieg Zimowy w Łomży (Łomża)14.2.2016
2. Walentynkowy Bieg parami (Młochów - Nadarzyn)13.2.2016
Grand Prix Olsztyn CITY TRAIL (Olsztyn)13.2.2016
VII Półmaraton Komandosa o Puchar Rektora-Komendanta WAT (Warszawa WAT)13.2.2016
Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej (Supraśl)13.2.2016
XIII Zimowe Biegi Górskie Falenica 2016 (Warszawa)6.2.2016
Wieliszewski crossing zimowy (Wieliszew)31.1.2016
XI Bieg Wedla (Warszawa - Praga)30.1.2016
Grand Prix Warszawa CITY TRAIL (Warszawa)24.1.2016
Biegowe Grand Prix Biskupca (Biskupiec)23.1.2016
Zimowy Runmageddon Rekrut (Warszawa)23.1.2016
XIII Zimowe Biegi Górskie Falenica 2016 (Warszawa)23.1.2016
XXXIII Bieg Chomiczówki (Warszawa)17.1.2016
Grand Prix Olsztyn CITY TRAIL (Olsztyn)16.1.2016
Ełcka Zmarzlina (Ełk)8.1.2016
Noworoczny Bieg Tura (Bielsk Podlaski)1.1.2016
Noworoczny Guzik z Pętelką (Warszawa)1.1.2016
II Bieg Noworoczny (Warszawa)1.1.2016
II Bieg Sylwestrowy w Łomży (Łomża)31.12.2015
X Koleżeński Bieg Sylwestrowy (Grajewo)27.12.2015
32. Bieg Sylwestrowy (Białystok)27.12.2015
Grand Prix Lublin CITY TRAIL (Lublin)28.11.2015
Druga Dycha do Maratonu (Lublin)22.11.2015
X Radomski Maraton Trzeźwości (Radom)15.11.2015
Bieg Niepodległości (Choroszcz)14.11.2015
Puchar Grand Prix Zwierzyńca (Białystok)14.11.2015
Łubianka Grand Prix Cross (Pigża)11.11.2015
27. Bieg Niepodległości (Warszawa)11.11.2015
II Bieg Uliczny św. Marcina (Kępno)11.11.2015
Bieg Niepodległości z PKO Bankiem Polskim (Gdynia)11.11.2015
15. Bieg Niepodległości (Białystok)7.11.2015
16. Bieg Godzinny (Białystok)25.10.2015
2. PZU Cracovia Półmaraton Królewski (Kraków)24.10.2015
Biegowy Puchar Olsztyna 5km (Olsztyn)18.10.2015
IX Bieg do Gorących Żródeł (Uniejów)18.10.2015
V Szamotuły SAMSUNG Półmaraton (Szamotuły)18.10.2015
Bieg Przyjaźni (Przyjaźń)17.10.2015
16. PKO Poznań Maraton (Poznań)11.10.2015
III Perły Małopolski Gorczański Park Narodowy (Rabka Zdrój)11.10.2015
Finał Grand Prix Biegam Bo Lubię Lasy Mazurskie 5 z 5 (Spychowo k.Szczytna)10.10.2015
7. Bieg Papieskie (Mońki)10.10.2015
Biegnij Warszawo (Warszawa)4.10.2015
PKO Silesia Marathon (Katowice)4.10.2015
VI Hajnowska Dwunastka (Hajnówka)3.10.2015
37. PZU Maraton Warszawski (Warszawa)27.9.2015
3. Bieg na Piątkę (Warszawa)27.9.2015
5. Top Auto Białystok Biega (Białystok)20.9.2015
XIII Podlaski Rajd Długodystansowy ZAŻYNEK (Supraśl)19.9.2015
VIII Bieg Rolnika (Ruda k.Grajewa)19.9.2015
Wolę Mile Niż Promile (Białystokl)19.9.2015
XIX Bieg Uliczny o Puchar Burmistrza Miasta Hajnówka (Hajnówka)19.9.2015
V Grójecka Dycha (Grójec)19.9.2015
II Bieg po Żywą Świnie (Giełczyn)19.9.2015
PKO Bieg Charytatywny - Łomża (Łomża)19.9.2015
Bieg Przez Most (Warszawa- Białołęka)13.9.2015
V Budimex Półmaraton Augustowski (Augustów)13.9.2015
33. PKO Wrocław Maraton (Wrocław)13.9.2015
4. Półmaraton Dwóch Mostów (Płock)13.9.2015
V Tarczyn Półmaraton (Tarczyn)13.9.2015
Puchar Polski Nordic Walking (Hajnówka)12.9.2015
II Półmaraton Bielski (Bielsk Podlaski)6.9.2015
III GROM Challenge (Czerwony Bór k.Zambrowa)5.9.2015
Suwalski Ekspres Maraton (Suwałki)30.8.2015
Ekstremalna Przeprawa (Sokółka)29.8.2015
Elemental Triathlon Series Białystok (Białystok)23.8.2015
Maraton Wigry (Suwałki)22.8.2015
Mini Triathlon Siemiatycki (Siemiatycze)22.8.2015
Pogoń za Bobrem (Wigierski Park Narodowy - Suwałki)22.8.2015
II Charytatywna Siedemnastka (Nowa Wola k.Michałowa)8.8.2015
Bieg Wśród Krasnych Pól (Krasnopol k.Suwałk)2.8.2015
VI Narwiański Triathlon Bagienny (Łapy)26.7.2015
Przybij Piątkę w Kleosinie (Kleosin)19.7.2015
II Bieg Przyjaciół Wigierskiego Parku Narodowego (Krzywe k.Suwałk)11.7.2015
II Nocny Bieg z Latarkami (Giełczyn)27.6.2015
Mielnicka Dycha (Mielnik)27.6.2015
Bieg dla Jezusa (Białystok)14.6.2015
Suwałki 10,5 (Suwałki)14.6.2015
Electrum Ekiden - Pomóżmy Razem (Białystok)14.6.2015
24 Półmaraton Mleczny (Korycin - Janów)7.6.2015
Bieg Wodociągowca (Białystok)6.6.2015
Biegam Bo Lubię Lasy (Rybniki k.Białegostoku)31.5.2015
IV. Siemiatycka Wieczorna Dycha (Siemiatycze)30.5.2015
XIX Cross Trzeźwości (Suchowola)24.5.2015
VI Białostocki Bieg Masowy (Białystok)24.5.2015
3. Bieg Konopielki (Juchnowiec Dolny)23.5.2015
3. PKO Białystok Półmaraton (Białystok)17.5.2015
1. PZU Gdańsk Maraton (Gdańsk)17.5.2015
Elemental Triathlon Series Olsztyn 0,75-20-5 (Olsztyn)17.5.2015
XV Półmaraton Hajnowski (Hajnówka)16.5.2015
XVII Uliczny Bieg Wilka (Grajewo k.Białegostoku)9.5.2015
II Bieg Konstytucji 3 Maja (Supraśl)3.5.2015
Bieg Nadziei (Łomża)2.5.2015
I Zambrowski Bieg Uliczny (Zambrów)2.5.2015
Grand Prix Zwierzyńca 5/6 (Białystok)1.5.2015
Orlen Warsaw Marathon - Bieg na 10 km (Warszawa)26.4.2015
ORLEN Warsaw Marathon (Warszawa)26.4.2015
XIV Wiosenne Biegi Uliczne (Mońki)26.4.2015
Puchar Maratonu Warszawskiego (Warszawa)25.4.2015
XV Bieg Uliczny im. Waldemara Kikolskiego (Łapy)25.4.2015
DOZ Maraton Łódzki z PZU (Łódź)19.4.2015
14. Cracovia Maraton (Kraków)19.4.2015
Festiwal Biegowy w Łomży (Łomża)19.4.2015
42 Maraton Dębno (Dębno)12.4.2015
8 Poznań Półmaraton (Poznań)12.4.2015
Grand Prix Zwierzyńca 4/6 (Białystok)12.4.2015
10. PZU Półmaraton Warszawski (Warszawa)29.3.2015
Akademickie Mistrzowsta Szkół Wyższych Województwa Podlaskiego. (Białystok)28.3.2015
II Wiosenny Bieg po Miód (Giełczyn)15.3.2015
I Bieg Zimowy w Łomży 2015 (Łomża)8.2.2015
I Nocny Bieg z Latarkami w Giełczynie (Giełczyn)28.6.2014
Mielnicka Dycha (Mielnik)28.6.2014
XXIII Półmaraton Mleczny (Korycin - Janów)8.6.2014
Akademickie Mistrzostwa Polski w LA (Białystok)1.6.2014
XXX Bieg Sylwestrowy (Białystok)29.12.2013
VIII Koleżeński Bieg Sylwestrowy (Grajewo)27.12.2013
XIII Bieg Niepodległości im. Seweryna Nowakowskiego (Białystok)9.11.2013
I Jesienny Bieg po Nalewkę (Giełczyn)27.10.2013
IV Hajnowska Dwunastka (Hajnówka)5.10.2013
VI Bieg Rolnika (Popowo k.Grajewa)28.9.2013
Białystok Biega 2013 (Białystok)22.9.2013
III Budimex Półmaraton Augustowski (Augustów)15.9.2013
VII Bieg Sylwestrowy (Grajewo)27.12.2012
XII Bieg Niepodległości (Białystok)10.11.2012
XIV Bieg Godzinny (Białystok)21.10.2012
Dziesiątka w Łomży (Łomża)7.10.2012
III Hajnowska Dwunastka (Hajnówka)6.10.2012
Białystok Biega (Białystok)23.9.2012
I Charytatywny Półmaraton Podlaski (Nowa Wola k.Białegostoku)18.8.2012
V Łomżyński Półmaraton (Łomża)17.6.2012
XXI Półmaraton Mleczny (Korycin - Janów)10.6.2012
XVI Cross Trzeźwości (Suchowola k.Augustowa)3.6.2012
I Siemiatycka Wieczorna Dycha (Siemiatycze)2.6.2012
XII Półmaraton Hajnowski (Hajnówka)19.5.2012
XI Wiosenne Biegi Uliczne (Mońki k.Białegostoku)6.5.2012
XII Bieg im.Waldemara Kikolskiego (Łapy k.Białegostoku)28.4.2012
XI Bieg Niepodległości (Białystok)5.11.2011
I Półmaraton Augustowski (Augustów)2.10.2011
II Hajnowska Dwunastka (Hajnówka)1.10.2011
Białystok Biega (Białystok)25.9.2011
XX Półmaraton Mleczny (Korycin)12.6.2011
XV Cross Trzeźwości (Suchowola k.Białegostoku)29.5.2011
XI Półmaraton Hajnowski (Hajnówka)21.5.2011
Białystok Półmaraton (Białystok)10.5.2011




Serwis internetowy EUROCALENDAR.INFO
post@eurocalendar.info, tel.kom.: 0512362174
Zalecana rozdzielczosc: 1024x768